Ankieta: Czytasz Pismo Święte ?
Tak codziennie
Tak ale raczej sporadycznie
Nie nie czytam
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy czytasz Pismo Święte
Autor Wiadomość
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #166
 
W sumie to zbytnio nie wiedziałam co zaznaczyć... Jestem na Mszy codziennie, więc codziennie mam do czynienia ze Słowem. Jednak zaznaczyłam 'Tak ale raczej sporadycznie', ponieważ w domu nie czytam zbyt często.

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
16-11-2009 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #167
 
Ja już zaznaczałam którąś opcję jakiś czas temu i chyba zaznaczyłam, że czytam sporadycznie..
teraz robię edit: Nie czytam

im więcej czytałam tym większe miałam wątpliwości, a miało być na odwrót..
wątpliwości zostały, bo nie miał mi ich kto rozwiać (tj.sensownie wytłumaczyć)


ewentualnie jeśli już to tylko wtedy jak trafię na teksty z Pisma Świętego na necie, ale sama specjalnie nie szukam raczej.

"Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo." Język
17-11-2009 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #168
 
hailee napisał(a):wątpliwości zostały, bo nie miał mi ich kto rozwiać (tj.sensownie wytłumaczyć)

Ja na przykład jestem wdzięczna naszemu księdzu oazowemu który nas zachęca do czytania PŚ mówi żeby go się nie bać i żeby nie bać się pytać , mówi że jak czegoś nie rozumiemy to żeby do niego przyjść i albo na forum albo osobiście zapytać

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
17-11-2009 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów