Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła charyzmatów
Autor Wiadomość
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
lol. omyk. już widzę, że pojechałaś. :mrgreen:

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
30-04-2010 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #17
 
Nadal Cię Gosiu nie rozumiem. Kto "dowodzi" twoją wspólnotą :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-04-2010 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #18
 
Moderator, rada wspólnoty, w diecezjach odpowiedzialni z wyznaczonymi kapłanami Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
30-04-2010 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #19
 
wobec tego zgłoś się telefonicznie to ci wszystko wyjaśnią przy zapisie Uśmiech

Myślę, że będzie chodziło o moderatora, natomiast nie wiem, jak się będzie zapatrywało na konieczność drugiej zgody kapłana. Ale to się domówi, nie ma problemu Uśmiech

[ Dodano: Nie 02 Maj, 2010 20:01 ]
http://www.kanaanonline.pl/szkolacharyzmatow/

Kliknięcie na banerku o szkole otwiera formularz zgłoszeniowy Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-05-2010 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
 
UWAGA:

Termin zgłoszeń przedłużono do 25.czerwca.

Każdy zainteresowany uzyskaniem ulotek i plakatów Szkoły Charyzmatów dla swojej parafii/wspólnoty proszę o kontakt na PW

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
09-06-2010 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
a kiedy będą takie warsztaty dla ludzi co np. niekoniecznie są w jakichś wspólnotach poza ogólnym przynależeniem do KK i swojej parafii? przecież charyzmaty to ni tylko cuda, uzdrowienia i inne takie co się kojarzą z odnowami i modlitwami wstawienniczymi z nakładaniem rąk.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
09-06-2010 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #22
 
Spioh - charyzmaty dojrzewają we wspólnocie i są dane dla wspólnoty a nie dla indywidualnej pociechy Oczko

To jest konkretnie temat o tym konkretnych naszym działaniu i "imprezie".

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-06-2010 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #23
 
ale to co? propagujecie, że człowiek nie przynależący do jakiejś grupki poza tym że jak każdy jest parafianinem nie ma udziału w budowaniu Kościoła, zatem nie ma charyzmatów albo nawet jak ma to nie musi nimi umieć się posługiwać, bo i tak nikomu na nic się nie zda?
dziwna szkoła....

Cytat:To jest konkretnie temat o tym konkretnych naszym działaniu i "imprezie".
wiem, dlatego pytam też czy organizujecie inne, bardziej przydatne ogółowi - bo zwykle jak ktoś jest już w grupie gdzie charyzmatami się posługuje to oni i tak maja swoja "szkołę".

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
11-06-2010 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #24
 
Spioh, najpierw doczytaj, a potem oceniaj, bo bzdurki gadasz i to offtopujesz tutaj. Charyzmaty to nie zabawki do prywatnego rajcowania.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-06-2010 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #25
 
Annnika, nie wiem czemu uparłaś się na prywatne rajcowanie, gdyż ponieważ nigdzie nie piszę o używaniu charyzmatów poza posługą we wspólnocie Kościoła. czytam sobie właśnie kolejna książkę o Duchu Świętym i Jego darach - tym razem Kudasiewicza - gdzie po raz kolejny autor piszę/przekonuje że charyzmatykiem jest każdy ochrzczony, że do tego aby je mieć czy aby nimi posługiwać nie trzeba być w jakiejś 'dodatkowej' grupie w ramach Kościoła. no to skoro tak, to czemu moje pytanie o naukę służenia charyzmatami ogranicza się jakby to była jakaś wiedza tylko dla wtajemniczonych dla ludzi z określonych grupek, co więcej nazywając to "prywatnym rajcowaniem" - w sumie nie wiem czym?
a już zupełnie jest to bez sensu jeśli to ma być "szkoła" czyli dla tych co nie potrafią, a uczestnikami mają być tylko ci co już są w jakichś wspólnotkach gdzie i tak już posługa oraz jakaś forma szkolenia w tej sprawie istnieje, natomiast zamknięcie się na całą resztę. jak to się ma wobec postulatu wzajemnego budowania się, w tym przez charyzmaty - choćby charyzmaty ogólne.
offtop się ciągnie jak mi każesz wyjaśniać to co powinno być oczywiste, a ty zamiast odpowiedzieć wprost, to mi tu jakieś banialuki o rajcowaniu i zbywanie.

a propos drugiego offtopa i prywatności w użyciu charyzmatów, to owszem, są dla zbudowania Kościoła, ale także, zgodnie z nauka św. Pawła, dla zbudowania/uświęcenia charyzmatyka (wszystkie charyzmaty, a nie tylko glosolalia) - tak przynajmniej uczy ów poważany w środowiskach teologicznych biblista.

dobrze, zatem aby nie ciągnąc rozumiem, że stanowisko organizatorów jest takie: uczymy tych co już umieją a nie robią tego tak jak my, albo są niepewni w tym co robią, w obrębach grupek wybranych, a dla reszty nie ma oferty bo nie. niech sobie będą, jak to się lubi mówić w takich kręgach, niedzielnymi katolikami, a jak się nawrócą i do jakichś dodatkowych grupek wstąpią to dopiero wtedy zapraszamy. wspólnotki wtórne mają w KK monopol w tej dziedzinie, aa no i jeszcze święci.

teraz mnie już zupełnie zniechęciłaś. z mojej strony EOT.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
15-06-2010 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #26
 
spioh napisał(a):dobrze, zatem aby nie ciągnąc rozumiem, że stanowisko organizatorów jest takie: uczymy tych co już umieją a nie robią tego tak jak my, albo są niepewni w tym co robią, w obrębach grupek wybranych, a dla reszty nie ma oferty bo nie. niech sobie będą, jak to się lubi mówić w takich kręgach, niedzielnymi katolikami, a jak się nawrócą i do jakichś dodatkowych grupek wstąpią to dopiero wtedy zapraszamy. wspólnotki wtórne mają w KK monopol w tej dziedzinie, aa no i jeszcze święci.

Gratuluję infantylnej napastliwości.

KONIEC OFFTOPA

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-06-2010 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów