Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tragedia w Montrealu
Autor Wiadomość
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Tragedia w Montrealu
http://wiadomosci.onet.pl/1402666,12,1,0...,item.html

co wy na to?
14-09-2006 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
14-09-2006 05:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
M. Ink. * napisał(a):mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'
No cóż, facet był ewidentnie niewinny..
Wszystkiemu winne są filmy,gry komputerowe, komiksy, telewizja, video, DVD, CD-ROM, CD-RW, społeczeństwo, gołębie, cykliści, żydokomunomasoni, pani Henia spod "szóstki" i wlele innych rzeczy.

:diabelek: :diabelek: :diabelek:

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-09-2006 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Wszystkiemu winne są filmy,gry komputerowe, komiksy, telewizja, video, DVD, CD-ROM, CD-RW, społeczeństwo, gołębie, cykliści, żydokomunomasoni, pani Henia spod "szóstki" i wlele innych rzeczy.
jasne! Gościu miał beret spruty i to max... może żona mu "nie dała"?? Zostawiła go?? Pewnie to wina kobiety :wink: bo przeciez wszystko ich wina!!
A tak naprawde to szkoda, że są tacy ludzie na świecie co krzywdzą niewinnych :? Przykre to jest Smutny
14-09-2006 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:Niezidentyfikowany mężczyzna wtargnął do stołówki Dawson College w centrum Montrealu i otworzył ogień raniąc 20 osób, w tym 6 ciężko, po czym popełnił samobójstwo - poinformowali świadkowie.
Według innych źródeł, jedna osoba poniosła śmierć, a napastnik został zastrzelony przez policjantów. Policja przeszukuje teren college'u w poszukiwaniu ewentualnych dalszych ofiar.

Moj Boże - wielkie halo! Po prostu życie i tyle. Każdego dnia zdażają się podobne historie. Przeciez gdyby ludzie nie umierali naturalnie/tragicznie to by na świecie przeludnienie było.

A tak na poważnie: Nikt nie może zrozumieć drugiego człowieka bez Chrystusa.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-09-2006 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
M. Ink. * napisał(a):mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'


Nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie, na pewno nie po tej stronie "kurtyny"
15-09-2006 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
ale podobno ten chłopak co strzelał miał irokeza ...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
15-09-2006 06:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów