Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #421
 
Nie wiem czy tu ale... :cały czas mi pokazuje się ,że mam ileś tam postów nie przeczytanych nawet jak je przeczytałam i odznaczyłam... liczba ta rośnie..trochę mnie to irytuje.. da rade coś z tym zrobić?

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
02-02-2009 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #422
 
Jak klikniesz w to "nieprzeczytane" to pojawi się linijka :zaznacz wszystko jako przeczytane - raz tak zrób i powinno się uspokoić Oczko - najprawdopodobniej wyświetla ci się ilość nieprzeczytanych wiadomości z ukrytego podforum dla moderacji Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-02-2009 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #423
 
o zadzialolo! dzieki!

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2009 21:12 ]
dalabym pomogl ale nie moge z przyczyn czystko technicznych

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
03-02-2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #424
 
Grunt ze pomogło Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-02-2009 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #425
 
Droga Administracjo - jakiś czas temu dostałem ostrzeżenie (które cały czas wisi mi na koncie) za wykorzystywanie skyptu [youu] w podpisie. Dzisiaj widzę, że takie praktyki już są dopuszczalne, proszę więc aby mi i wszytskim userom, którzy za to oberwali zdjąć ostrzeżenia.

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
17-02-2009 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #426
 
krzysiek_enoch, przez nieuwagę. Zauważ, że na forum działa mała grupka z moderacji i jeden adminjunior. Więc takie sytuacje mogą się jeszcze nie raz zdarzyć. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-02-2009 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #427
 
krzysiek_enoch napisał(a):proszę więc aby mi i wszytskim userom, którzy za to oberwali zdjąć ostrzeżenia.
JUż masz zdjęte. I nie było ono za YOU 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-02-2009 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #428
 
Ks.Marek napisał(a):
krzysiek_enoch napisał(a):proszę więc aby mi i wszytskim userom, którzy za to oberwali zdjąć ostrzeżenia.
JUż masz zdjęte. I nie było ono za YOU 8)
Dzięki. Z tego co pamiętam Uśmiech miałem dwa ostrzeżenia - jedno od Ciebie ale drugie od o.Pacyfika za YOU właśnie.

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
18-02-2009 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #429
 
Ks.Marek napisał(a):JUż masz zdjęte.
Przecież Annnika pościągała tego samego dnia, co napisał krzysiek_enoch, żażalenie Więc na przyszłość wiadome jest, że trzeba nam przypominać Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-02-2009 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #430
 
Rachel napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):JUż masz zdjęte.
Przecież Annnika pościągała tego samego dnia, co napisał krzysiek_enoch, żażalenie Więc na przyszłość wiadome jest, że trzeba nam przypominać Uśmiech
Tak czy inaczej dzięki Wam dziewczyny i chłopaki.
(widzę, że mieliście jakiś dzień dobroci nad userami Uśmiech )

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
18-02-2009 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #431
 
Mam serdeczną prośbę do drogiej Administracji; jesli temat jest zamykany z informacją
" już jest taki wątek", prosiłabym o podawanie linku do tego wątku. Zadomowionym
forumowiczom może nie sprawia to trudności, jednak nowym stwarza problem,stąd te
zdublowane tematy.

Przeszłość moją Panie,
polecam Twojemu miłosierdziu,
terażniejszość moją polecam Twojej miłości,
a moją przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
18-02-2009 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #432
 
A ja mam pytanie do Administracji, dlaczego sa tak czesto tematy zamykane, jeszcze dobrze sie nie poczyta juz zamkniety? Czy tak to musi byc?
18-02-2009 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #433
 
Nie musi. Wystarczy, że nowi użytkownicy dostosują się do regulaminu
18-02-2009 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #434
 
Mam dosyć "refrenowania" że nie jesteśmy tu od zastępowania wyszukiwarki ;(

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-02-2009 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #435
 
Annnika, ale jak ktoś jest tu nowy to jeszcze za bardzo się nie orientuje co i jak. I z tą wyszukiwarką...
18-02-2009 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów