Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która by tam chciała prawiczka?
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
M. Ink. * napisał(a):naprawdę ?
No niestety, populacja mężczyzn maleje Uśmiech Kiedyś rodziło się ich więcej.
kalosz napisał(a):A tam się nie zyje? :mrgreen:
Skoro już mówimy o szczegółach, to żyje się wszędzie, ale przebywa/mieszka niekoniecznie., w tym znaczeniu :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-08-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
wiesz co droga Offieczko, z tą statystyka to chyba przesadziłaś, o ile mi wiadomo na 4 kobiety przypada 5 mężczyzn, ale jakby co to zupełnie inaczej wyglądaja te statystyki w Chinach, tam rodzi się znacznie więcej mężczyzn Szczęśliwy można się przeprowadzić
29-08-2006 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ks.Marek napisał(a):. To powienien być ich dar wzajemny w związku małżeńskim.
a jak nie jest to co gorsza kategoria są?? to nie jeste najwazniejszy dar...
29-08-2006 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ks.Marek napisał(a):bez względu na denominacje religijną chce mieć w łóżku żonę, a nie "sexy dolly".
raczej i to i to. :diabelek:
29-08-2006 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Daisy napisał(a):a jak nie jest to co gorsza kategoria są?? to nie jeste najwazniejszy dar...
Poniekąd... na pewno. Pamietasz reklamę Żywca? "Prawie" robi wielką różnicę. To tak, jak wyrób z surowców wtórnych - zawsze jakaś skaza się znajdzie, mniejsza trwałość, etc. W odniesieniu do małżeństwa - zawsze jest to choćby pretekst dla niej czy dla niego we wzajemnym pożyciu. Tzw: szukanie dziury w całym.
kalosz napisał(a):raczej i to i to.
No to szerokiej drogi życzę :-s

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-08-2006 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Offca napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):naprawdę ?
No niestety, populacja mężczyzn maleje Uśmiech Kiedyś rodziło się ich więcej

eee ... wierzyć mi się nie chce ... coś mi się zdaje, że zaniżasz statystyki ... ale z drugiej strony to miło pomyśleć sobie, że przypada na mnie aż pięć statystycznych kobiet [choć pewnie 3/4 z nich już po szśćdziesiątce Smutny ]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-08-2006 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
Czy akurat 5 to nie wiem, ale na pewno 2 albo więcej.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-08-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ks.Marek napisał(a):W odniesieniu do małżeństwa - zawsze jest to choćby pretekst dla niej czy dla niego we wzajemnym pożyciu. Tzw: szukanie dziury w całym.
Chciec psa uderzyc to sie kij znajdzie... wiec czy sie bedą kłócikć bo jedno drugiemu wytknie fakt współżycia przed ślubem, czy "że zupa bya za słona" to chyba nie robi różnicy :zmieszany:
29-08-2006 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Offca napisał(a):Czy akurat 5 to nie wiem, ale na pewno 2 albo więcej.

łeee to kiepsko, bo jak 3/4 z 2 jest po sześćdziesiątce, no nawet bym jednej młodej na żonę nie znalazł Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-08-2006 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
A co mamy mówić my, kobiety, jeśli panuje "deficyt" mężczyzn??? I weź znajdź tego odpowiedniego...

A tak BTW. Dlaczego masz płeć żeńską w profilu, a piszesz w osobie męskiej? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-08-2006 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Offca napisał(a):A co mamy mówić my, kobiety, jeśli panuje "deficyt" mężczyzn??? I weź znajdź tego odpowiedniego...
chyba znów trzeba wam będzie wrócić do poligamii ... Szczęśliwy

Offca napisał(a):A tak BTW. Dlaczego masz płeć żeńską w profilu, a piszesz w osobie męskiej? :hm:
ze względu na skłonności androgyniczne, poza tym to taki żarcik :roll: i oczywiście po to, żeby sobie porobić jajca ze statystyk :mrgreen:

a tak na marginesie: co to jest 'BTW'?

[ Komentarz dodany przez: Offca: Sro 30 Sie, 2006 13:58 ]
BTW = By the way ( pol. "przy okazji" ) Oczko

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-08-2006 05:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ks.Marek napisał(a):No to szerokiej drogi życzę
Już jest OUśmiech
30-08-2006 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
m... Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Nawiązując do pytania"która by tam chciała prawiczka?"odpowiadam JA!!Wiecie tak sobie myślę,że czystość przedmałżeńska to WIELKA wartość.Dostrzegłam to niestety po paru latach małżeństwa.Nie udało mi się zachować czystości przedmałżeńskiej i to był mój błąd :cry: Mój związek nie jest taki jak być powinien.Wszystko się "wali".Nie ma w nim szacunku i zaufania.Do tej pory nie wiem jak wygląda miłość.Proszę Was!|Dbajcie o Swoją czystość,abyście kiedyś mogli patrzeć w lustro i chodzić z podniesioną głową.Budujcie swoje przyszłe życie z Chrystusem, wspólnie ręka w rękę.Napewno się opłaci :papa:

" I nie ma niczego,co wspomina si? z ulg?.I niczego na co czeka si? z nadziej?"
31-08-2006 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
m... napisał(a):Dbajcie o Swoją czystość,abyście kiedyś mogli patrzeć w lustro i chodzić z podniesioną głową
Czyki jednak zasada gorszy-lepszy w tym przypadku istnieje. Przykre!! :cry:
31-08-2006 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
nie wiem czy lepszy czy gorszy, nie nam oceniać, ale z drugiej strony znamy prawo Boże, wiemy jak powinniśmy żyć, pokazana jest nam prosta droga, a nie zachowując czystości, możemy mieć gorszy start w małżeństwo, super kiedy można wejść na tę drogę razem, zachowując czystość przedmałżeńską Uśmiech

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
06-09-2006 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów