Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Zapraszam do tego wątku z uwagami do moderacji jako takiej i moderatorów pojedynczych w sprawach nie wymagających PW. Dzięki temu unikniem offotopowania w innych tematach.

Proszę o unikanie prywatnych wojenek i kłótni, ma to być miejsce rzeczowej rozmowy. Zapraszam Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
Ja mam pytanie, kto jest aktualnie urzędującym tu adminem? takim, który tu zagląda i dba, żeby forum działało bez problemu z technicznego punktu widzenia? bo mam coś do zakomunikowania odnośnie serwera a nie będę na publicu pisał...
02-08-2006 21:56
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
Z tego co wiem, to Gonzo najczęściej zagląda Oczko - i Daidoss Oczko - ale Gonzo najczęściej.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gepar tego typu sprawe wyjasnie na PW Oczko
02-08-2006 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
byłbym wdzięczny za życzliwsze traktowanie osób świeżo przybyłych - mówię to z pozycji osoby świeżo przybyłej; z góry dziękuję

PS. [a jak nie, to najwyżej zmieniam parafię - chyba, że to o to tu właśnie chodzi]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Osoby świeżo przybyłe są traktowane zgodnie z tym, jak się zachowują po przybyciu - :mrgreen:

Ale myślałam że to już załatwiliśmy :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Annnika napisał(a):Osoby świeżo przybyłe są traktowane zgodnie z tym, jak się zachowują po przybyciu - :mrgreen:

Ale myślałam że to już załatwiliśmy :?:

owszem, załatwiliśmy; nie odwoływałem się do konkretnego przypadku, lecz dokonałem uogólnienia [na podstawie przeszłej sytuacji] z myślą o przyszłości;

ponadto - jeśli uważasz, że moje zachowanie było nietaktowne, to proszę o dowody - NA PIŚMIE [jeśli uważasz, że to offtop, to poproszę o te dowody w osobnym - specjalnym temacie]

nie lubię nie załatwionych spraw, jak również opierania się na nieuzasadnionych podejrzeniach; interesuje mnie rzeczywistość, a nie przypuszczenia

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Wydaje mi się, że przeprosiny i przyjęcie ich sprawę załatwia. Nie mam zwyczaju poswiecać czemuś takiemu a duzo uwagi, niz trzeba. Wole żyć przyszlościa. I tobie polecam Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
w porządku; zapominamy o sprawie;

czyli zostawiamy ją w sferze niedomówień: w końcu prawda nie jest najważniejsza, prawda? ;-|

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #10
 
Co tu wyjaśniać :?: Zaczynasz pisanie na forum od uwag o tym, że celibat jest po to żeby była większa ilość narodzeń, potem kilka innych uwag, nie reagowałeś na uwagi, typu o trzymaniu sie tematu, to zostały przedsięwzięte pewne kroki. OK, teraz zachowujesz się w porządku, co tu wyjaśniać :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Annnika napisał(a):Co tu wyjaśniać :?: Zaczynasz pisanie na forum od uwag o tym, że celibat jest po to żeby była większa ilość narodzeń, potem kilka innych uwag, nie reagowałeś na uwagi, typu o trzymaniu sie tematu, to zostały przedsięwzięte pewne kroki. OK, teraz zachowujesz się w porządku, co tu wyjaśniać :?:

przyjrzyjmy się na spokojnie [i rzeczowo] Twojej argumantacji:

1. temat o celibacie

a. czy uważasz, że uwaga o celibacie, na temacie dotyczącym celibatu była nie na temat?

b. czy uważasz, że celibat nie jest w stanie przyczynić się do zwiększenia liczby narodzin?

c. czy jesteś pewna co do intencji napisania mojego postu?

2. inne tematy

a. stwierdzenie "potem kilka innych uwag" jest zbyt mało precyzyjne, by traktować je jako argument, nie sądzisz?

b. "nie reagowałeś na uwagi" obawiam się, że to znowu zarzut bez pokrycia, bo:

- w moich postach przeważnie staram się trzymać tematu

- upomniany przeważnie wracam do tematu

- jeśli pojawi się wątek poboczny, niegrzecznie byłoby go przynajmniej w dwu-trzech zdaniach nie poruszyć

c. oczywiście zarzut "nie reagowałeś na uwagi" może mieć pokrycie w faktach - jeśli ma, to proszę o konkretne przykłady braku mojej reakcji na uwagi

d. czy oczekujesz ode mnie, że będę "potulnym baranem" i na niegrzeczne uwagi potulnie podwinę ogonek i z kwileniem wczołgam się pod łóżko? [jeśli tego oczekujesz, to muszę Cię rozczarować: mam swoją godność]

3. teraz

używasz określenia: 'teraz zachowujesz się w porządku'; powyższa moja argumentacja przekonuje mnie, że wówczas również zachowywałem się w porządku; jeśli masz inne zdanie: proszę o kontrargumenty [wolałbym jednak bardziej precyzyjne, np: konkretne cytaty]

EDIT: szczerze życzę powodzenia w mierzeniu się z moim intelektem

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Szczerze podziekuję bo mam inne rzeczy do roboty niz rozprawy z tobą; widać lubisz rozwlekłe sprawy, ja nie mam na nie czasu. Miłego forumowania.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
owszem - lubię; właśnie dlatego zacząłem się interesować tym forum [Obrazek: s143.gif]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-08-2006 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Myślę, że na tym forum znajdziesz ciekawe tematy, by móc prowadzić takie długie dyskusje i osoby, które bardzo chętnie podyskutują z tobą na takie tematy bardzo poważnie. Czego ci życzę. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-08-2006 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #15
 
Z Tomaszem świetnie się rozmawia, to fakt Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-08-2006 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów