Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #121
 
Offca napisał(a):Chyba jednak.
Chyba jednak nie.
Offca napisał(a):To była ironia na Twój zarzut wobec mojego (i chyba nie tylko) moderowania. Stwierdziłam tylko, że moderator też jest człowiekiem i reaguje jak człowiek. Jeden bardziej drugi mniej i że chyba tylko maszyna by nie reagowała na nic kompletnie, a Ty od razu zacząłeś mnie podjudzać do sprzeczki. Różni ludzie przewijają się przez to forum i niektórzy potrafili zrobić tu niezły bajzel. Pozwalać im na włażenie sobie na głowę? Nie dzięki, to nie dla mnie.
Nie wiem... chyba czytaliśmy inne posty... Ja miałem uwagę na temat wypowiedzi x.Marka skierowanych do niektórych uzytkowników. Nikomu nie zarzucałem złego moderowania, więc mi tego nie wmawiaj. Sama zaczęłaś pierwsza się usprawiedliwiać (http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...289#59289) sposób swojego moderowania, ja wcześniej w żaden sposób się do Ciebie nie odnosiłem. Dopiero w odpowiedzi na ten post napisałem (http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...365#59365) ogólną uwagę na temat moderowania. To nie moja wina, że odebrałąs to tak osobiście. Ja postu pod Twoim adresem nie kierowałem. Ty jednak zaczęłaś ironią mnie atakować, że jestem idealny i wogóle (http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...79#59379). W ogóle nie rozumiem tego oburzenia na moją osobę. W temacie napisałem dosłownie kilka postów a atakujecie mnie jak bym waz z błotem zmieszał.
13-01-2007 17:22
Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #122
 
Bardzo się cieszę że nareszcie koniec tej rozmowy... Prawdopodobnie warto już zamknąć ten temat i wiele przemilczeć... Gepardzik, Daissy, Offca, x.Marek i wszyscy "bohaterowie" tej rozmowy bardzo wam dziękuje za zakończenie tematu...

Pozdrawiam
ADMIN

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
17-01-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #123
 
Jam jest Gepard, nie Gepardzik :hahaha:

Co do rozmowy to nie wiem czy dobrze, bo w sumie nic się nie wyjaśniło i nic konkretnego z tego nie urosło...

A temat czemu zamykać? Pewnie nie jedna osoba jeszcze w historii działania tego forum będzie miała uwagę do moderatorów.
18-01-2007 03:37
Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #124
 
Annnika napisał(a):Rafik zamknął podtemat Duży uśmiech a nie topik Oczko

Dokładnie tak Uśmiech Gdybym zamknął temat to założyłbym: [Obrazek: topic_lock.png] Uśmiech
Gepard napisał(a):Jam jest Gepard, nie Gepardzik
Dla mnie żadna różnica Uśmiech I tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi Oczko

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
18-01-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #125
 
Rafik napisał(a):Gepard napisał/a:
Jam jest Gepard, nie Gepardzik

Dla mnie żadna różnica Uśmiech I tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi Oczko
Rafik chcesz sie w wojne wplątać, która już dawno sie zakończyła pokojem.... ? Nie dolewaj oliwy do ognia... bardzo Ciebie prosze!!
19-01-2007 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #126
 
Daisy napisał(a):Rafik chcesz sie w wojne wplątać, która już dawno sie zakończyła pokojem.... ? Nie dolewaj oliwy do ognia... bardzo Ciebie prosze!!

Oczywiście że nie chcę, czy zdrabnianie nicku Użytkownika to rozpoczynanie wojny :?: Zresztą są emotikonki które ewidentnie podają stan emocjonalny i pokojowy jaki towarzyszył temu postowi Uśmiech

Bynajmniej koniec przekomarzania i robienia offtopicu ... [-X

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
19-01-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #127
 
Jejku. czemu ja tu przez ostatnie półtora tygodnia nie zaglądałem.
To bym od razu napisał:

P R Z E S T A Ń C I E

Ludzie :!: Popatrzcie na siebie. Studenci..., ci co skończyli studia..., ksiądz, przyszła inteligencja narodu. To na was ma się budować Polska za lat 5-10-30 :?: A jak się zachowujecie. Nie potraficie bez emocji i ze spokojem rozmawiać :?: To lepiej nic nie mówicie. Tylko się ośmieszacie. Czy zawsze wszystkie dyskusje na temat jakiś osób muszą się tak kończyć?

Szczęście, że chyba się skończyła ta woja.

X. Marku wróć. Offca wróc do nas.
A Gepardzik i Daisy nie wiecie jakie są problemy moderatorów, więc nie macie pełnego wglądu w to co się na Forum dzieje (twoje forum Gepardzik, a forum katolickie to dwa różne światy z innymi problemami). Ja z grubsza wiem, i wiem że praca moderatora to bardzo ciężka i niewdzięczna praca. Szczególnie na Forum Katolickim, gdzie wiele osób zaczyna się czepiać poglądów, wiary, podejścia do życia moderatorów i próbóje wytykać im wady i podciągać moderację pod przykazania, prawo kanoniczne... Moderowanie na forach katolickich to nie moderowanie, to wręcz sprawa polityczna (wiary), a każdy wie, że polityka to jedno wielkie bagno.

Dlatego cieszmy się, że mamy spokój. I niech tak już zostanie Przytulanie

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
28-01-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Ravenloff napisał(a):X. Marku wróć.
Jestem. Cały czas jestem i działam i wyjaśniam Pismo (i nie tylko :mrgreen: )
A co do reszty - pozostawiam tę decyzję Wam - Zacna Administracjo 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
28-01-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #129
 
Chodziło mi o powrót do grona moderatorów.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
29-01-2007 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #130
 
Pewnie odbierzecie to (jak wcześniej) znowu jako jakiś mój atak czy coś w tym stylu, jednak chciałem napisać spostrzeżenie odnośnie sprawy poruszonej w tym temacie:
http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...php?t=2325
Widzę, że wkońcu administracja tego forum przejżała na oczy i zauważyła ten problem, o którym pisałem tu już wcześniej. Nie wiem tylko czemu jak ja o tym mówiłem to mnie tak atakowaliście a teraz zmieniliście zdanie. Ważne, że jednak w pore zostało to zauważone, bo przynajmniej jest szansa na to, że coś sensownego z tego forum może jeszcze będzie. =D> Uśmiech
02-02-2007 11:41
Odpowiedz cytując ten post
Susane Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ten nowy regulamin na tym forum w sporej części (całe wyrażenia) został ściągnięty z regulaminu forum wiara ;P

Jezus jest moj? jedyn? Mi?o?ci?.
02-02-2007 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #132
 
A nieprawda, bazuje na regulaminie tworzonym przeze mnie i mojego kumpla na inne jeszcze forum Szczęśliwy

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-02-2007 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #133
 
Opierałem się na Wiara.pl katolik.pl i wielu innych
04-02-2007 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #134
 
Czy ktoś może uspokoić moderatora pana Marka, bo rzuca ostrzeżeniami na prawo i lewo... kompletny brak jakiej kol wiek polemik z jego strony w tych sprawach... gdyby nie regulamin i punk okazujący szacunek to.. ghmm w życiu nie spotkałem tak denerwującego moderatora.

I proszę nie brońcie go może kolega po fachu lub innej imprezie - spójrzcie na to z mojej strony, w żaden sposób nikogo nie urażam pisze to co wiem a jeśli coś jest nie jasne to wypadało by napisać w jasny i prosty sposób o co biega i jak poprawić żeby było dobrze bo widocznie ks. Marek ma swój własny regulamin karcenia.

I nie mówcie mi że to mój obowiązek starać się dopasować do regulaminu pisania, od czego jest moderator bo chyba nie od siedzenia i wklejania ostrzeżeń - żadnej pomocy nie uzyskałem z niczyjej strony! To chyba jedyne co potraficie olać.

Dlaczego pan Marek se nie strzeli ostrzeżenia za obrazę uczuć innych jest święty czy co?, a jak przychodzi co do czego to broni się że było to w formie żartu! rzecz w tym że ja nie mam zamiaru na każdym kroku zastanawiać sie czy to żart czy jego pogląd! I to mnie denerwuje, bo ja też mogę tak pisać ale ja w przeciwieństwie do niego się nie wybronię!!!
22-06-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #135
 
Cytat:Dlaczego pan Marek se nie strzeli ostrzeżenia za obrazę uczuć innych jest święty czy co?
Przecie ma czerwony paseczek, jak Ty, więc o co kaman? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-06-2007 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów