Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #541
 
W obecnym czasie jest moda na taką pyskówkę, to oznacza brak pokory, każdy chce być najmądrzejszy i zauważalny. Nie rozumiem dlaczego młodzi często reagują złośliwie i zazdrośnie, przecież Bóg nie lubi tych wad i ucząc się Słowa Bożego, chyba omijają to co jest,
też bardzo ważne w siedmiu grzechach głównych :
1. Pycha
2. Chciwość
3. Nieczystość
4. Zazdrość
5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
6. Gniew
7. Lenistwo
22-05-2011 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #542
 
Ja już odpisałem w tym wątku aby starać się szanować innych, ich poglady, okazywać sobie wzajemne zrozumienie, przebaczajmy sobie nawzajem, nie badźmy dla siebie uszczypliwi, nie dogryzajmy sobie tylko dlatego, że nie podobaja nam sie poglady innych ludzi. Dawajmy dobry przykład i świadectwo, gdyż z nas biorą przykład inni, szczególnie ci młodsi. A młodych proszę o szacunek, gdyż doświadczenie i wiedza osób starszych może nam pomagać, po za tym pamiętajmy też, że te wszystkie osoby starsze mogłyby byc naszymi rodzicami. Bądźmy poważni i kierujmy się duchem Bożym a brak szacunku względem innych nie świadczy o nas dobrze, nie świadczy o tym, że tym duchem sie kierujemy.

"BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO"
"PRZEBACZAJMY A BEDZIE NAM PRZEBACZONE"


Inaczej nie będziemy wprowadzać pokoju i miłości, nie będziemy też sami szczęśliwi żyjąc w złości, gniewie, nienawiści, gdyż w naszym sercu nie będzie miejsca dla Chrystusa, nie będzie miejsca dla ducha Bożego. Służmy więc Bogu a nie złemu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-05-2011 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #543
 
Ja piszę przede wszystkim to co myślę, a uważam, że Twoja postawa jest gruboskórna, nie przyjmujesz pewnych argumentów, które przeczą Twojemu myśleniu nastawionemu na atakowanie innych ludzi. I nie jest to żadna pyskówka, ani chęć zwrócenia na siebie uwagi lidio, nie szukam tu dowartościowania się ani nie chcę pyć cukierkowaty i słodki, nie byłbym sobą gdybym w pewnych sytuacjach jasno nie zareagował, a jeśli ktoś uważa, że jest to aroganckie i butne to jego sprawa, widać co jest na rzeczy. Jeśli egzegeci, ludzie z autorytetem i znający się na rzeczy stwierdzają, że coś oznacza to i to a ktoś nie mając jakichkolwiek dowodów, kreujący własne tezy i stawiający je ponad naukowymi dowodami stwierdza, że jest inaczej to sam siebie kompromituje, nawet nie musi tego robić osoba z zewnątrz. Dla mnie jest to jasne.
22-05-2011 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #544
 
Patryku to co piszesz jest dla mnie jasne, ale pisząc w ten sposób w jaki piszesz, nawet jeśli
nie jesteś zły na kogoś to z treści można wywnioskować, że jednak masz nerwy bo ktoś inaczej rozumie.
Więcej miłości do bliźniego, czasem trochę cukiereczków nie zaszkodzi Uśmiech
22-05-2011 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
badacz_pisma_św Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #545
 
Takie wypowiedzi są antychrześcijańskie i tyle. :|

...
22-05-2011 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #546
 
A co jest w tym niechrześcijańskiego? Niechrześcijańskie jest to, że traktujesz Najświętszą Pannę Maryję protakcjonalnie twierdząc wbrew nauce Kościoła Katolickiego, że nie została Dziewicą do końca życia, nawet nie wiesz ile Jej tym sprawiasz przykrości...A jeśli Cię uraziłem czymś to najmocniej przepraszam, czasami bywam bezceremonialny, ale absolutnie nie mam intencji nikogo obrazić. Nie bądź oziębły, szanuj Swoją Matkę Maryję, Ona naprawdę Cię kocha a Ty próbujesz Ją dyskredytować i negować Jej dziewictwo, to przykre.
22-05-2011 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów