Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
M. Ink. * napisał(a):byłbym wdzięczny za życzliwsze traktowanie osób świeżo przybyłych - mówię to z pozycji osoby świeżo przybyłej; z góry dziękuję

PS. [a jak nie, to najwyżej zmieniam parafię - chyba, że to o to tu właśnie chodzi]

No właśnie. Zgadzam się z tym. Myślę, że często brakuje nam tutaj na FORUM kultury bycia. Kultury rozmawiania ze sobą na wzajem. Niestety ale sam często nawet byłem prowokatorem takich nie kulturalnych rozmów.

Wiem, że z FORUM zrezygnowało dużo fajnych osób, które po prostu nie miały przyjemności być tutaj.

Wiem, że z FORUM zrezygnowała część osób, która musiała, i została usunięta ze względu na swój maniakalny brak kultury.

Chciałbym aby takich sytuacji było jak najmniej. Abyśmy się uczyli siebie słuchać (czytać) i rozmawiać ze sobą na poziome.

Polakowi chyba brakuje takiej zwykłej życzliwości. Często reagujemy tak emocjonalnie. A po co nam to wszystko :?:

Starajmy się o kulturę języka, kulturę bycia.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam po mojej nieobecności Oczko
19-08-2006 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Daidoss napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):byłbym wdzięczny za życzliwsze traktowanie osób świeżo przybyłych - mówię to z pozycji osoby świeżo przybyłej; z góry dziękuję

PS. [a jak nie, to najwyżej zmieniam parafię - chyba, że to o to tu właśnie chodzi]

No właśnie. Zgadzam się z tym....

dziękuję za ten post, czuję się zobowiązany

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
19-08-2006 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Myślę, że bez wzajemnego szacunku się także nie obejdzie. Jeśli będziemy szanować siebie wzajemnie to i dyskusje będą w miarę kulturalne. Warto także pamiętać, że dając dobry przykład innym możemy zmieniać postępowanie tych, którzy bardzo często nie potrafią się zchować. Nie warto zniżać się do poziomu osób, które nie znają wyrażeń kulturalnych i nie mają szacunku dla innych. Oczekując kultury od innych, bądźmy sami kulturalni.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-08-2006 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Daidoss napisał(a):M. Ink. *, wiesz co natknąłem się na parę Twoich postów, które nic nie wnosiły do dyskusji a poprostu były bzdetna prowokacją.
Jak możesz to daj trochę na looz :!:

musiałeś trafić na nie te posty, co trzeba; poza tym z Tobą nie dyskutowałem - więc traktując je wyrywkowo mogłeś nie wyczuć kontekstu

[ Dodano: Nie 20 Sie, 2006 11:10 ]
ponadto: proponuję odnieść się do konkretnych postów i wykazać ich zbędność w dyskusji [tudzież ich prowokacyjność pozbawioną jakiejkolwiek głębszej treści], gdyż nie mam zamiaru wierzyć Ci na słowo

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
20-08-2006 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Nie wiem gdzie o tym napisać, więc piszę tu. Moje pytanie brzmi od czego zależy że moderatorzy zamykaja temat i tym samym blokują obrażanie innych..?
Pytanie to nasuwa mi się po "dyskusji" .. jaka prowadzona jest w temacie "Młodzież Wszechpolska- dobra czy nie?"
Czuje się bardzo obrażana przez niektóre osoby na tym forum, przy czym dodam, że nie chodzi o osoby które prowokują, ale boli mnie zachowanie osób, które deklarują się, że są we wspólnocie, zwyczajnie wstyd mi za nie, bo zaprosiłam kolege na forum dając mu do zrozumienia, iż z ludzmi ze wspólnot da się rzeczowo dyskutować.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
04-09-2006 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Anies, my nie możemy naprawdę dokładnie przeczytać każdego posta, na przyszlość wcześniej informuj o problemach Uśmiech

Teraz nie mam jak ,ale jutro ktoś pewnie temat skontroluje Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-09-2006 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wiesz ja zrezygnowałam z tamtej dyskusji i chciałam, zostawić temat, ale posty ( miałam nadzieje że ktoś rozpocznie dyskusje, więc nie przestałam śledzić) na meila przychodzą i dziś zwyczajnie emocje we mnie zwycięzyły
Dziękuję Uśmiech
Ps chodzi o ostanie posty..

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
05-09-2006 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Witam!

Ja tamtą dyskusję niestety zostawiłem. Nie brałem w niej dłużej udziału bo się rozkręciła, tak że nie nadążałem. Więc nie wiem co tam się stało.

Jeśli się tam nie trzymano głównego tematu to chyba i lepiej, że został zamknięty.
Jeśli szły tam przezwiska, lub ktoś kogoś obrażał to chyba też czas najwyższy.

Anies, przepraszam jeśli Ciebie ktoś skrzywdził Smutny
Musisz tak jak już napisano zgłaszać problemy szybciej. Ale możesz także podać posty przesadzone w Twoim kierunku a nieopatrzona z naszej strony i na pewno jakieś konsekwencje z tego zostaną wyciągnięte.]

Pozdrawiam Uśmiech
05-09-2006 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
tu nie chodzi że ktoś mnie skrzywdził imiennie, brałam niejednokrotnie udział w ostrych dyskusjach, ale to były dyskusje, a nie rzucanie błotem, w tym przypadku ja, Rafał mozemy czuć się obrażeni,( nie wiem czy Rafał jest ) bo jestesmy członkami młodzieży wszechpolskiej, ok można mieć swoje zdanie, ale jesli nie ma rozmowy na argumenty to nie wporządku. Ja próbowałam choćby dać akcje MW, by o nich porozmawiać ale niestety..
POzdrawiam

ps Może załużcie taki temat, gdzie mozna zgłazszać posty do moderacji.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
05-09-2006 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Do moderatorów i administracji ogólnie teraz będzie Uśmiech

Słuchajcie, nie myśleliście o tym, żeby jakoś inaczej podzielić się tematami? W Regulaminie czytamy:

Cytat:20. Administratorzy kontrolują głównie Moderatorów, sami podlegają ocenie innych Użytkoników o równej sobie randze. Moderatorzy mają obowiązek kontrolować Użytkowników o niższych rangach oraz wyznaczone Im kategorie.
Jest Was sporo, ale też sporo do każdego działu. Trudno w takiej sytuacji przypuszczać, że każdy post będzie przeczytany przez moderatora [a przecież to podobno jego obowiązek]. Jak znam życie, każdy pomyśli, że może czyta kto inny. Jak zresztą napisała Annnika:

Cytat:Anies, my nie możemy naprawdę dokładnie przeczytać każdego posta
Annnika akurat tamtego działu nie moderuje, ale prawda pewnie jest ogólna... Co nieco dziwi w kontekście obowiązku, o jakim wspomina Regulamin, prawda?

Forum rośnie. To również oznacza, że coraz częściej będą problemy, a Wy będziecie mieć coraz więcej do czytania. Nie myśleliście o rozwiązaniu [stosowanym dosyć powszechnie Oczko] przewidującym jednego/dwóch moderatorów do każdego działu - ale za to moderatorów w pełni za ten dział odpowiedzialnych?

A w ogóle to pozdrawiam Uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
05-09-2006 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
angua napisał(a):Do moderatorów i administracji ogólnie teraz będzie Uśmiech

Słuchajcie, nie myśleliście o tym, żeby jakoś inaczej podzielić się tematami? W Regulaminie czytamy:

Cytat:20. Administratorzy kontrolują głównie Moderatorów, sami podlegają ocenie innych Użytkoników o równej sobie randze. Moderatorzy mają obowiązek kontrolować Użytkowników o niższych rangach oraz wyznaczone Im kategorie.
Jest Was sporo, ale też sporo do każdego działu. Trudno w takiej sytuacji przypuszczać, że każdy post będzie przeczytany przez moderatora [a przecież to podobno jego obowiązek]. Jak znam życie, każdy pomyśli, że może czyta kto inny. Jak zresztą napisała Annnika:

Cytat:Anies, my nie możemy naprawdę dokładnie przeczytać każdego posta
Annnika akurat tamtego działu nie moderuje, ale prawda pewnie jest ogólna... Co nieco dziwi w kontekście obowiązku, o jakim wspomina Regulamin, prawda?

Forum rośnie. To również oznacza, że coraz częściej będą problemy, a Wy będziecie mieć coraz więcej do czytania. Nie myśleliście o rozwiązaniu [stosowanym dosyć powszechnie Oczko] przewidującym jednego/dwóch moderatorów do każdego działu - ale za to moderatorów w pełni za ten dział odpowiedzialnych?

A w ogóle to pozdrawiam Uśmiech

Nie ukrywam, że mamy z tym problem. Postaramy się w szybkim czasie rozwiązać do z Moderatorami.
05-09-2006 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Anies napisał(a):brałam niejednokrotnie udział w ostrych dyskusjach, ale to były dyskusje, a nie rzucanie błotem, w tym przypadku ja, Rafał mozemy czuć się obrażeni,( nie wiem czy Rafał jest ) bo jestesmy członkami młodzieży wszechpolskiej, ok można mieć swoje zdanie, ale jesli nie ma rozmowy na argumenty to nie wporządku. Ja próbowałam choćby dać akcje MW, by o nich porozmawiać ale niestety

Anies czuję, że muszę przyznać Ci rację Oczko nie jestem ani członkiem, ani nawet zwolennikiem MW, ale rzeczywiście przyznaję, że zarówno dyskusja na tym forum jak i w ogóle dyskusja społeczna nt MW nie jest wolna ani od uprzedzeń, ani od chlapania błotem

niestety ... Polacy lubią szukać kozła ofiarnego - jak nie Żyd, to komuch; jak nie komuch to czarnuch [czyt. xiądz]; jak nie ksiądz to MW; jak nie MW to rząd ...

zawsze pojawi się 'ktoś zły, kogo trzeba opluć', bo łatwiej wypluć z siebie błoto wyhodowane na stereotypie niż przyznać się do własnych błędów [poza tym plucie na kogoś wydaje się być w rozumieniu niektórych osób 'oczyszczające' = zobaczcie, jaki on jest zły, ja taki zły na pewno nie jestem]

śledząc temat i próbując na nim podjąć dyskusję [stronę, dwie czy może trzy przed obecną] łatwo wyczułem, że osoby, które podejmują polemikę z MW, nie potrafią podać żadnych przekonujących racji oprócz własnych animozji i własnych [trudnych do obronienia] interpretacji Waszych postulatów

życzę powodzenia, oraz radzę eksponować to co w Was dobre i walczyć wewnątrz MW z tym co złe

ps. chyba wyślę to też na PW - bo mi to tu pewnie zaraz skasują jako offtop [proszę o niekasowanie tego posta, dopóki Anies nie potwierdzi przeczytania go - proszę o to, ponieważ Anies wyłączyła zarówno PW, jak i GG

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
05-09-2006 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #28
 
Angua, owszem, ja tego działu nie moderuje ale były wakacje wiec się uzupełniamy w razie koniecznosci Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
05-09-2006 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 

Kumam Uśmiech

Zauważyłam zresztą później, że w ogóle jesteś poszkodowana działowo Oczko

Mój post w żadnym razie nie miał być [i mam nadzieję, że nie został tak odczytany] sformułowaniem pretensji, bo takowych nie żywię. Tak naprawdę zauważyłam już kiedyś potencjalny problem, a że teraz został przez kogoś poruszony, to powiedziałam co myślę Duży uśmiech A jak jest naprawdę, sami wiecie najlepiej - ja wiem tylko tyle, ile napisał Daidoss Oczko


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
05-09-2006 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Annnika napisał(a):Ja kiedyś zgłaszałam "moje" działy a w końcu ktos zapomniał mnei dopisać...
a ja Cie powiem dlaczego nikt Cie nie dopisal Smutny
poprostu to co napisalas bylo zapisane w starym poscie i nie powiadomilo mnie ze tam uzupelnilas dane Oczko
nastepnym razem uzyj opcji zeby "napisalo to w nowym poscie" Oczko

a dzialy juz uzupelnilem o Twoj nick Oczko
05-09-2006 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów