Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Daisy napisał(a):mu i innym "cenzurujesz i kasujesz" a Ty i X. to chulaj dusza i lehecie wode gdzie sie da
Oo, a to ci dopiero ciekawostka

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-01-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #92
 
Daisy napisał(a):a Ty i X. to chulaj dusza i lehecie wode gdzie sie da!
Myślę, że oprócz zwracania komuś uwagi, powinno się zwracać najpierw uwagę na siebie i to co się samemu pisze. Do aniołów nam jeszcze niestety brakuje. W żadnym regulaminie nie czytałam jeszcze, żeby na moderatorów czy adminów przyjmowano samych flegamtyków, którzy ani razu nie dali się wyprowadzić z równowagi i byli zawsze nieskalani. Jeśli tak, chylę więc czoła i rezygnuje czem prędzej z funkcji moderatora niniejszego forum, gdyż typem takiego flegmatyka nie jestem. Niech dalej użytkownicy obrażają innych użytkowników, wyzywają, rzucają błotem w Kościół, oczerniają go i jego wyznawców, wypisują herezje i inne bzdury, narażając innych użytkowników, że w to uwierzą... Co mi tam #-o Wasz problem.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #93
 
Offca nie odpowiedziałaś mi na pytanie.
Offca napisał(a):Myślę, że oprócz zwracania komuś uwagi, powinno się zwracać najpierw uwagę na siebie i to co się samemu pisze.
=D> to powinna być myśl przewodnia KAŻDEGO moderatora!
Offca napisał(a):W żadnym regulaminie nie czytałam jeszcze, żeby na moderatorów czy adminów przyjmowano samych flegamtyków, którzy ani razu nie dali się wyprowadzić z równowagi i byli zawsze nieskalani.
Prapraszam bardzo, ale żeby być opanowanym i nie dać się wyprowadzić z równowagi wcale nie trzeba być flegmatykiem! Do tego trzeba cierpliwości i rozumu a nie flegmatyzmu! I proszę nie "obrażac innych uzytkowników" (w tym mnie) "oczerniając ich" i "wypisując inne bzdury" bo "inni użytkownicy są gotowi w to uwierzyć", że rzeczywiście tak jest.
11-01-2007 18:41
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #94
 
Offca napisał(a):
Daisy napisał(a):a Ty i X. to chulaj dusza i lehecie wode gdzie sie da!
Myślę, że oprócz zwracania komuś uwagi, powinno się zwracać najpierw uwagę na siebie i to co się samemu pisze. Do aniołów nam jeszcze niestety brakuje. W żadnym regulaminie nie czytałam jeszcze, żeby na moderatorów czy adminów przyjmowano samych flegamtyków, którzy ani razu nie dali się wyprowadzić z równowagi i byli zawsze nieskalani. Jeśli tak, chylę więc czoła i rezygnuje czem prędzej z funkcji moderatora niniejszego forum, gdyż typem takiego flegmatyka nie jestem. Niech dalej użytkownicy obrażają innych użytkowników, wyzywają, rzucają błotem w Kościół, oczerniają go i jego wyznawców, wypisują herezje i inne bzdury, narażając innych użytkowników, że w to uwierzą... Co mi tam #-o Wasz problem.

W regulaminie nie znalazłaś Offco takich informacji, ponieważ bardzo rzadko umieszcza się takie informacje w regulaminie. Mało kto pisze w regulaminie jaki powinien być moderator.
Napewno aureole nie świecą nad głowami adminów czy moderatorów i każdy z nas może dać się wyprowadzić z równowagi. Jednak funkcja jaką pełnimy skłania nas do rozwagi i pohamowania się w wyrażaniu względem forumowiczów. Fakt, że forumowicz się unosi nie oznacza, ze my mamy czynić podobnie. Mamy być przykładem dla innych, szczególnie jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi. Nie powinno mieć miejsca takie nastawienie, że moderatorom wolno obrażać innych a forumowicze będą karani za podobne zachowania ostrzeżeniami.

Co do osób duchownych to bez wątpienia należy im się szacunek, ale też osoby duchowne powinny mieć poczucie obowiązku, aby kulturalnie rozmawiać z forumowiczami, tym bardziej jeśli oczekujemy kultury od innych.

Jako moderatorzy mamy takie zadanie, aby dbać o porządek na forum, jako ludzie wierzący mamy prawo bronić naszej wiary i wszystkiego co stanowi dla nas świętość.
Jako moderatorzy i zwykli ludzie mamy prawo czegos nie wiedzieć, ale jako mderatorzy, osoby duchowne czy zwykli użytkownicy mamy dyskutować kulturalnie. NIC NAS NIE USPRAWIEDLIWIA OD ZŁEGO ZACHOWANIA.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-01-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #95
 
Gepard napisał(a):I proszę nie "obrażac innych uzytkowników" (w tym mnie) "oczerniając ich" i "wypisując inne bzdury" bo "inni użytkownicy są gotowi w to uwierzyć", że rzeczywiście tak jest.

Proszę z Twojej strony o to samo, bo przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona. Nie masz sobie nic do zarzucenia? Gratuluję. Ja sobie w tym momencie też nie mam nic do zarzucenia. Co było to było. Pojedyncze wpadki nie decydują o tym, czy ktoś jest dobrym moderatorem, czy złym.
Na Twoje pytanie odpowiadam: nie każdy musi być takim ideałem ja Ty. I cieszę się, że nim nie jestem. A zatem, skoro jesteś ideałem, pewnie też nadajesz się na moderatora tego forum, bo przecież moderatorzy nie maja prawa tutaj popełniać błędów. Zatem, proszę bardzo, od dziś możesz zająć moje miejsce. Zapewne forum bardziej na tym zyska. Dziękuję, do widzenia. Nie chce mi się już wałkować 74625421930928 raz tego samego tematu, Bóg wie po co.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #96
 
Myślę Offco, że przesadzasz trochę. Gepardzikowi zapewne chodziło o szacunek do forumowiczów. Tutaj nie chodzi o to, czy wolno czy nie wolno nam błędów popełniać.
Jesteśmy tylko ludźmi. Natomiast szacunek względem innych to podstawa dyskusji, bez względu na to, czy jesteśmy moderatorami, czy osobami duchownymi czy adminami.
I niestety ale trzeba się starać panować nad emocjami, tym bardziej, że sami mamy pilnować porządku na forum.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-01-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #97
 
ludzie poczytajcie sobie tę rozmowę na spokojnie bo widze ze miała ona prowadzić do załagodzenia sporu a tu wyszło, że stało się jeszcze gorzej
na tym forum na moderatorów wybiera się osoby głównie pod względem wiedzy na temat Kościoła nie muszą ona zawsze potrafić się zachować bo są one tylko zwykłymi osobami, lecz muszą potrafić wyjaśnić użytkownikom Kim jest Jezus i jak mamy żyć słuchając jego nauk
niestety my tez czasami popełniamy błędy i ja mogę śmiało przyznać, że takie popełniamy i przepraszam za to

co do zdejmowania ostrzeżeń to każdy użytkownik, który uważa że swoim zachowaniem naprawił swój błąd może się zgłosić do kogoś z odpowiedzialnych za forum i poprosić o to a ta osoba zapoczątkuje rozmowę na ten temat w specjalnym dziale dla moderatorów i tam zostanie podjęta decyzja
11-01-2007 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Heh, ja powiem tylko tyle: nie ma ludzi nie zastąpionych. Na moje miejsce znajdzie sie 10 innych. Jeśli ja mam tu robić za przytakującemu wszystkim na wszystko, dzięki bardzo. Powiedziałem już kilka razy: nie mam zamiaru okazywać poprawności politycznej. Jeśli kogoś obraziłem, to na pewno nie w sposób świadomy. Źle zostały odczytane moje intencje. Nauczka to dla mnie, że trzeba albo milczeć, albo starać się być bardziej czytelnym.
Żle, że czepiają się co niektórzy Offcy, ale wg mnie to świadczy o tym, że i ona ma w nosie polityczna poprawność. Na ile znam Magdę, mogę zaświadczyć o czystości jej intencji, a nade wszystko o jej autentyzmie, który promuje jako katoliczka.
Stąd też w myśl konsekwencji braku mego poparcia dla politycznej poprawności, proszę:
odwalcie się od Offieczki

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-01-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ks.Marek napisał(a):odwalcie się od Offieczki
=D> =D> =D> =D> =D> powiem tyle... zachowanie godne księdza...

ps. w polskim słowie kulturalnych ludzi, plebskie słowo ODWALCIE można zastąpić zwrotem grzecznościowym "prosze przestańsie sie czepiać..."

[ Dodano: Czw 11 Sty, 2007 23:06 ]
aha i gdyby tak Kaloszs napisał albo ktoś inny (wybacz Kaloszu ze wspominam akurat Ciebie) to by ostrzezenie dostał!
12-01-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #100
 
Asta lavista bejbe. Teraz my sobie popatrzymy z boczku jak POWINNO SIĘ wg niektórych moderować, skoro nasze moderowanie wielu osobom nie odpowiada. Nie wiem jak ksiądz, ale ja robię sobie urlop :krzywy: Chętnie przekażę pałeczkę naszemu zacnemu Gepardowi. Może się czegoś od niego nauczę 8)

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-01-2007 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #101
 
Daisy mimo całej sympatii - przesadzasz - czepiłaś się do spółki z Gepardem Księdza i napalacie się wzajemnie aż niemilo.

Skoro on wam tak nie "pasi", to i ja w razie czego lecę po jego stronie i za nim, bo popieram go w 99%.

Gość jest szczery. I bezpośredni. I wielu osobom pomógł. Proponuję zobaczyć na punkciki "pomógł". Jakis wyznacznik. I naprawde podziwiam jego wiedze.

Ech... cholernie przykro mi w tym momencie ;(

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-01-2007 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Ja sobie poczytam to i owo, popatrzę na dyskusje, uśmiechnę się czasem pod nosem i tyle. Bo cóż innego moge zrobić?
Boleję nad tym, że niby jesteśmy w tym samym Kościele i wsłuchujemy się niby w tę samą Ewangelię. Niby...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-01-2007 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #103
 
Co tu się do jasnej Anielki dzieje :?: :!:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-01-2007 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #104
 
Annnika napisał(a):Daisy mimo całej sympatii - przesadzasz - czepiłaś się do spółki z Gepardem Księdza i napalacie się wzajemnie aż niemilo.
A ja myślę, że co niektórzy wciąż patrzą stereotypowo na duchowieństwo. Że wszyscy duchowni powinni być za życia swięci, najlepiej nie grzeszyć wcale, nie mieć wad i słabostek, bo im nie przystoi. Czyżby hołdowanie teorii, że są ludzie i księża?! Bo czasem tak to wygląda.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-01-2007 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #105
 
To może zakończmy te nieporozumienia i powrócmy do pracy jako moderatorzy, bo jak tak dalej pójdzie do połowa moderatorów odejdzie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-01-2007 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów