Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papierek lakmusowy..
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
No to ich zaciekawmy :!:
25-08-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Daidoss napisał(a):No to ich zaciekawmy :!:
No to zaciekawiamy.
Zobaczysz, pójdziesz w świat siać Słowo, daj Boże, byś zaciekawiał zawsze, wszystkich i wszędzie.
Pamiętaj też o perłach i wieprzach...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-08-2007 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ks.Marek napisał(a):No to zaciekawiamy.
Zobaczysz, pójdziesz w świat siać Słowo, daj Boże, byś zaciekawiał zawsze, wszystkich i wszędzie.
Pamiętaj też o perłach i wieprzach...
Ja wiek Księże, mam tego świadomość, że nie każdy będzie chciał mnie słuchać.
Odnosiłem się bardziej do literatury protestanckiej. Że zainteresujmy ludzi literaturą katolicką, myślę, że naprawdę jest ona bogatsza i bardziej powszechnie dostępna.
Kościół Katolicki jest ciekawy tylko pokażmy go w takim świetle.
26-08-2007 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Daidoss napisał(a):Że zainteresujmy ludzi literaturą katolicką, myślę, że naprawdę jest ona bogatsza i bardziej powszechnie dostępna.
Wg mnie nie do końca tak jest. Mamy do czynienia z istnym miszungiem. Dość systematycznie przegladam księgarnie i widze jak to wygląda. Albo są to opowieści z mchu i paproci albo wysokich lotów teologia. A to, co jest dobre, najczęściej dostepne jest w fachowych wydawnictwach, po które nie sięgają masy...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-08-2007 00:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
 
Ciężko jest coś znaleźć rodzimego. Trzeba już w tym "siedzieć" głęboko, żeby wiedzieć, kogo i gdzie szukać Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-08-2007 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Annnika napisał(a):Ciężko jest coś znaleźć rodzimego. Trzeba już w tym "siedzieć" głęboko, żeby wiedzieć, kogo i gdzie szukać Smutny

Owszem. Ale jak już się wejdzie, to trza z dachów wołac o co chodzi. W ten spsosób można uniknąc wielu problemów

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-08-2007 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów