Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROROCTWA OSTATNICH LAT
Autor Wiadomość
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
PROROCTWA OSTATNICH LAT
My zyjemy na koncu Czasow Pogan, jak okresla to Biblia. Jest to bardzo wazny okres czasu dla nas, ludzi. Zapewne PAN BOG przekazuje nam SWOJE Slowo i wysyla SWOICH Prorokow. Czy potrafimy ich rozpoznac?
A oto jedno z pouczen biblijnych ktore wskazuje na obecnosc Prorokow: (Ksiega Proroka Amosa, rozdzial 3, wiersz 7) "Bo PAN BOG nie uczyni niczego, jesli nie objawi zamiaru SWEGO slugom SWYM, prorokom"

Gdzie sa ci Prorocy, gdzie sa te przekazy? Czy my pragniemy Slowa od PANA BOGA?[shadow=olive][/shadow]

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
24-07-2006 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Adam Momot napisał(a):Gdzie sa ci Prorocy, gdzie sa te przekazy? Czy my pragniemy Slowa od PANA BOGA?
Popatrz na Liban i Izrael, popatrz na Tsunami, na Twistera, popatrz na nauczanie Jana Pawła II, Benedykta 16. Masz przekazy, masz proroków, masz Słowo Boże.

"Jeżeli się nie nawrócicie, wszyscy taką samą smiercią pomrzecie" - znasz zapewne autora i kontekst, prawda?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-07-2006 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dziekuje za odpowiedz. Zgodnie z sugestia patrze na Liban i Izrael, patrze na Tsunami i na Twistery, patrze na nauczanie Jana Pawla II, Benedykta 16 i pytam: Gdzie sa ci Prorocy i gdzie sa te Przekazy od PANA BOGA? Oczywiscie pomijam tu nasze kochana Biblie Swieta, w ktorej jest duzo proroctw na Czasy Ostateczne.
ks. Marek napisal
Cytat:Masz przekazy, masz prorokow, masz Slowo Boze.
....Tak ja mam dostep do wielu bardzo waznych przekazow od PANA BOGA i do Proroctw i do Prorokow dajacych nam slowo na Dni Ostateczne i chetnie podziele jesli uzytkownicy beda pragneli tego.
Chwala niech bedzie PANU BOGU.

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
25-07-2006 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Adam Momot napisał:

Cytat:....Tak ja mam dostep do wielu bardzo waznych przekazow od PANA BOGA i do Proroctw i do Prorokow dajacych nam slowo na Dni Ostateczne i chetnie podziele jesli uzytkownicy beda pragneli tego.
Chwala niech bedzie PANU BOGU

Ja bardzo bym chciał poczytać takie informacje. Tylko jak je zamieścisz to nie zapomnij podać, kto jest autorem tych przepowiedni, tzn. komu zostaly one przekazane. To bardzo ważne. I może napisz coś o tych prorokach : kim oni są, że ich słowa są prawdziwe, bardziej relne niż tych, którzy występowali w Biblii. Możesz?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-07-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Tomasz32, poznanie prawdziwego proroka nie jest proste i uwazam, ze musi byc rozwazone uwaznie. Jest nasza osobista tragedia gdy obejmiemy falszywego proroka lub odrzucimy prawdziwego. Dlatego nalezy najpierw zapoznac sie z Pismem Swietym, a pozniej przygladnac sie uwaznie danemu prorokowi, badac Ducha proroctwa i modlic sie do PANA BOGA o potwierdzenie.

Jako przyklad do dyskusji zalaczam to ponizsze proroctwo.

Jest oczywiscie to istotne pytanie: Czy jest ono prawdziwe? Ja zrobilem, co moglem. Sprawdzam tego Proroka, Elisabeth Elijah Nikomia, wedlug zasad Ewangelii Swietej, ktora mowi: Ew. sw. Mateusza 7:15-16....."Strzezcie sie falszywych prorokow, ktorzy przychodza do was w owczej skorze, a wewnatrz sa drapieznymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach."
Ja przeczytalem wszystkie Proroctwa, ktore doszly do niej, nawiazalem z nia kontakt, nawet pojechalem do USA by sie z nia osobiscie spotkac. Obserwuje owoce jej pracy i widze ludzi nawracajacych sie do PANA BOGA i Biblii Swietej w pokorze. To sa bardzo dobre owoce. A wiec moim zdaniem, Ona jest prawdziwym dzieckiem BOZYM, sluga BOZYM. Dlatego tez, dziele sie tym Slowem z wami.

Tomaszu, nie ja nie stawiam tego Proroctwa przed Biblijnymi. Natomiast, ja dziele sie informacja z uzytkownikami Forum, ze odnalazlem wazne Proroctwa , istotne z uwagi na ich tresc i prawdziwosc.

Te proroctwo ma DUCHA Biblii Swietej. Prosze porownac z Proroctwami Jeremiasza, Izajasza, czy Ezechiela. W skutek czego, czytam je z uwaga. Dlatego tez, dziele sie tym Slowem z wami. Oczywiscie czekam na wasza opinie. Co sadzicie?

Slowo skierowane jest do bogatych i wplywowych ludzi. Otrzymala je ta siostra Elisabeth Elijah Nikomia, kobieta zydowskiego pochodzenia z USA, ktora zostala ochrzczona DUCHEM SWIETYM po oddaniu sie PANU JEZUSOWI.


12-go lipca, 2003 roku.
------------------------------------------

Czlowieku, jestes glupcem, by myslec, ze mozesz wyliczyc matematycznie date, kiedy JA, JAHWEH (BOG OJCIEC w oryginalnym hebrajskim brzmieniu) , uzyje planete w MOIM gniewie, by spowodowac masowe zniszczenia na MOICH wrogach!

Prorocze Slowo Ostrzezenia dla bogatych i mocnych, ktorzy mysla, ze beda bezpieczni w podziemnych miastach, pelnych zmagazynowanych waszych bogactw, przysmakow do jedzenia, itd. Te podziemne miasta, ktore zbudowaliscie i ciagle jeszcze budujecie, beda waszymi wodnistymi grobowcami i pomzecie razem z waszymi bogactwami tej ziemi! JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY w odpowiedzi na modlitwy prawdziwie wierzacych w imie JAHSZUA (JEZUSA - w orginalnym hebrajskim brzmieniu). Ci posluszni, zyjacy Swietobliwie przede MNA beda zaoszczedzeni. JA okazalem dotychczas laske za wzgledu na MOJE dzieci, ktorzy wolali o wiecej czasu, by dosiegnac wiecej dusz dla Krolestwa Niebianskiego!

Sad BOZY jest opozniony, ale nie powstrzymany. I JA sam jestem tym, ktory obliczy date, kiedy MOJ gniew spadnie na Ziemie. JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY by zmieszac i zawstydzic tych, ktorzy buduja podziemne miasta, myslac tylko o sobie, udowadniajac, ze JA, JAHWEH, sam JESTEM SEDZIA, ktory zadecyduje o tym, kto bedzie zyl, a kto umrze oraz kto pojdzie do Nieba, a kto pojdzie do Piekla.

Pamietajcie, ze JA, JAHWEH, posylam MYCH apostolow i prorokow by ostrzegali zanim wyleje SWOJ Gniew. To jest wasz wybor, czy bedziecie sluchac i czy bedziecie posluszni, ale wiedzcie to, ze wszyscy beda zbierac to co zasiali, ziarna zarowno dobre jak i zle!
---------------------------------------------------


Przekaz dany Elisabeth Elijah Nikomia dnia 12-go lipca, 2003 roku.

Polskie tlumaczenia Proroctw sa na stronie miedzynarodowej. Prosze wejsc na ponizszy adres by je zobaczyc: http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm

Angielskie strony proroctw:
http://www.amightywind.com
http://www.almightywind.com

Mam nadzieje, ze doceniacie ten post. Uśmiech

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
28-07-2006 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Pierwsze co mi sie od razu nie podoba :
Bóg nie osądza, nie poniża, on poucza. A tu juz pierwsze zdania brzmią oskarżycielsko. To Szatan oskarża.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-07-2006 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:Czlowieku, jestes glupcem, by myslec, ze mozesz wyliczyc matematycznie date, kiedy JA, JAHWEH (BOG OJCIEC w oryginalnym hebrajskim brzmieniu) , uzyje planete w MOIM gniewie, by spowodowac masowe zniszczenia na MOICH wrogach!

Prorocze Slowo Ostrzezenia dla bogatych i mocnych, ktorzy mysla, ze beda bezpieczni w podziemnych miastach, pelnych zmagazynowanych waszych bogactw, przysmakow do jedzenia, itd. Te podziemne miasta, ktore zbudowaliscie i ciagle jeszcze budujecie, beda waszymi wodnistymi grobowcami i pomzecie razem z waszymi bogactwami tej ziemi! JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY w odpowiedzi na modlitwy prawdziwie wierzacych w imie JAHSZUA (JEZUSA - w orginalnym hebrajskim brzmieniu). Ci posluszni, zyjacy Swietobliwie przede MNA beda zaoszczedzeni. JA okazalem dotychczas laske za wzgledu na MOJE dzieci, ktorzy wolali o wiecej czasu, by dosiegnac wiecej dusz dla Krolestwa Niebianskiego!

Sad BOZY jest opozniony, ale nie powstrzymany. I JA sam jestem tym, ktory obliczy date, kiedy MOJ gniew spadnie na Ziemie. JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY by zmieszac i zawstydzic tych, ktorzy buduja podziemne miasta, myslac tylko o sobie, udowadniajac, ze JA, JAHWEH, sam JESTEM SEDZIA, ktory zadecyduje o tym, kto bedzie zyl, a kto umrze oraz kto pojdzie do Nieba, a kto pojdzie do Piekla.

Pamietajcie, ze JA, JAHWEH, posylam MYCH apostolow i prorokow by ostrzegali zanim wyleje SWOJ Gniew. To jest wasz wybor, czy bedziecie sluchac i czy bedziecie posluszni, ale wiedzcie to, ze wszyscy beda zbierac to co zasiali, ziarna zarowno dobre jak i zle!

Te proroctwa nie różnią się wiele od tych wszystkich proroctw zawartych w Piśmie świętym na temat końca świata. Także w objawieniach przekazanych przez Maryję i uznanych przez Kościół także wiele było z tego, co podałeś. Te proroctwa to nic nowego, są ujęte tylko innymi słowami, ale treść jest w zasadzie ta sama. Jak będę miał chwilę czasu to poczytam sobie więcej na ten temat, o ile jest to podane w języku polskim.

Chciałbym tylko zwrócić jedną ważną uwagę : otóż Bóg napewno osądzi wszystkich i będzie także karał za nieposłuszeństwo tych, którzy się mu sprzeciwią, tyle, ze to będzie ich własny wybór drogi z tych dwóch, które istnieją. Bóg dał człowiekowi wolność i człowiek może wybrać swoją drogę. Nie każdy jednak, kto nie jest chrześcijaninem musi być potępiony. Bóg może zbawić nawet najgorszego grzesznika, jeśli grzesznik poprosi o łaskę, ponieważ Chrystus umarł za wszystkich a nie tylko za wybrane osoby. Bóg jest ojcem, który karze, ale także jest ojcem miłosiernym, który przebacza nawet najgorszym grzesznikom. O tym warto pamiętać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-07-2006 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zgadzam sie - ciekawa wypowiedz. :!:

Jedna grupa proroctw zawiera slowa PANA BOGA z wyrokiem za grzeszne postepowanie, jak na przyklad Proroctwa Izajasza, Jeremiasza, Ezechiela. Przy czym Slowa wyrazajace gniew BOZY sa polaczone z fragmentami zapewniajacymi milosc i opieke nad tymi, co miluja BOGA.

Inna grupa proroctw zawiera Slowa jednostronnie budujace, zachecajace i optymistyczne.
Dlaczego ta roznica wystepuje? My mozemy snuc rozne wnioski. Ja znalazlem odpowiedzi na to pytanie w Biblii. Sadze, ze kazdy moze znalezc odpowiedz dla siebie.

A oto to Proroctwo. Proroctwo to zamiescila Misja Pielgrzym na swojej stronie internetowej.
----------------------------------------

PROROCTWO DO POLSKI

CINDY JACOBS – Londyn 2005


Ja wzbudzę wielką i potężną armię. To będzie największa armia Modlitewna jaką widział świat. Ona będzie burzyć warownie bałwochwalstwa. Pan mówi: nie mówcie, że żniwo jest dopiero za 4 miesiące, bo pola są już białe do żniwa. Nie ma dla Mnie niczego niemożliwego. Ja wzywam Polaków, żeby powstali. Tak jak stawialiście opór Hitlerowi, to stawcie opór diabłu, a on ucieknie. Dlatego, że Ja dałem wam namaszczenie, żeby stawić opór wrogowi tego narodu.



Wy jesteście moim ruchem oporu i będziecie stawiać opór dzieciom ciemności, bo szatan boi się polskich chrześcijan i będziecie stawiać opór diabłu w całej Europie, na Bliskim Wschodzie. Ja położyłem Moją dłoń na Polsce – mówi Pan. Nie myślcie, że jesteście małymi, nic nie znaczącymi ludźmi - mówi Pan. Dlatego, że w Moich oczach nie jesteście małym, nieważnym narodem. Jesteście źrenicą Mojego oka, jesteście Moimi umiłowanymi. Jesteście siłą na

ziemi. I dlatego szatan starał się tak bardzo was zniewolić, bo tak bardzo się was boi. Pan mówi: jesteście wielcy w Moich oczach. Jesteście zwycięzcami w Moich oczach. Tak jak Hitler został obalony, tak Ja obalę bałwochwalstwo - mówi Pan. Ja wzywam to pokolenie, żeby walczyło. Jesteście w Mojej armii mówi Bóg. I nieprzyjaciel będzie jeszcze zaskoczony, dlatego, że oto czynię rzecz nową, mówi Bóg. Ja wzbudzę Mój lud w Polsce i powstaniecie i staniecie się wojownikami.



Stójcie spokojnie i oglądajcie zbawienie Boga, dlatego, że wielu z was znajduje się w miejscu wielu trudności. Ale Ja wam powiadam: to Morze Czerwone się rozstąpi i zajmiecie swoją ziemię obiecaną, dlatego, że Ja wywołuje Mój lud z niewoli, Ja wywołuje Mój lud z tradycji i mówię: Polska jest waszą ziemią obiecaną. Ja robię to dlatego, że was kocham. Ja wprowadzę ten wielki ruch znaków i cudów, bo w kraju powstanie wielka Armia ludzi, którzy będą czynić znaki i cuda. To przebudzenie przyjdzie nie Tylko do jednego miasta, dlatego, że Polska zapłonie dla Mnie - mówi Pan.



Polska będzie znana jako ogień Europy, będzie miejscem przebudzenia w Europie. Ponieważ Mój lud wołał do Mnie - mówi Pan - nie omijaj nas! Nie chcemy Tylko słyszeć o przebudzeniach w innych krajach. Chcemy, żeby Polska także Doznała przebudzenia! Ja słyszałem wasze wołanie, mówi Pan i nadchodzi Przebudzenie tak wielkich rozmiarów, takiej jakości, że trudno wam to sobie wyobrazić. Będę pracował z młodymi i starszymi i powołam Jozuów i Kalebów. Ja przychodzę do tego kraju - mówi Bóg. Ja przychodzę, aby dokonać przemiany tego narodu. Dlatego stawcie opór nieprzyjacielowi. Ja szukam takiej armii i to jest ten dzień, aby powstać i powiedzieć: oto jestem Panie poślij mnie. Nie tylko bałwochwalstwo upadnie, ale katedry będą pełne ludzi, którzy będą tańczyć i uwielbiać Mnie - mówi Bóg. Dlatego, że teraz następują zmiany warty. Ja pracuje wśród sfer rządowych - mówi Bóg. Patrzcie na przywództwo. Ja sprawię przebudzenie w polskim rządzie mówi Bóg. Oni skłonią swoje kolana i przyprowadzą naród do Chrystusa, bo nie ma innego imienia przez które można być zbawionym.



Ja zmienię rząd w Polsce. Ja postawię chrześcijan w rządzie i Moje imię będzie wywyższone w tym rządzie. Ja zmienię ten naród, Ja uzdrowię sytuację ekonomiczną Polski, jeżeli będziecie się modlić. Polska będzie ogniem Europy. Tutaj będzie płonąć ogień przebudzenia i ludzie Będą przyjeżdżać z całego świata. Iz. 22,22: I położę na jego ramieniu Klucz Dawida i gdy on otworzy, to nikt nie zamknie, gdy on zamknie, to nikt Nie otworzy.


--------------------------------

Co sadzicie o tym Proroctwie? :?:
_________________
Adam

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
29-07-2006 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Adam Momot napisał(a):Co sadzicie o tym Proroctwie?

Stek bzdur i tyle.

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Czw 19 Paź, 2006 19:43 ]
Zdałoby sie Palmerze uzasadnić swe stanowisko, a nie bić piane. Sam wołasz o konkrety do innych, sam daj dobry przykład

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
30-07-2006 02:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dużo napisałeś, mało wyjasniłeś Palmer. Tak chyba najłatwiej?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
30-07-2006 03:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Przeczytalem uwage Anniki, ktora napisala:
Cytat:Pierwsze co mi sie od razu nie podoba :
Bóg nie osądza, nie poniża, on poucza. A tu juz pierwsze zdania brzmią oskarżycielsko. To Szatan oskarża.
Co Ty chcesz powiedziec Anniko? Czy mowisz, ze Bog nie osadza? ....Ja widze w Biblii inna informacje. Zobaczmy na ponizsze przyklady:

1. List Apostola Pawla do Hebrajczykow 10:10 -31
....Znamy przeciez Tego, ktory powiedzial: Do Mnie nalezy pomsta i Ja odplace. I znowu: Sam Pan bedzie sadzil lud swoj. Straszna to rzecz wpasc w rece Boga zywego.

2. Psalm 96:13
...przed obliczem Pana, bo nadchodzi, bo nadchodzi, aby sadzic ziemie. On bedzie sadzil swiat sprawiedliwie, zgodnie ze swa prawda - narody.

3. Proroctwo z Ksiegi Ezechiela 7:1-9
Pan skierowal do mnie to slowo: "Ty zas, synu czlowieczy, powiedz: Tak mowi Pan Bog do ziemi izraelskiej: Koniec, koniec nadchodzi dla czterech krancow ziemi. Teraz przychodzi kres na ciebie. Wysylam gniew moj przeciwko tobie, aby cie osadzic wedlug twoich drog i ciebie uczynic odpowiedzialna za wszystkie twoje obrzydliwosci. Oko moje nie okaze litosci dla ciebie i nie omine cie, ale ciebie uczynie odpowiedzialna za twoje drogi, a twoje obrzydliwosci beda posrod ciebie ujawnione, i poznacie, ze Ja jestem Pan. Tak mowi Pan Bog: Oto nadchodzi jedno nieszczescie za drugim. Koniec nadszedl, nadszedl koniec dla ciebie, oto nadszedl. Nadszedl dla ciebie zgubny los, o ty, mieszkancu ziemi! Nadszedl czas, bliski jest dzien utrapienia, a nie radosnych plasow na wzgorzach. Teraz wyleje moj gniew na ciebie i moja zapalczywosc usmierze na tobie. Bede cie sadzil wedlug twoich drog, obciazajac cie wszystkimi twymi obrzydliwosciami. Oko moje nie okaze litosci, nie bede oszczedzal, ale wedlug twojego postedpowania otrzymasz odplate, a twoje obrzydliwosci beda posrod ciebie ujawnione i poznacie, ze Ja jestem Pan, ktory uderza."


A teraz wrocmy do Proroctw ostatnich lat i porownajmy. :!:

Kochani, dostarczam wam najnowsze Proroctwo dotyczace Izraela. Jest on bardzo znamienne, zwlaszcza w swietle rozpoczetych walk w Libanie i Gazie.

JAHSZUA czytaj JAHU’SZUA

Proroctwo 81

Oh, Izraelu! JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), upominam was!



24 stycznia, 2006 roku, godz. 7 po poludniu (pierwsza czesc – JAHWEH [BOG OJCIEC] powiedzial, by nie oglaszac jeszcze, gdyz proroctwo nie jest skonczone)
7 lutego, 2006 roku, godz. 5 po poludniu (druga czesc)



Oh, Izraelu, oh Izraelu, JA jestem zasmucony. Co wiecej jeszcze mam uczynic, bo poslalem wam MEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA).


(Elisabeth westchnela: ‘Hmmm’.)
‘Stop, stop, stop!’ ( JAHWEH [BOG OJCIEC] powiedzial jej by sie powstrzymala i podjela duchowa zwierzchnosc, by najpierw zwiazac szatana i jego demony z dala od miejsca gdzie mieszkaja, wiazac wszystkie moce, wladcow i rzadcow wysokich miejsc ponad ich obszarem, w imie JAHU’SZUA [JEZUSA], aby to slowo nie bylo powstrzymywane.)
(Elisabeth contynuowala w Swietych Jezykach i to jest ta modlitwa, ktora objawila sie pod namaszczeniem):
‘To jest slowo, ktore ma byc dane Izraelowi, po widzeniu we snie, ktore mial moj maz, a ktore to widzenie wzbudzilo namaszczenie we mnie. Wiec ja prosze CIE, ABBA JAHWEH, poniewaz milujesz mnie, poniewaz stworzyles mnie, poniewaz stworzyles te usta i ten jezyk, wolalabym raczej, abys nigdy nie stworzyl mnie, niz abys pozwolil mi prorokowac falszywie w TWOIM Imieniu. Wiec, jesli to jest naprawde od CIEBIE, pozwol temu slowu objawic sie, a jesli nie, niechaj to slowo odejdzie. Ja modle sie w imieniu JAHU’SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA). Prosze CIE, ABBA JAHWEH (BOZE OJCZE), w imieniu JAHU’SZUA (JEZUSA), bys polozyl wegle z Niebios na te usta. Niechaj TWOJE slowa objawia sie w sposob w jaki jeszcze sie nie objawialy ….(Swiete Jezyki)… Swiety, Swiety, Swiety, my wielbimy CIE ABBA JAHWEH (BOZE OJCZE) i JAHU’SZUA (JEZUSIE) (….Ja zatrzymalam Slowo objawiania sie, az do momentu, kiedy przejalam duchowe zwierzchnictwo.)
(Osobista uwaga dla tych, co chca wiedziec, jak ja wymawiam JAHWEH. Ja wymawiam jako YAHU’VAH [Po polsku, brzmienie to jest bardzo zblizone do JAHWEH, dlatego tak bede pisal w dalszych tlumaczeniach]. Wielu mesjanskich Zydow pisze je w ten sposob, jak ja je wymawiam. JA czuje, prowadzona przez RUACH [DUCHA] by zaczac pisac w sposob w jaki ja wymawiam. Ja chce to wyjasnic, aby nie bylo watpliwosci.)


Oh Izraelu, Oh Izraelu, Ty, ktory jestes zrenica w MYM oku, co ma robaka w sobie, JA upominam cie! JA, JAHWEH, ten sam co jest wielbiony przez Abrahama, Izaaka i Jakuba, i oni byli poslusznymi….

JA, JAHWEH, upominam was!

Wy mowicie, dlaczego my jestesmy zmuszeni by oddac ziemie, ktora nasi przodkowie dali nam? JA was pytam: ‘Czy wy chodzicie zgodnie z Torah? Czy zyjecie w Torah tak, jak wasi przodkowie zyli? Oh Izraelu, zaprawde tak, jak MOJ SYN JAHU’SZUA (JEZUS) zostal zdradzony przez Judasza za 30 srebrnikow, tak i wy takze macie Judasza, tego, ktory daje wam tak zwana ‘Mape Drogi do Pokoju’, ktora sie tylko skonczy waszym zniszczeniem, by przygotowac droge dla tego, ktory nazywa sie antychrystem, anty-Mesjaszem.

Ludzie mowia, ty jestes Ziemia Swieta, ale JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), mowie - tam nie ma SWIETOSCI. JA mam tak malo z resztki, ktora wlasciwie chodzi zgodnie z Torah i zyje wedlug Torah. Wy macie duch faryzeuszow! I to wam mowie: Chociaz nie JA jestem tym, ktory dzieli wasz kraj, ale JA pozwole wrogowi, by to uczynil, gdyz wy jestescie nieposluszni! Jednakze to wam powiem, przysiegam na TO, na MOJE WLASNE IMIE, JA, JAHWEH, przysiegam na TO, JA zemszcze sie na waszych wrogach! Gdyz, tylko wylacznie JA mam prawo by karac was w sposob, ktory ustanowilem! Ci wasi wrogowie, ktorzy wystapili przeciw wam, skoncza tak, jak Judasz skonczyl!

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), ulituje sie nad resztka, ktora jest Swieta, nad tymi z was, ktorzy placza i sa pograzeni w smutku i lamentuja, gdy widza zdrade taka, jak zdrada Judasza. Ci z was, ktorzy blagaja o ziemie, o Jerozolime, ktorzy nieznosza i zganiaja grzesznika, ktorzy wolaja na MOJE IMIE w IMIENIU JAHU’SZUA (JEZUSA), bedziecie mieli MOJA litosc i blogoslawienstwo – wy nie jestescie przeznaczeni na MOJ gniew!

Ale wy, oh Ameryko i te inne narody, ktore przylaczaja sie do was, ktorzy odwazacie sie dotykac to, czego JA wam zabronilem, odwazacie sie dzielic to, co JA wam powiedzialem, by nie dzielic …wy podzielicie los Judasza, bedziecie zalowac dnia, kiedy wrzuciliscie te 30 srebrnikow w strone Izraela! Gdyz, jak wy dzielicie kraine, jak przekupujecie tego, co dzieli, tak samo JA podziele was w kazdy sposob! Rok 2005 byl tylko przykladem! Wy nie wiecie, nie zdajecie sobie sprawe z tej okropnosci, ktora JA mam, nadchodzacej do was prosto z Niebios, nie poslanej przez zadnego czlowieka!

Oh, Izraelu! Oh, Izraelu, jak dlugo bedziecie zwalczac MNIE? JA znam ten dzien, kiedy poddacie sie MOJEJ woli. Oh, ale macie przed soba krwawa droge do przebycia, az MOJ SYN JAHU’SZUA (JEZUS) nadejdzie, a wy bedziecie wolac: ‘Blogoslawiony jest ten, ktory nadchodzi w imieniu JAHU’SZUA HA MASZIACH (JEZUSA CHRYSTUSA)!’ Ale, zanim nadejdzie ten dzien, to jakze krwawa droge musicie przebyc! W kolo pelno zabitych, na prawo i na lewo, ludzi placzacych i lamentujacych z powodu terroru, ktory nadchodzi w nocy. Wy wiedzieliscie lepiej, wy wiedzieliscie lepiej, a ciagle jeszcze uczyniliscie to, co wam mowilem, byscie nie czynili - przyjeliscie lapowke, symbolicznie nazwana trzydziestoma srebrnikami.

JA zakrywam MOJA twarz za kazdym razem, kiedy slysze o Izraelu jako Ziemi Swietej. I szukam daleko i szeroko, i jest tylko resztka, ktora moze byc nazwana Swieta przede MNA i oni sa tymi, co placza i lamentuja, gdyz widza, co sie dzieje w ich krainie – przerywanie ciazy, homoseksualizm, pornografia, cudzoloznictwo, balwochwalstwo nie powinny miec miejsca miedzy wami! Raz za razem widze, ze duch faryzeuszowy rzadzi wami. Oh, Izraelu, wy macie wyglad swietobliwy, ale ile Swietobliwosci jest wewnatrz? JA, JAHWEH, napominam i karam was, i to jest dopiero poczatek!

Zli Rabbajowie, ktorzy nie sa Rabbajami, a pomimo to odwazaja sie nazywac Rabbi, maja formy poboznosci, ale brak poboznosci wewnatrz. Oni nie maja bojazni JA, JAHWEH (BOGA OJCA), lub MOJEGO SYNA JAHU’SZUA, lub ceny jaka ON zaplacil na Kalwarii. Oni nadaja sie tylko na ogien MOJEGO zniszczenia. JA mam resztke, taka mala resztke! Oni nawet wstrzasaja sie na imie Rabbi, gdyz oni sa pokorni przede MNA. I ci sa tymi, ktorzy ciesza MNIE, ktorzy mowia, ze jest tylko jeden RABBI, JEGO Imie jest JAHU’SZUA HA MASZIACH!

Oh Izraelu, JA patrze na wasza kraine i jak duza jej czesc jest bez Torah (Stary Testament). Bezprawie szerzy sie i wy sie dziwicie, dlaczego? Wy wiecej boicie sie wrogow z tego swiata anizeli MNIE, JA, JAHWEH!

Wy pozwoliliscie tym, ktorych nazywacie rabbi, ukrasc MOJE Swiete Imie, by was pouczali: ‘Nie wzywajcie TEGO IMIENIA – wy nie jestescie godni, by wzywac IMIENIA STWORCY.’ Wy uwierzyliscie ich klamstwom, ale JA poslalem MOJA sluzaca proroka by powiedziala wam teraz: ‘Nie wierzcie tym klamstwom!’

Wzywajcie MNIE wolajac na MOJE IMIE, JAHWEH, ponownie i uzywajcie imienia JAHU’SZUA (JEZUSA) by dotrzec do MEGO Tronu! Macie pozwolenie by znac MOJE IMIE! Ktore dziecko nie zna imienia ojca? Nie wierzcie tym klamstwom! Jest moc namaszczenia w MOIM IMIENIU i JA bede slyszal i odpowiem na wasze wolanie, kiedy przyjdziecie do MNIE w IMIENIU MOJEGO SWIETEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA)!

Czytajcie wasze wlasne Pisma. Ile razy JA mowie wam, byscie wolali na MOJE IMIE i JA obronie was? Zadajcie sobie pytanie: ‘Kim jest ten, ktory poucza nas, ze nie jestesmy warci, by wolac na IMIE STWORCY? To jest doktryna diabla, ktora wasi wlasni rabajowie nauczaja was! Zgancie te klamstwa! JA nie jestem G-D! JA nie jestem L-RD! Kiedy wymazaliscie MOJE IMIE, zgrzeszyliscie i naduzyliscie IMIENIA MEGO!

JA jestem JAHWEH (BOG OJCIEC), jakkolwiek wymowicie je, przynajmniej przyznajecie sie do MEGO IMIENIA! Ja rzucam wam wyzwanie, powiedzcie MI, gdzie powiedzialem wam w waszych Swietych Pismach, ze nie jestescie warci by wzywac MEGO IMIENIA? MOJE IMIE nie jest Hashem (Imie)! MOJE IMIE nie jest po prostu ADONAI (PAN)!

JA jestem JAHWEH (BOG OJCIEC), STWORCA wszystkiego. MOJE IMIE nie pisze sie GOD! To sa nazwy i tytuly nadane MI przez waszych rabbis i tlumaczy Pism, ktorzy pragneli ominac MOJE IMIE, piszac je JHVH lub JHWH. JA nadalem imie kazdej osobie. JA jestem JAHWEH (Imie BOGA OJCA). JA mam IMIE! Udowodnijcie wasza milosc do MNIE i wierzcie MI, poprzez uzywanie MEGO SWIETEGO IMIENIA.

Czyz Krol Dawid nie wolal na MOJE IMIE po ratunek? Czy nie czytacie waszych wlasnych psalmow? Co obiecuje Psalm 91, gdy wolacie na MOJE IMIE? Oh, Izraelu, tak duzo zostalo skradzione tobie, nawet jak te Swiete Ksiegi zostaly przepisywane, by wylaczyc MOJE IMIE. Wez z powrotem to, co zostalo ci skradzione i zobacz, ze kiedy wolasz na JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), w IMIE MEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA), czy nie uratuje was od waszych wrogow?

Oh Izraelu, oh Jerozolimo, JAHU’SZUA HA MASZIACH (JEZUS CHRYSTUS), MOJ SYN, zostal poslany z Niebios, urodzony z hebrajskiej panny. JAHU’SZUA ( JEZUS) jest Zydem. ON prorokowal o waszej ziemi, czynil cuda i niewidomy odzyskiwal wzrok, kalecy chodzili, gluchy odzyskiwal sluch, niemowa rozpoczynal mowic, tredowaci byli oczyszczeni, chorzy byli uzdrowieni, zmarli powstali do zycia, a wszystko to w waszym kraju. Oh Izraelu, JAHU’SZUA (JEZUS) pouczal w waszych wlasnych Swiatyniach w Szabat, przestrzegal wszystkie Swiete Festiwale – czyz nie dostrzegacie, ze JAHU’SZUA (JEZUS) jest przedstawiony symbolicznie we wszystkich Swietych Festiwalach? JAHU’SZUA (JEZUS) uczynil cudow bez miary w waszym kraju. ON nauczal i jest zywym Torah (Pismem Starego Testamentu), tak jak prorokowal. JAHU’SZUA (JEZUS) zyl i byl zamordowany ze wzgledu na ten swiat, chociaz ON byl bez grzechu! JAHU’SZUA (JEZUS) zmartwychwstal z grobu w Izraelu po wylaniu JEGO SWIETEJ KRWI na wasza ziemie, podczas, gdy ludzie krzyczeli na Kalwarii: ‘Ukrzyzowac GO!’.

JAHU’SZUA modlil sie za was umierajacym oddechem: ‘ABBA, przebacz im, oni nie wiedza, co czynia.’ Przeto, JA bede mial litosc nad waszym krajem!

Oh, Izraelu! Oh, Jerozolimo! Jak JAHU’SZUA (JEZUSOWE) rece byly przybijane do drzewa gwozdziami wbijanymi do JEGO rak, ON przezyl wiecej tortur i cierpienia niz zwykly czlowiek moze zniesc!

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), wybralem wasza kraine, oh Izraelu, by dac miejsce narodzin jedynemu wylacznie MESJASZOWI tego swiata. To jest jak bardzo JA, JAHWEH (BOG OJCIEC) miluje was i faworyzuje was. Oh, Izraelu, JAHU’SZUA (JEZUSOWA) KREW bedzie chronila wasz Izrael od kompletnego zniszczenia i bedzie chronila od zmiecenia z powierzchni mapy, chociaz wiekszosc Zydow gardzi TYM imieniem i zaprzecza JEGO SWIETOSCI !

JAHU’SZUA (JEZUSOWE) zyly i arterie sa rozlozone poprzez caly Izrael. JAHU’SZUA (JEZUS) wylal JEGO KREW ZYCIA, ktora przeniknela grunt na Kalwarii i duchowo teraz siega cztery krance swiata!

JA, JAHWEH, wybralem was, oh Izraelu, ze wszystkich narodow tego swiata by to uczynic. Gdyz, ktokolwiek moze uwierzyc i otrzyma MOJEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA) jako jedyna SWIETA KREW OFIARNA na odpuszczenie grzechow. JAHU’SZUA (JEZUS) jest Wylacznym Mediatorem przed JA, JAHWEH!

Pokuta SWIETEJ KRWI JAHU’SZUA (JEZUSOWEJ) jest wylaczna do zaakceptowania
dla MNIE. Dla tych, ktorzy odmowia tej przelanej KRWI, by obmyla ich grzechy, dla tych, ktorzy odmowia JAHU’SZUA (JEZUSOWEJ) bezgrzesznej KRWI, kiedy ON byl stracony w miejsce grzesznika - wy bedziecie sadzeni przez Moshe (Mojzesza), ktory nie bedzie mial litosci nad wami, kiedy mowicie JAHU’SZUA (JEZUS) nie jest warty, by byc nazywany SYNEM JAHWEH (BOGA OJCA) i by byc waszym MESJASZEM….i wy mysleliscie, ze bedziecie nazywani Zydami i ze postepowanie wedlug Torah jest wystarczajace, by uratowac wasze dusze! Glupi ludzie, czy wy nie wiecie, ze nie ma nikogo, kto bylby doskonaly, ktory chodzilby po tej ziemi, z wyjatkiem MEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA).

Nie bedzie pokoju w Izraelu, dopoki Izrael nie bedzie wolal: ‘Hosanna’ dla JAHU’SZUA (JEZUSA) ponownie i ON bedzie rzadzil jako KROL krolow, dopoki Izrael nie przyzna, ze JAHU’SZUA (JEZUS) jest JA, JAHWEH (BOGA OJCA) JEDNORODZONYM SYNEM, calkowicie bez grzechu, urodzonym z zydowskiej dziewiczej sluzebnicy i JAHU’SZUA (JEZUS) jest calkowicie TYM, jak ON prorokowal i jak prorokowali dawni prorocy, przepowiadajac JEGO przyjscie.

Bicie SERCA JAHU’SZUA (JEZUSA) pulsuje poprzez caly Izrael, JEGO zyly i arterie przenosza Wylacznie SWIETA KREW Ofiary, ktora obmywa smrod grzechow dookola swiata tych, ktorzy przyznaja, ze JA poslalem JAHU’SZUA (JEZUSA) w imieniu JA, JAHWEH (BOGA OJCA), by byl wylacznym MESJASZEM!

Oh, Izraelu, nie ma odpuszczenia grzechow bez krwi ofiarnej. Gdzie jest wasza Ofiarna Krew? Czy wy naprawde myslicie, ze ponownie wystarczy zwierze? Oh Izraelu, oh Jerozolimo! Czy nie dostrzegacie, ze nie bedzie prawdziwego pokoju? Strach, lamentowanie i krew bedzie plynac z waszej krainy, az do czasu, kiedy zganicie i odrzucicie tych Judaszow, ktorzy przyszli w formie politykow i zlych faryzeuszow, zlych rabbis z wygladem poboznosci, ale bez poboznosci wewnatrz.

Izraelu, uwazajcie bo syn szatana nadchodzi. On jest tym synem zatracenia, ktory przyjdzie z falszywym pokojem i bedzie wam klamal, gdy bedziecie mysleli, iz pokoj nareszcie nadszedl i nie trzeba sie juz zabezpieczac. Zamiast jemu, wierzcie tylko KSIECIU POKOJU i zaakceptujcie tylko Pokutna Bezgrzeszna KREW, ktora JA dalem wam poprzez MEGO SYNA JAHU’SZUA (JEZUSA) na Kalwarii.

Nie ma zbawienia, nie ma prawdziwego pokoju dla was, oh Izraelu, az juz nigdy wiecej nie bedziecie odrzucali Nowego Przymierza KRWI, ktore JA dalem wam przez JAHU’SZUA (JEZUSA), jako, ze JAHU’SZUA (JEZUS) jest tylko wylacznym SWIETYM MESJASZEM! Stare Przymierze Krwi nie moze zbawic was od Piekla. Stare Przymierze Krwi bylo tylko w mocy do wyznaczonego czasu, az bedzie lepsze, Nowe Przymierze Krwi.

Oh, Izraelu, nie przystosowujcie sie do wyobrazenia innych narodow o tym, co jest grzechem. W zamian, badzcie jeszcze raz jak Krol Dawid. Wychwalajcie JA, JAHWEH, i unizcie sie i nawroccie sie od waszych grzechow w imieniu JAHU’SZUA (JEZUSA)! Nie polegajcie na innych narodach, by uchronily was od zniszczenia, gdyz bedziecie wielce zawiedzeni.

Poniewaz JA zawarlem Przymierze z Abrahamem i MOIM SYNEM JAHU’SZUA, JA uzdrowie wasz kraj, gdy ukorzycie sie i wyznacie swoje grzechy przed JA, JAHWEH, i nawrocicie sie by isc za prawami z Torah, ktore Moshe (Mojzesz) dal wam na Gorze Synaj. Popierajcie Swietobliwosc, chociaz swiat bedzie drwil z was.

Oh, Izraelu, nie kamieniujcie Prorokow i nie zamykajcie ich do wiezien. Nie zabijajcie Prorokow, ktorych JA posle wam by was zganic. W zamian badzcie wdzieczni. JA miluje was wystarczajaco, by zganiac was i ostrzegac was, zanim zwolnie MOJ gniew na tych, co odmawiaja posluszenstwa i ktorzy sa MYMI wrogami.

Wasza Sciana Placzu jest zmoczona lzami i przesiaknieta blagalnymi modlitwami o litosc. Wasi wrogowie otaczaja was z kazdej strony. Teraz ci, co oszukali was, przekonali was, by zwrocic Zyda przeciw Zydowi, byscie nawet sie wzajemnie zabijali, usuwajac sie nawzajem z waszych domow i ziemi, zdradzajac jeden drugiego. Wy uciekacie od waszych Goliatow w zamian zwracania sie do MNIE tak, jak Krol Dawid uczynil, jako chlopiec, pasterz.

JA nie moge blogoslawic was, az wybierzecie popieranie SWIETOSCI.

Oh, Izraelu, JA daje wam te obietnice i przypominam wam poprzez ta MOJA sluzaca. Bedziecie rzuceni, ale nie zniszczeni kompletnie. Oh, Izraelu i Jerozolimo, bedziecie zbici z tropu, ale nie porzuceni. JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), posle wam nadzieje, gdy bedzie sie wydawalo, ze nie ma juz wyjscia. JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), bede was zganial, ale nie porzucal. Wy bedziecie deptani przez pogan, ale powstaniecie ponownie do wiekszej chwaly. Jak w czasach Mojzesza, poblogoslawie tych, ktorzy sa MI posluszni i blogoslawia MNIE, a przeklne tych, co nie sluchaja MNIE i przeklinaja MNIE, JAHWEH (BOGA OJCA).

Ten swiat zobaczy, kiedy MOJ gniew bedzie wylany w tych ostatnich czasach, ze JA schowam tych, ktorzy sa schowani w MYM SYNU JAHU’SZUA (JEZUSIE). Wszystkie te plagi, ktore byly wylane w czasach Mojzesza, beda wylane w wiekszym stopniu na MOICH wrogow z JA, JAHWEH (BOGA OJCA) rak.

Ponownie beda meczennicy tak, jak dawni Apostolowie i Prorocy, i wszyscy Ci, ktorzy sa Swietobliwi, ktorych krew plynela wtedy i nawet plynie dzisiaj w roznych czesciach swiata, poniewaz MOI Swietobliwi nigdy nie pojda na kompromiz lub zaprzecza, ze JAHU’SZUA (JEZUS) jest wylacznym MESJASZEM i MOIM wylacznym JEDNORODZONYM SYNEM poslanym z Niebios by rzadzic i krolowac!

Oh, Izraelu, JA uczynilem cie kielichem roztrzesionego terroru dla tego swiata i oni beda pili z niego. Ci wrogowie zgrzytaja zebami na was i obnazaja swoje szpony, zazdroszczac wszystkiemu, czym JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), poblogoslawilem wasza ziemie. Wasi wrogowie licza dni, zanim sprobuja ograbic was i bezlitosnie zabijac mezszczyzn i kobiety i dzieci.

Ponownie JA mowie, iz zlozylem przysiege, ze nie opuszcze, ani nie porzuce was. Bede i juz rozpoczalem karcic was, az opowiecie sie za SWIETOSCIA i powiecie: ‘Blogoslawiony jest TEN, ktory przychodzi w imieniu PANA - JAHU’SZUA HA MASZIJACH (PANA JEZUSA CHRYSTUSA). I wtedy JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), obronie was, oh Izraelu, prosto z Niebios. I bedzie widzial ten swiat, ze tak jak za czasow Moshe (Mojzesza) nikt, lecz tylko JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), moge wyzwolic ich z reki ich wrogow. I tak, stanie sie to ponownie.

Istnieje tajemnicza zlota skrzynia, nazywana Arka Przymierza, ktora zawiera dawne tajemnice waszego kraju, o Izraelu. Ta Arke nie moze dotknac nikt z wyjatkiem tych, ktorych JA z gory przeznaczylem, ktorzy sa prawdziwie Swietymi przed JA, JAHWEH. Szatan chce zniszczyc to, co jest w tej zlotej skrzyni, gdyz tam jest moc namaszczenia zawarta w przedmiotach w tej zlotej skrzynii. Szatan posyla swego syna tego, ktory jest nazywany Anty - Mesjaszem, by odnalezc i zniszczyc ta Arke.

JA wybralem was Izraelu ze wszystkich narodow na tym swiecie, by ukryc to, co bylo zabezpieczone do czasu, kiedy bedzie potrzebne. Z calego swiata, JA wybralem was, oh Izraelu i Jerozolimo, bym otrzymal czesc, honor i chwale. JA, JAHWEH, wybralem JAHSZUA HA MASZIAH (JEZUSA CHRYSTUSA) SWIETA KREW by spadala na grunt i plynela przez Przeblagalnie, i to w Izraelu zadam Szatanowi cios ostateczny!

Ta tajemnicza skrzynia zawiera laska, ktora podzielila Morze Czerwone, wsrod innych cudownych rzeczy, jak manna z Niebios. Arka Przymierza jest kopia tego, co jest w Niebie. Ja mowie wam to teraz jako ostrzezenie, tak jak w danych czasach. Nie sadzcie, ze kazdy bedzie zyl, kto dotknie ta tajemnicza skrzynie, nazywana Arka Przymierza. A tylko ci, co sa przeznaczonymi, by byc godnymi w stopniu wystarczajacym, by dotknac i otworzyc ja.

Studiujcie wasze Pisma i zobaczcie, ze Arke Przymierza mozna otworzyc tylko z wielu modlitwami i czcia, z rekami obmytymi w KRWI MEGO SYNA JAHU’SZUA, i bedzie ponownie uzyta w wyznaczonym czasie. I tak samo jak za czasow Mojzesza, bedzie uzyta, by ochronic JAHWEH (BOGA OJCA) lud w sposob i w czasie, o ktorym nie myslicie, ze przyniesie JA, JAHWEH i JAHU’SZUA cala chwale, czesc i honor!

Oh, Izraelu, czy wy nie wiecie, kiedy rzymscy zolnierze zdarli odzienie z JAHU’SZUA i podzielili jego tunike, jak powiedziane jest w Tanakh… ‘Podzielili miedzy siebie szaty, a los rzucili o MOJA suknie.’ Jana 19:24. Przeto oni powiedzieli pomiedzy soba: ‘Nie rozdzierajmy jej, ale rzucmy o nia losy, do kogo ma nalezec.’ Oh, Izraelu, czy wy nie widzicie, ze tak jak rzymscy zolnierze podzielili ubranie JAHU’SZUA, tak rowniez wasza ziemia jest dzielona i Rzym macza w tym swoje rece za kulisami. Tak samo jak rzucano los o JAHU’SZUA (JEZUSOWA) suknie, rowniez ten, ktory stawia najwiecej na podzial waszego kraju, wyda was i zdradzi na oczach calego swiata.

Oh Izraelu, JA zawsze posylam MOICH Prorokow by ostrzec przed nadejsciem Sadu. Zostaliscie ostrzezeni tego dnia, lecz tylko Swieta resztka bedzie sluchac i bedzie posluszna.

Gdyz ktokolwiek wola na JA, JAHWEH, w imieniu JAHU'SZUA HA MASZIAH (JEZUSA CHRYSTUSA), ktokolwiek sie nawroci, odwroci sie od swych grzechow, proszac JA, JAHWEH o przebaczenie, miluje i slucha MNIE, wierzy i przyjmuje JA and MEGO SYNA BOSTWO i w ten sposob JAHU'SZUA (JEZUS) moze byc waszym wylacznym posrednikiem przede MNA. Gdyz jedynie ON sam jest warty, by przyjsc przede MNIE w JEGO Imieniu. Nie probujcie i nie zblizajcie sie do MEGO Niebianskiego Tronu bez JAHU'SZUA (JEZUSA) imienia! Nie przychodzcie w waszej prawosci, ale raczej w przyjdzcie ubrani w JEGO Szaty Prawosci! Dopiero wtedy uslysze i odpowie na wasze modlitwy i bedziecie zbawieni od Piekielnego Ognia.

Oh, Izraelu i oh, Jerozolimo, wy, ktorzy wolicie by pozostawac glusi, JA JAHWEH, powtarzam sie ponownie dla waszego dobra. Teraz obudzcie sie juz, gdyz juz jest pozno. Nie mowie wam, byscie nawrocili sie do Chrzescijanstwa, gdyz nawet oni widza tylko czesciowo JAHU'SZUA (JEZUSA). Oni zaprzeczyli waznosci pouczania Zydowskiego pochodzenia JAHU'SZUA (JEZUSA). Oni zaprzeczaja Namaszczenia podczas wymawiania JAHU'SZUA i MOJEGO SWIETEGO IMIENIA. Oni zaprzeczaja MOICH Szabatow, MOICH Swietych Festiwalow i Swietych Dni. Ci, ktorzy nazywaja sie Swietobliwymi Chrzescijanami, musza jeszcze nauczyc sie, by zaakceptowac Zydowskosc, ktora JA umiescilem w was przez Abrahama i poprzez nasienie Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Oh Izraelu i Jerozolimo, obudzcie sie teraz z waszej sennej drzemki. To stalo sie z powodu waszej upartosci i dla dobra Pogan, JA zamknalem wasze oczy, ale teraz juz czas nadszedl – otworzcie wasze oczy szeroko i wskazcie na tych, ktorzy mowia bezbozne klamstwa!


[Elisabeth]
Urazajac niektorych, oswiecajac innych w imieniu JAHU’SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA)
Umilowana Rodzino, kopiujcie dowolnie te proroctwa and pomozcie nam dosiegnac narody tego swiata, a zwlaszcza Izrael i Jerozolime. Wszystkie narody tego swiata sa pod wplywem wydarzen w Izraelu. Tylko jedno prosi Elisabeth, by pozostawic wiadomosc nie zmieniona, nawet jej osobiste notatki.

Elisabeth Elijah Nikomia wie, iz normalnie imiona nie sa zapisane duzymi literami, ale RUACH HA KODESZ (DUCH SWIETY) powiedzial jej, ze imiona naszego STWORCY i MESJASZA powinny by traktowane oddzielnie i napisane inaczej, wskazujac na swietosc i szacunek dla ICH Imion. Z uwagi na powage otrzymanego przekazu, prosze uczynic to samo podczas tlumaczen.

Elisabeth przeprasza za dlugosc czasu, jaki uplynal by zamiescic te proroctwa na Internecie, ale trzeba bylo zaplacic cene za Proroctwa 80 i 81. To byla bitwa z Szatanem, ale dzieki waszym modlitwom i pomocy w imie JAHU’SZUA, zwyciezylismy w tej bitwie. Cala Chwala, Czesc i Honor dla JAHWEH I JAHU’SZUA ha MASZIACH!

Poniewaz ja jestem Zydowka biologicznie, po mojej biologicznej matce i ojcu, i Duchowa Zydowka poprzez przelana krew JAHU’SZUA (JEZUSA), miluje Izrael i Jerozolime i Zydow, chociaz wiem, iz wiekszosc Izraela bedzie mnie nienawidzila za to Slowo. Ja jestem tylko prorokiem poslanym przez JAHWEH by mowic JEGO Slowo i ja czynie to z drzeniem w strachu. Jesli by jakikolwiek prorok nie czynil tego, to ja kwestionuje tego proroka – jak oni moga byc Swietym Prorokami?

Modle sie, abym ja nie pozostawila zadnego Slowa, ani tez nic nie dodala. Teraz dostarczam ten Proroczy Przekaz i prosze wszystkich tych, co miluja Izrael i Jerozolime by kopiowali i zamieszczali Go na swoich stronach internetowych. My mielismy przypadki, ze ortodoksyjni Zydzi i Muzulmanie przyjeli JAHU’SZUA (JEZUSA) jako MESJASZA i nigdy nie wiadomo, kiedy siejemy, co urosnie w piekny Owoc Zbawienia.

Ten Proroczy Przekaz nadszedl po snie, ktory mial moj maz o mnie i 12 Plemionach Izraela. Bedzie zamieszczony tak szybko, jak tylko to jest mozliwe. Ten przekaz przyszedl 24-go stycznia, 2006 roku, lecz JAHWEH powiedzial, by go jeszcze nie oglaszac, gdyz nie byl skonczony. 7-go lutego, JAHWEH ponownie dal mi przekaz i on byl ciagloscia tego proroctwa.

P.S.
Pilne! Prorok, brat w JAHU’SHUA napisal mi w zeszlym roku z Jerozolimy i powiedzial mi, ze rozdawal proroctwa, dane mnie, po calym Izraelu, ostrzegajac ludzi. JA nigdy nie mialam okazji, by podziekowac temu panu, ale chcialabym uczynic to teraz. Bardzo mi przykro, ze nie moglam ci napisac z powrotem, gdyz stracilam E-mail, adres. Nie znam twego imienia, ale chce powiedziec, ze jestem ci wdzieczna i modle sie za ciebie i oto, bys napisal E-mail do mnie.

Ja modle sie o tlumacza na jezyk hebrajski, ktory by przetlumaczyl Proroctwa z angielskiego na hebrajski. Podczas modlitwy, JAHU’SZUA powiedzial mnie, ze ON juz poslal tlumacza, ktory moze to zrobic, i JAHU’SZUA przypomnial mi o tobie. Prosze cie, bys napisal E-mail do mnie. Nie mam watpliwosci, iz ten Brat jest czlonkiem Oblubienicy JAHU’SZUA.

Jesli ktokolwiek, czytajac to wie o kims, kto by mogl pisac po hebrajsku i mowic biegle, by proroctwa dane Izraelowi mogly byc nagrane po hebrajsku, prosze napisac do mnie E-mail jak najszybciej na adres: revholyfire@hotmail.com Ja nie watpie, iz mamy niektorych, ktorzy naleza do Oblubienicy JAHU’SZUA, ktorzy mieszkaja w Izraelu i zwlaszcza w Izraelu.

Prosze was, abyscie sie ujawnili, gdyz jest malo czasu by dotrzec do calego Izraela. My jestesmy w odleglosci jednego oddechu od czasu Wielkiego Ucisku. Prosze, by czlonkowie Oblubienicy JAHU’SZUA zjednoczyli sie ze mna w modlitwie, by ten pan napisal do mnie i by tlumacz na jezyk hebrajski sie zglosil. Nasz wzrok w tym roku powinien byc skierowany na Izrael, a nie na nas samych! Oblubienico JAHU’SHUA, prosze byscie sie modlili o pokoj dla Izraela i Jerozolimy w nowy sposob. Modlcie sie, by Ksiaze Pokoju JAHU’SZUA HA MASZIACH przyszedl ponownie!

Apostol Elisabeth Elijah Nikomia
7-go lutego, 2006 roku, 5:00 po poludniu.

________________

Mam nadzieje, ze doceniacie to Proroctwo. Dlugo poszukiwalem prawdziwe proroctwa, zanim znalazlem Proroctwa Elisabeth Elijah Nikomia. Te proroctwa maja Ducha biblijnego. Pomysł

Polskie tlumaczenia wielu proroctw mozna znalezc na stronie: http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm

Komentarz: Oh, Slowo PANA tnie jak miecz, dotyka serca i duszy i wzbudza bojazn Boza. Jakie jest wasze odczucia Anniko i Tomaszu? :?:

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
02-08-2006 03:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Adam Momot napisał(a):Co sadzicie o tym Proroctwie? :?:

pierwsze co mi się nasuwa: budujące;
ważne w kontekście słów Jezusa do Faustyny; na pierwszy rzut oka nie potrafię odmówić temu proroctwu pochodzenia Bożego

mimo to oduczony zostałem emocjonalnej raptowności; to, że drzewo jest ładne, to, że się podoba - nie znaczy jeszcze, że wyda dobry owoc;

jestem nastawiony przychylnie, a jednocześnie ostrożnie

EDIT: byłbym niewymownie wdzięczny za krótsze teksty ... co byś powiedział, Adamie, na streszczenia z cytatami najistotniejszych jedynie fragmentów + odsyłacz do tekstów źródłowych? wiem, że to wymagałoby od Ciebie więcej pracy, ale skoro parasz się już popularyzowaniem, to proponuję zrobić to profesjonalnie

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Momot Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Dziekuje za opinie i porade. Ja ja rozpatrze. :papa:

Chwala PANU BOGU. :!:

Adam

Adam Momot
adammomot@hotmail.com
02-08-2006 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
chwała Bogu!

tylko ... kim według Ciebie jest Bóg ... ?

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
03-08-2006 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
M. Ink. * napisał(a):kim według Ciebie jest Bóg ... ?
W/g Bóg to taki fajowy facet który tak bardzo ukochał człowieka pomimo jego grzechów, że dał zabić własnego najkochańszego Syna, aby zbawic takich nędznych grzeszników jak my!! Po to tylko żebysny nie umarli, ale mieli życie wieczne 8)
03-08-2006 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów