Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która by tam chciała prawiczka?
Autor Wiadomość
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
o raju! ale ktoś wymyślił! brat mojej koleżanki, wcale nie jest i nie był oazowy a pierwszą dziewczyne miał w wieku 23 lat więc to nie sprawa chodzenia na oaze czy sprawa wierzenia ale np. stopień dojrzałości do związku, nieśmiałość, nie spotkanie tej jedynej osoby itp. itd.; zresztą co to za argument, że z obserwacji wynikało, że dziewczyna była smutna przez chłopaka! może miała trudne dni? może myślała o jutrzejszej wizycie u dentysty? może myślała o babci w szpitalu? można tak gdybac w nieskończoność....więc twierdzenie, że dziewczyna była smutna przez chłopaka na podstawie 15 min. obserwacji oraz twierdzenie, że oaza opóźnia dojrzałość emocjonalno-seksualną jest dla mnie śmieszna.
06-09-2006 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Hej, a właśnie wymyśliłem coś takiego:
Jeżeli jest małżonek - facet i małżonek - kobieta - mogą uprawiać seks.
A jezeli są dwa małzeństwa i mężczyzna z pierwszego uprawia seks z kobietą z drugiego małżeństwa - to w sumie uprawiają seks małżeński, nie?
07-09-2006 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
kalosz napisał(a):Hej, a właśnie wymyśliłem coś takiego:
Jeżeli jest małżonek - facet i małżonek - kobieta - mogą uprawiać seks.
A jezeli są dwa małzeństwa i mężczyzna z pierwszego uprawia seks z kobietą z drugiego małżeństwa - to w sumie uprawiają seks małżeński, nie?

cóż za bzdura :diabelek: to tylko gra słów, wykluczająca katolickie rozumienie "seksu małżeńskiego"

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
07-09-2006 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Cytat:A jezeli są dwa małzeństwa i mężczyzna z pierwszego uprawia seks z kobietą z drugiego małżeństwa - to w sumie uprawiają seks małżeński, nie?
błahahahahahahaha to jak by powiedzieć "stoi wózek pod sklepem z dzieckiem i ja zostawie swoje a wezme tamto przecież i to, i to jest dziecko" ](*,) cos Ty Kalosz :? z choinki uciekłeś??
07-09-2006 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Może i gra słów, ale jakie piękne wytłumaczenie :lol2: :lol2: :roll2: :papa:

Daisy napisał(a):to jak by powiedzieć "stoi wózek pod sklepem z dzieckiem i ja zostawie swoje a wezme tamto przecież i to, i to jest dziecko"
No cóż, ale jak są w szpitalach sale poporodowe, gdzie leżą dzieci wielu rodziców, to pieleniarki mogą je pozamieniać i pewnie nikt by się nie zorientował
07-09-2006 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
kalosz napisał(a):No cóż, ale jak są w szpitalach sale poporodowe, gdzie leżą dzieci wielu rodziców, to pieleniarki mogą je pozamieniać i pewnie nikt by się nie zorientował
No to chyba dawno nie byłeś na porodówce, bo teraz noworodki leżą w salach z matkami, o ile nie występuje zagrożenie ich życia :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-09-2006 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Nie będe się spierał ostani raz byłem prawie ćwierć wieku temu
07-09-2006 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #53
 
prosze o powrót do tematu. nie wiem czy kwestia gdzie leżą dzieci na sali po porodzie wiaze sie z kwestia czystosci przedmalżenskiej

a wracajac do tematu, czystosc zarowno z jednej ijak i z drugiejk strony jest darem. zgadzam sie tu z ksiedzem, ze czystosc to jedyna rzecz ktora mamy na wlasnosc i mozemy ja ofiarowac.
czesto zdarza mi sie odpowiadac na pytania narzeczonych, ktorzy caly okres znajomosci wytrwali w czystosci i pytaja czy... skoro sa zareczeni i za krotki czas bedzie slub, to czy juz moga wspolzyc.
to tak troche jakby prezent gwiazdkowy rozpakowac przed gwiazdką czy prezent slubny dostac przed slubem...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
31-01-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Cytat:to tak troche jakby prezent gwiazdkowy rozpakowac przed gwiazdką czy prezent slubny dostac przed slubem...
Hmmm, zdaje się, że ta argumentacja, choć jak najbardziej słuszna, dziś po prostu jest niemodna, "Zacofana" i w ogóle do "bani". Ale skądinąd wiem, że rewolucja pożera własne dzieci...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-01-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
ksiadz, pracujac z młodzieżą w gimnazjum wiem jak reaguja fajnie na tematy zwiazane z dojrzewaniem, czystoscia itp. kiedy mowie o seksie (co dla mnie jest normalnym tematem) on patrza na mnie z dziwnym usmiechem. Ale wiem też, że chociaz część moich uczniow zgadza sie z tym, że czystosc jest czyms wartosciowym, ciekawe na jak dlugo...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
31-01-2007 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Cytat:ciekawe na jak dlugo...
Chyba dopóki nie spotkają osoby, którą pokochają i seks będzie dla nich sposobem (innym) wyrażenia miłości.
01-02-2007 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #57
 
pewnie tak, chociaz z tego co zdazylam poznac swoich uczniow i na tyle co wiem o nich, to sa wsrod nich takie dla ktorych wartosci chrzescijanskie sa naprawde bardzo wazne, wiec... jest szansa ze kolejne pokolenie nie bedzie do konca zepsute i wartosci przetrwaja dzieki tym jednostkom.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Oby się tym jednostkom udało!jeszcze wiele przed nimi, jeszcze liceum, studia...łatwo się pogubić...upaść..ale jak maja "kręgosłup" i są silni, wytrwali, konsekwentni to może się im to udać.
01-02-2007 02:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #59
 
i wlasnie po czesci w tym moja rola, bo przekazac im podstawy wiary i wartosci ktore powinny byc wazne dla chrzescijanina. to wszystko oczywiscie jako uzupelnienie tego co przekazali im rodzice (o ile cos wogole im przekazali)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 02:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Jeśli jako uzupełnienie to się uda...ale w przypadku fundamentów w tym wieku to już cięższa sprawa...
A tak na marginesie pytając: pracujesz jako katechetka?
01-02-2007 02:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów