Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.września po pięciu latach.
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1
11.września po pięciu latach.
Dziś mija 5-ta rocznica tej wielkiej zbrodni na ludziach, dokonanej "pod zyczliwym patronatem" prezydenta, rządu, wojska i służb specjalnych USA.

Ciekaw jestem Waszych refleksji, opiniii itp.


Piszcie...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-09-2006 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Już 5ta :?: Masakra jak ten czas leci...
11-09-2006 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Dziś mija 5-ta rocznica tej wielkiej zbrodni na ludziach, dokonanej "pod zyczliwym patronatem" prezydenta, rządu, wojska i służb specjalnych USA.
To może najpierw rozwiń nieco swoją opinię na ten temat, bo mnie bardzo mocno zaintrygowały twoje słowa.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
11-09-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
msg napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Dziś mija 5-ta rocznica tej wielkiej zbrodni na ludziach, dokonanej "pod zyczliwym patronatem" prezydenta, rządu, wojska i służb specjalnych USA.
To może najpierw rozwiń nieco swoją opinię na ten temat, bo mnie bardzo mocno zaintrygowały twoje słowa.
Czas mi się kończy, więc może na dziś parę pytań:

- dlaczego armia i służby specjalne USA nie reagowały na dziesiątki ostrzeżeń o możliwości dokonania zamachów za pomocą samolotów rejsowych, jakie napływały przed 11 września 2001 z różnych państw (m.in. z Niemiec, Hiszpani, Danii..), Condolezza Rice sama przyznała, że takie notatki (tzw briefingi) Biały Dom otrzymywał.

- dlaczego rząd USA nie przyznaje się do finansowania i szkolenia Al-Kaidy oraz kontaktów z rodziną Bin Ladenów?

- dlaczego pozwolono porwanym samolotom krążyć bezkarnie po niebie USA? dlaczego nawet nie zostały poderwane myśliwce rozpoznawcze?

- CO tak naprawdę uderzyło w Pentagon? Jeśli był to B757 to dlaczego na fotkach "dziury" w budynku pentagonu nie widać ŻADNYCH, nawet NAJMNIEJSZYCH szczątków tak samolotu jak i bagaży, ciał pasażerów itp. W jaki sposób B757 wbijając się w budynek zrobił TAK MAŁĄ dziurę?

- czy lot 93 "samoczynnie" rozbił się w Pensylwanii czy ktoś mu pomógł? Świadkowie twierdzą, że w ostatniej fazie upadku samolot był wyraźnie uszkodzony, palił się itp. tak jakby dostał pociskiem

- CO uderzyło w wieże WTC? PIERWSI ze spytanych świadków (kilkanaście mminut po tragedii) mówili o samolotach ciemnej barwy, bez okien, co również widać na dobrych zdjęciach.

- podajcie mi jakikolwiek wieżowiec (oprócz WTC) który zawalił się TYLKO od pożaru.

- jak zawailł się budynek WTC7, gdzie mieściły się m.in. archiwa CIA?

I ostatnie jak na razie pytanko - Co Ameryka (a konkretnie rząd) straciła a co zyskała po tych "zamachach"?

Moim zdaniem - jeśli rząd USA, a konkretnie grupa "neokonserwatystów" (związana z "illuminati") SAM sobie tych zamachów nie sprokurował - to nie zrobił NIC aby tym zamachom zapobiec. Panie Bush - masz pan krew na rękach.... Smutny

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-09-2006 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
bardzo dobre pytania, nie wiem czy oglądałeś taki reportaż - krażył chyba tylko w sieci - zrealizowany przez jakąś tv w usa właśnie z tymi, jak i jeszcze innymi pytaniami.

DARTH_HELMUTH napisał(a):czy lot 93 "samoczynnie" rozbił się w Pensylwanii czy ktoś mu pomógł? Świadkowie twierdzą, że w ostatniej fazie upadku samolot był wyraźnie uszkodzony, palił się itp.
może mnie pamięć mylić, ale z tego co pamiętam z tamtych lat, to ten samolot zostął zestrzelony przez myśliwce USA, ale może w między czasie coś się zmieniło w informacjach podawanych ludziom...

DARTH_HELMUTH napisał(a):- dlaczego armia i służby specjalne USA nie reagowały na dziesiątki ostrzeżeń o możliwości dokonania zamachów za pomocą samolotów rejsowych, jakie napływały przed 11 września 2001 z różnych państw (m.in. z Niemiec, Hiszpani, Danii..), Condolezza Rice sama przyznała, że takie notatki (tzw briefingi) Biały Dom otrzymywał.
pewnie z powodu szumu informacyjnego, tzn. takich informacji dostawali wiele i ich czujność została uśpiona (o ironio!!!), a może byli zajęci czymś zupełnie innym...

DARTH_HELMUTH napisał(a):- CO tak naprawdę uderzyło w Pentagon? Jeśli był to B757 to dlaczego na fotkach "dziury" w budynku pentagonu nie widać ŻADNYCH, nawet NAJMNIEJSZYCH szczątków tak samolotu jak i bagaży, ciał pasażerów itp. W jaki sposób B757 wbijając się w budynek zrobił TAK MAŁĄ dziurę?

DARTH_HELMUTH napisał(a):- CO uderzyło w wieże WTC? PIERWSI ze spytanych świadków (kilkanaście mminut po tragedii) mówili o samolotach ciemnej barwy, bez okien, co również widać na dobrych zdjęciach.

Jeżeli to nie były te samoloty, o których potem mówiono, to pojawia się pytanie - co się z nimi stało, bo raczej musiano się gdzieś ich "pozbyć", a jakoś chyba nikt ich nie szukał...

DARTH_HELMUTH napisał(a):Co Ameryka (a konkretnie rząd) straciła a co zyskała po tych "zamachach"?
wówczas chodziło pewnie o swobodny dostęp do Iraku i przyzwolenie międzynarodowe, a na dzisiaj to raczej więcej stracili - szczególnie jeżeli chodzi o pozycję mocarstwa na świecie: Korea Pn robi co chce, Bliski Wschód podobnie, Ameryka Łacińska już jawnie wyśmiewa się z USA i buduje blok państw skierowany przeciwko USA (na razie gospodarczo i z ogromnymi problemami, ale jednak...)

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
11-09-2006 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):CO uderzyło w wieże WTC? PIERWSI ze spytanych świadków (kilkanaście mminut po tragedii) mówili o samolotach ciemnej barwy, bez okien, co również widać na dobrych zdjęciach.
Czy masz na myśli samoloty wojskowe?

[Obrazek: WTC%202nd%20Plane.jpg]

Nie sądzę by wojskowy samolot miał taki wygląd. Poza tym ludzie stali na dole, kilkaset metrów niżej niż leciał samolot, mogli mieć przywidzenia. Ciezko jednoznacznie stwierdzić jak dokładnie wyglądał dany samolot i z niezbyt wyraźnych zdjęć i z dużej odległości, tym bardziej iż leciał on z określoną prędkością.
[Obrazek: wtc-plane.jpg]

Mnie to po prostu dalej zatrważa i mrozi krew w żyłach... Nie jestem sobie w stanie wyobrazić w jakim pielke ci ludzie ginęli... :zmieszany:
[Obrazek: wtc_man_jumps_photo.jpg]

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-09-2006 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ofciu, przyjrzyj się sylwetce tego samolotu (na 2 zdjęciu) i powiedz co on ma podczepione pod spodem - nie jest to na pewno silnik, w tym miejscu samoloty ich nie mają...

I dlaczego jest ciemny - to nie jest malowanie liniowców pasażerskich...

msg: jesli cię interesuje sprawa 9-11 wal na PM, mam trochę ciekawych materiałów.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-09-2006 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Offca napisał(a):Mnie to po prostu dalej zatrważa i mrozi krew w żyłach... Nie jestem sobie w stanie wyobrazić w jakim pielke ci ludzie ginęli... :zmieszany:
...w imie irackiej ropy i wzrostu notowań Busha.... To najwieksza podłość XXI wieku...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-09-2006 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ofciu, przyjrzyj się sylwetce tego samolotu (na 2 zdjęciu) i powiedz co on ma podczepione pod spodem - nie jest to na pewno silnik, w tym miejscu samoloty ich nie mają...
Jak dla mnie samolot jest w półcieniu to po pierwsze, po drugie nie widzę nic pod kadłubem co by wyglądało na podczepione. Gra cieni. Masz jakieś fotki wyraźniejsze i w powiększeniu?
Poza tym oglądając jedno z nagrań video (jak samolot uderza w pierwsze WTC) widać, że jest biały. Jak znajdę, zamieszczę odnośnik do tego nagrania.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-09-2006 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
m-s47 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
DARTH_HELMUTH, szukasz sensacji czy co ?? a może próbujesz podczepić wszystko pod żydo - masonerie? stary nieważne kto i gdzie i kiedy ważne ze się stało !! i zamiast pytania kto na tym zyskał. Zadał bym kto najwięcej strącił?? Po za tym (przepraszam wszystkich których urażę ) należało to się Ameryce za panoszenie się na świecie jako wielkie mocarstwo. Żałuje niewinnych. ale jak to powiedział poeta „Życie tych czy owych? To drobnostka
To wszystko jest przecież wliczone w koszta”
11-09-2006 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ogladałem United 93 - coś jakby na kształt dokumentu fabularyzowanego.

4 samoloty cywilne, z pasażerami na pokładzie. Ci z 4 samolotu walczyli o życie i prawie im się udało

Mnie osobiście na myśl całe to zdarzenie przywodzi Magnificat: Strącił władców z tronu. Ameryka z krzakiem na czele dostali po nosie. A do nas nauka jasna: jeśli się nie nawrócice, wszyscy taką samą śmiercią pomrzecie

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-09-2006 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Oglądałam teraz program na Discovery i prawdopodobnie samoloty, które zostały porwane ( a przynajmniej lot 11) były koloru szarego :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-09-2006 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
m-s47 napisał(a):DARTH_HELMUTH, szukasz sensacji czy co ?? a może próbujesz podczepić wszystko pod żydo - masonerie? stary nieważne kto i gdzie i kiedy ważne ze się stało !! i zamiast pytania kto na tym zyskał. Zadał bym kto najwięcej strącił?? Po za tym (przepraszam wszystkich których urażę ) należało to się Ameryce za panoszenie się na świecie jako wielkie mocarstwo. Żałuje niewinnych. ale jak to powiedział poeta „Życie tych czy owych? To drobnostka
To wszystko jest przecież wliczone w koszta”

Kolego, tragedia jest tragedią, tutaj nie liczą się koszta, tutaj się liczy ludzkie życie.
Sprawa panoszenia się Ameryki to jedno a śmierć tylu ludzi to drugie.
Nikt nie zasłużył na taką śmierć, tym bardziej w imię głupich zasad zemsty.
Czy ci ludzie, którzy zginęli było większymi grzesznikami od tych, którzy dokonali i dokonują zamachów? Czy oni byli większymi grzesznikami od nas?

Jeśli ktoś tak myśli to jest w wielkim błędzie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-09-2006 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wszystkim Wam proponuję zajrzeć na:
http://prada.neostrada.pl
http://www.lepszyswiat.home.pl/
http://www.rzeszow.mm.pl/~gd/usa911/usa911.html

Poczytajcie, naprawdę warto. I nie podchodźcie do tego jak do "teorii spiskowej" - moim zdaniem to co usiłuje nam wcisnąć rząd USA oraz amerykanofilskie media i politycy - to jest największa "teoria spiskowa".

Zakupcie sobie w kiosku magazyn "Kropka TV - wydanie specjalne" z dołączonym na VCD filmem o 11 września. Jest to "Loose Change - Second Edition" - słynny film którego rozpowszechnianie zostało zakazano w USA, a który ukazuje tło "zamachów" z nieco innej perpektywy. kosztuje tylko 4 zł a "wbija w fotel". Polecam też film "911 In Plane Site", podobna tematyka - mozna go ściagnąć (legalnie!) z którejś z w/w stron (bodajże z pierwszej). Gdyby ktoś nie znalazł juz w/w filmów - niech da znać - chetnie je skopiuję.

Naprawdę, bardzo zachęcam Was do zapoznania się z w/w materiałami - nie oczekuję, że zmieni to Wasze podejście do sprawy, ale... Nic nie stracicie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
12-09-2006 06:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Poczytajcie sobie również to forum - tam jest multum ciekawych odnośników i tekstów.
http://www.prawda.fora.pl/viewforum.php?f=1
A także rzućcie okiem na ten filmik.
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon...#Preloader

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
12-09-2006 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów