Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #481
 
Wolna amerykanka moderacji to lokalny folklor tego forum. Tylko lepiej o nim nie wspominać, bo dostanie się warna za agresję i pieniactwo.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
16-05-2009 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #482
 
że tam "młodzi gniewni" jak się dorwą do uprawnień to lubią poszaleć to wiadomo - na każdym forum tak jest. ale że na poparcie swojej nieomylności większej niż cały Watykan razem wzięty mają bezkrytyczne poparcie duchownego to może trochę zastanawiać.. dziwić..
ale dobra - dzięki za uprzedzenie o dodatkowych zobowiązaniach. lepiej późno niż wcale. szkoda tylko, że nie ma takiego jawnego zapisu w regulaminie forum. to już uczciwsze są dopiski drobnym maczkiem w umowach kredytowych - bo przynajmniej są.
to dla mnie wszystko jasne.

dobra, teraz mam inne pytanie: czy użytkownik jak włączy usługę "ignoruj" a moderatora/administratora to to zadziała, i jeśli nie to dlaczego?
oraz czy blokowanie/banowanie na hosta to łamanie regulaminu? (bo regulamin nie ostrzega o takiej karze, a jedynie o zablokowaniu IP)

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
16-05-2009 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #483
 
spioh, omyk, proszę, nie przesadzajcie. :?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
16-05-2009 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #484
 
Rachel, skoro prosisz. khm... OK. :mrgreen:
a tak poważnie to jak dotąd mnie to średnio obchodziło, ale skoro ktoś mnie zmusił do zapoznania się z regulaminem no to mnie zaciekawiło parę spraw Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
16-05-2009 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #485
 
Spioh chodziło rachel o polowanie na czarownice w kwestii porządkowani i upominania. Nie róbcie z porządkowych wiedźm.

Fakt, że jeszcze się nie spotkałam z sytuacją, żeby jakakolwiek obsługa komukolwiek całkowicie pasowała.

Zamiast produkować offtopy "wyprodukujcie" nowy temat, nie bałagańcie, bo potem ktoś nowy nie ma zielonego pojęcia co gdzie znaleźć i w jakim temacie co jest i jest jak w tym dowcipie:

"Jak to nie wiesz ? sól jest w torebce po cukrze w apteczce w puszce z napisem <makaron>"

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-05-2009 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #486
 
Annnika napisał(a):bo potem ktoś nowy nie ma zielonego pojęcia co gdzie znaleźć i w jakim temacie co jest
Od tego jest wyszukiwarka ...

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
18-05-2009 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #487
 
nikt z nikogo nie robi nikogo strasznego. po prostu dzielimy się spostrzeżeniami.

Cytat:Fakt, że jeszcze się nie spotkałam z sytuacją, żeby jakakolwiek obsługa komukolwiek całkowicie pasowała.
a ja tak Uśmiech i co to dowodzi?

Cytat:"Jak to nie wiesz ? sól jest w torebce po cukrze w apteczce w puszce z napisem <makaron>"
tak to się czuje niejeden nowy, jak mu zamykasz temat z komentarzem "to już było" i nie zostawisz ani linka, ani nazwy tematu gdzie ma tego szukać, ani info żeby pogrzebał wyszukiwarką.
inna sprawa, że często jak wrzucisz hasło, jakie cię interesuje to w szukajce znajdziesz właściwy temat niekoniecznie nawet na pierwszej stronie wyników, nie mówiąc o pierwszej pozycji w wynikach Język

tak czy inaczej w kwestii zamykania tematów odpowiedź już była, podziękowałam za nią i nowej nie szukam bo lepszej nie znajdę. temat zamknięty.
zatem droga Annniko mogłaś się przynajmniej częściowo wypowiedzieć odnośnie kolejnych pytań Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
18-05-2009 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #488
 
heysel napisał(a):Od tego jest wyszukiwarka ...

o to to Duży uśmiech - ale pod warunkiem, że w tematach jest porządek Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-05-2009 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #489
 
Chciałbym "uczulić" moderację na rozwalanie "katolickich" tematów przez uzytkowników, którzy nie mają w tych tematach żadnej wiedzy, czy czegokolwiek dopowiedzenia. Więc jeżeli nie mozna zrobic dzialu tylko dla katolików, to niech chociaz modercja sie bardziej postara. Oczko
Konkretnie: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....c&start=15
Zalozycielka tematu aga, napisała:
Cytat:Chcę zapoczątkować wątek dotyczący różnych rzeczy, które "odbywają" się na Mszy świętej.
I proszę mi powiedzieć co w tym temacie maja do powiedzenia różnej maści protestanci. jaki związek z tematem maja ostatnie posty Krzyska Enocha i spioha? Nie twierdzę, że dyskusja w takim ujęciu jest niewłasciwa. można podyskutować, ale nie akurat w tym temacie.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
01-06-2009 07:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misiek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #490
 
Witam mam problem pokazuje mi się podczas dodawania odpowiedzi

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

co to może oznaczać ?

[ Dodano: Wto 23 Cze, 2009 14:47 ]
Wita
23-06-2009 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #491
 
Błąd serwera, chwilowo nie mamy kontaktu z jego właścicielem. Trzeba przeczekać. Cofnąć stronkę w przeglądarce, odświeżyć i widać, czy post już się pojawił, czy nie. W sumie kwestia 2-3 sekund Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-06-2009 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #492
 
witam
pare dni temu próbowałam dodać nowy temat z informacją o rekolekcjach dla dziewcząt u Klarysek...
nie mogłam tego tematu dodać..
pare razy próbowałam.. cos tam pisało..
czy ja jako użytkownik..nie mogę wstawiać nowych tematów..czy to tylko własnie błąd serwera bo juz mi się poplątało..?

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 01:04 ]
taka informacje mi napisano

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

INSERT INTO phpbbodnowa_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 141285, word_id, 0 FROM phpbbodnowa_search_wordlist WHERE word_text IN ('siostry', 'klaryski', 'wa', 'zapraszają', 'dziewczęta', 'rekolekcje', 'które', 'odbędą', 'się', '18-22', 'lipca', 'pniewach.', 'rozpoczęcie', 'ok.18.00', 'zakończenie', 'śniadaniu', 'poprowadzi', 'o.jarosław', 'babik.', 'temat', 'najwieksze', 'przykazanie', 'czyli', 'miłości', 'boga', 'siebie', 'bliźniego', 'kontakt', 's.m.weronika', 'ostrowska', 'ul.kapłańska', '62-045', 'pniewy', 'wlkp.', 'tel', '061', '29-10-240', 'e-mail', 'sweronikao@wp.pl', 'świadectwo', 'kasi', 'tych', 'rekolekcjach', 'takie', 'raz', 'roku', 'warto', 'spędzić', 'ten', 'czas', 'jezusem', 'ukrytym', 'najśw.sakramencie', 'ss.klarysek', 'nieustannie', 'trwają', 'adoracji', 'modlą', 'nas', 'wszystkich.', 'dwa', 'lata', 'temu', '1-wszy', 'trafiłam', 'do', 'takiego', 'zakonu.przyznam', 'jadąc', 'tam', 'miałam', 'obawy', 'to', 'zakon', 'klauzurowy...', 'img', 'smilies', 'yikes', 'nie', 'podobało', 'zamknięcie', 'krata...', 'dopiero', 'czasem', 'zrozumiałam', 'jesli', 'jezus', 'woła', 'człowiek', 'może', 'nawet', 'zamknąć', 'kratą', 'całe', 'życie', 'wiedziałam', 'tylko', 'tyle', 'jeśli', 'pan', 'mnie', 'przyprowadził', 'muszę', 'zaufać.i', 'właśnie', 'były', 'najpiękniejszymi', 'rekolekcjami', 'moim', 'życiu', 'bóg', 'prowadzi', 'różnymi', 'dziwnymi', 'drogami', 'ale', 'jego', 'drogi', 'najpiękniejsze', 'nim', 'iść.', 'quot', 'każda', 'chwila', 'dana', 'panu', 'bogu', 'jest', 'chwilą', 'zmarnowaną', 'którym', 'czyni', 'nami', 'wielkie', 'rzeczy')

Line : 265
File : functions_search.php
01-07-2009 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #493
 
Na litość pańska - czytajcie co piszę - ile jeszcze osób nas poinformuje o rzeczy wiadomej że jest awaria :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-07-2009 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #494
 
Nie chcę być niemiła, ale jak awarii nie ma, to moderacja jest bardzo aktywna i doskonale wie "co i jak", czasem aż nadto... Natomiast jak jest awaria, to...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
02-07-2009 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #495
 
Łatwo opiniować. Bardzo łatwo. Jeszcze łatwiej oskarżać.

Nie mam dostępu do funkcji mogących cokolwiek pomóc. Walcie do adminów. Nikt z modów nie może usunąć awarii.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-07-2009 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów