Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #271
 
Ksiądz Marek jakoś nie płacze, że ktoś coś źle na Niego powiedział. Po za tym, PS, krzyczeliście, że nie dostał ani jednego warna po tym jak Was "obraził", to teraz ma 3. Macie czego chcieliście, to też Wam źle. Proponuję się zdecydować, albo oddelegować na inne forum lub też założyć własne, skoro tu się Wam nie podoba.

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
06-02-2008 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #272
 
PS napisał(a):czepialstwo to domena Marka i to on robi z siebie bidulka - nie będzie zamykał tematu, wstawi sobie 3 warny - żałosne
jak x.m pisze - źle, jak się zbanuje - jeszcze gorzej.

PS napisał(a):nie oczekuje, że innowierców będzie się traktowało jak święte krowy, tylko, że nie będzie się traktowało księzy jak święte krowy
przecież tutaj nikt nie traktuje księzy jak święte krowy - przecież to ludzie, jak każdy. Zresztą sam sprzeczałem się z ks. Markiem na początku jego bytności na tym forum, jak na mnie zresztą całkiem ostro. I jakoś nikt do mnie nie miał o to pretensji.

Wydaje mi się, ze po prostu pokutuje tutaj jakieś takie założenie, że osoba duchowna, to powinna być takim potulnym barankiem, zawsze uśmiechniętym, mówiącym same piękne (puste) słowa. A jak pojawia się osoba nazywająca rzeczy po imieniu, nie bojąca się związanej z tym krytyki, to od razu jest problem, że jak duchowny może tak mówić/pisać.

Naprawdę polecam trochę dystansu do siebie.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
06-02-2008 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #273
 
@Rachel:"święta krowa" to przenośnia i oznacza kogoś nietykalnego, tylko dlatego, że jest sobą
Którym zwrotem narzucam opinię komuś? Z tego co wiem, to robi to przede wszystkim KK
@msg: Nigdy niczego takiego nie twierdziłem odnośnie osób duchownych. "Czepiam się" jedynie personalnych wycieczek i języka. Ks.Marek udowodnił wielokrotnie, że potrafi merytorycznie dyskutować, tym bardziej rażą wybrane jego niektóre teksty

otóż 3 warny, które sobie Ks.Marek sam wyznaczył nie mają realnego znaczenia. Warn jest karą, stwierdzeniem, że user postąpił wbrew regulaminowi. Gdyby dostał warna od kogoś innego, byłoby karą. Uzytkownik z pokorą musiałby przyjąć karę. Tu natomiast postawił sobie Ksiądz 3 warny! I to specjalnie w większej liczbie. To tak ja bym poprosił o warna i dostał. - zwiększyłoby to moj czerwony pasek ale nic więcej - w praktyce nikt by tego poważnie nei traktował
06-02-2008 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
PS napisał(a):@Rachel:"święta krowa" to przenośnia i oznacza kogoś nietykalnego, tylko dlatego, że jest sobą
Nie musisz mi tumaczyć. Zauważ , że moja wypowiedz była ironiczna.
Zastopuj troszkę.

PS napisał(a):Którym zwrotem narzucam opinię komuś?
o tym np. :
PS napisał(a):tego co wiem, to robi to przede wszystkim KK

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-02-2008 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #275
 
PS napisał(a):Nigdy niczego takiego nie twierdziłem odnośnie osób duchownych.
sorry, to moje uogólnienie

PS napisał(a):"Czepiam się" jedynie personalnych wycieczek i języka.
nie jesteśmy maszynami, żeby w dyskusjach być pozbawionymi emocji, a efektem tego bywają personalne wycieczki i język. Zresztą to było własnie powodem moich ówczesnych pretensji do Ks. Marka. Okazało się jednak, że te wycieczki i język są sporadyczne w ogólnym rozrachunku forumowej działalności Ks. Marka.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
06-02-2008 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #276
 
Rachel napisał(a):
PS napisał(a):Którym zwrotem narzucam opinię komuś?
o tym np. :
PS napisał(a):tego co wiem, to robi to przede wszystkim KK
to była wypowiedz późniejsza. wskaż jakąś z wcześniejszego postu.
06-02-2008 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #277
 
PS, np.odnośnie Polonium. Po co atakujesz go ?

Tym kończę ten OT. Jak chcesz rozwinąć temat , to tylko PW.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-02-2008 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CarnivalKing Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #278
 
msg napisał(a):
PS napisał(a):Nigdy niczego takiego nie twierdziłem odnośnie osób duchownych.
sorry, to moje uogólnienie

PS napisał(a):"Czepiam się" jedynie personalnych wycieczek i języka.
nie jesteśmy maszynami, żeby w dyskusjach być pozbawionymi emocji, a efektem tego bywają personalne wycieczki i język. Zresztą to było własnie powodem moich ówczesnych pretensji do Ks. Marka. Okazało się jednak, że te wycieczki i język są sporadyczne w ogólnym rozrachunku forumowej działalności Ks. Marka.
Pod warunkiem, że dyskusja jest prowadzona na równych warunkach. Marek wycina posty, wycina fragmenty postów, wg swojego upodobania. szczególnie gdy brakuje mu argumentów, lub gdy chce dociąć komuś o innych poglądach. Wycina argumenty ad personam, a pozniej sam robi dokładnie to samo! Sam sobie dał 3 warny? I co z tego, skoro wróci i będzie robił to co dawniej. Bardzo to w jego stylu. Dziwi również zachowanie pozostałych modów, którzy nie reagują.
06-02-2008 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #279
 
Carnival, nie ośmieszaj się :!: A jak upomnienia moderatorskie maję NIE BYĆ ad personam Szczęśliwy :mrgreen:

Masakra po północy Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-02-2008 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CarnivalKing Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
Jaja sobie robisz, czy naprawdę nie rozumiesz? Marek obraza innych, uzywa argumentów ad personam - jak mam to jasniej napisać, żebyś skumała o co chodzi? Jeśli ktoś zrobi to samo - wytnie to (i dobrze) - ale zaraz sam używa tego samego stylu "dyskusji".
06-02-2008 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lapsi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #281
 
Jeśli mogę coś zasugerować:
moderacjo! Niech sobie człowiek pisze, co mu palce na klawiaturę niosą. Znudzi mu sie wreszcie. Obserwuję to forum i widzę, że admini i modzi tu nie próżnują i solennie pilnują regulaminu. To, że się czasem jakieś nieporozumienie zdarzy - mój Boże - normalna rzecz. Dajcie chłopakowi? się wyszaleć. Póki grzecznie i bez wulgarnych tekstów formułuje ciągi logicznych znaków - chwała mu za to. Widać jest sprawny intelektualnie - a takich dziś ludzi w świecie potrzeba - co nie tylko mówić, ale i pisać potrafi.
Nie ma się co przejmować takimi popłakiwaniami. Były, są i będą. Takie życie.
A wy Szanowni Gospodarze tego forum, żyjcie w pokoju i radości, wyczekując Radosnego Alleluja :!:
06-02-2008 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CarnivalKing Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #282
 
Tak, lapsi tak. Podwojne standarty to norma. Płakać to możesz nad sobą i swoją ignorancją, ja zwracam uwagę, że na forum nie ma możliwości dyskusji. Zresztą, bawcie się dalej w kółko adoracji, tyle wazeliny co na tym forum dawno nie widziałem. Żegnam, nie mam ochoty się tu wypowiadać. Tylko mała uwaga. Zmieńcie nazwę z Ewangelizacja - to co robicie tutaj, jest zaprzeczeniem tego słowa.


Miło było poznać kilka osób (z którymi nie zawsze się zgadzałemJęzyk). Żegnam was Rachel, PS, Ddv i PoloniumUśmiech Pozdrawiam.
06-02-2008 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lapsi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #283
 
Czy tego rodzaju wypowiedzi mogą być tolerowane na niniejszym forum?
06-02-2008 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #284
 
ja myślę, że temu wulgarnemu PS należy się ostrzeżenie
06-02-2008 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #285
 
może i ja w końcu się wypowiem w tym temacie
otóż wielu użytkowników oskarża x. Marka o takie a nie inne traktowanie, otóż on też jest człowiekiem i może czasem reagować nerwowo, też mi się to kiedyś nie podobało, ale x. Marek z czasem się zmienił
Może i ma "cięty język" czasem ale z niektórymi użytkownikami czasem inaczej się już nie da rozmawiać, wielu z Was po prostu wiele mówi ale nie słucha tylko ciągle pchnie do przodu swoje racje. A tak jak jest to w regulaminie na tym forum jest to forum na którym przestrzegamy pewnych zasad, jednymi z pierwszych na liście są:
Kod:
# Korzystając z forum zgadzasz się z niniejszymi zasadami korzystania z niego.
# Forum jest katolickie, dlatego szczególny szacunek należy się osobom Duchownym znajdującym się na nim.
# W swojej działalności moderacja opiera się na niniejszym regulaminie, który jest ogólnym wykładnikiem zasad panujących na forum.
# Czego nie ma w regulaminie należy do interpretacji Administratora forum.
więc każdy rejestrując się i "czytając" regulamin na wstępie zgadza się na niego więc ta dyskusja tutaj widzę, że prowadzi do detronizacji moderacji i zrobienia z tego Forum kolejnego miejsca, w którym nie ma żadnych zasad i każdy robi co chce.
Otóż nie tutaj od początku istnienia były zasady, z którymi trzeba było się godzić i przestrzegać i dalej będziemy tego wymagać. Nikogo nie trzymamy na siłę. Oczekujemy tylko sensownej rozmowy albo jeśli nie mamy nic do powiedzenia to przemilczenie tematu a nie wysyłanie "suchych" postów.
07-02-2008 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów