Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kongres Odnowy (przeniesiony ze starego forum)
Autor Wiadomość
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Kongres Odnowy (przeniesiony ze starego forum)
Temat zaczął: sahal
Skąd : wysłana w 2004-05-16 12:06:01

.. na kongresie w Czestochowie ! nie wiem czy to tylko ja czy moze jeszcze komus tak sie zrobilo .. ale do czasu kiedy pogoda byla okiej jakos bardziej przezywalem to co sie tam dzialo ! swiadectwo Leszka - kogos kto wyrwal sie z rak Zlego << mocne wrazenie - szok >> ... i modlitwa o uwolnienie - cos pieknego bo dotyczylo to konkretnie mnie ! nie mam pojecia czy zostalem uwoloniony .. ale chyba wiekszosc rzeczy w nas, dzieje sie wtedy kiedy my o tym nie wiemy - wiec mam nadzieje .... :)pozniej sie rozpadalo .. i stalismy przy WC ! ale mniejsza o to ! To spotkanie bylo dla mnie czwartkowym spotkaniem na wieksza skale , z "mocnymi .. " i ciekawymi goscmi od ktorych naparwde bije moc Chrystusa !strasznie bym zalowal jakbym nie pojechal ! pozdrowionka dla wszystkich .. szczegolnie ekipa z tylnej czesci autobusu Język
--------------------------------------------------------------------------------

Dobry Wujek Uśmiech
Skąd : wysłana w 2004-05-16 16:29:16

UWAGA W pierwszej kolejnosci zanim cos powiem to chcialbym podziekowac Jackowi-Sahalowi dzieki, ktoremu moglem sie tam wogole znalazc. Mi sie podobalo max. Modlitwa o uwolnienie byla niesamowita. Ja rowniez nie wiem na co mialem czekac po niej ale odczuwalem jak poznania sa kierowane rowniez do mnie. Mysle ze Jezus bedzie dzialal on przychdzi przez wiare a ja wierze, ze tak bedzie. Z 2strony jednak spodziewalem sie troche wiekszego POWERA. 100000 osob a uwielbienie slabe. Czekalem na to ze nie bede sam siebie slyszal no ale coz zganiam to na to ze bylo to na wolnej przestrzeni No pogoda byla nie za teges ale pod WC wczasie mszy bylo soczo . Jeszcze raz dzieki Sahal za to wszystko i za dlubanie w nosie
--------------------------------------------------------------------------------

sahal
Skąd : wysłana w 2004-05-16 21:50:32

hehe carolkU ! dajze spokoj ! bylo extra i nie zaluje nawet tych odparzonych nog Język to niesamowite jesli modli sie wkolo Ciebie masa ludzi ... kazdy na swoj sposob ... widzi sie te transparenty z roznych miast .. widac ze cala Polska jest pod wplywem wylewajacego sie Ducha ! "nasza" ( wasza Uśmiech ... odnowa jest chluba w Sulechowie i czasami sie zastanawiam co by bylo gdyby jej nie bylO ! dziekuje WAM ze jestescie ... szczegolnie Olci i Carolowi Duży uśmiech <<"nie ma takich dwoch jak nas trzech ani jednego">> Duży uśmiech pozdrawiam ... ! trzymajcie sie Sulechowaiki Duży uśmiech
--------------------------------------------------------------------------------

Olanta
Skąd : wysłana w 2004-05-16 22:22:49

Caly kongres byl dla mnie szokiem Uśmiech najlepsza okazala sie pogoda...chociaz nie powiem ze nie mialo to swojego uroku... Tak jak na Was dwoch...chyba i na mnie najwieksze wrazenie wywarla Modlitwa o uwolnienie Uśmiech W jej trakcie zdalam sobie sprawe z wielu bledow ktore popelniam a ktorych do tej pory sama w sobie nie widzialam... A najbardziej ciesze sie z tego ze po ciezkich bojach udalo mi sie dostac do spowiedzi, ktorej tez nie zapomne chyba nigdy Język po pierwsze dlatego ze trwala dobre 10 minut a po drugie ze jeszcze nigdy zaden Ksiadz nie mowil mi o moich grzechach zanim mu je wyznalam Uśmiech Liczba ludzi byla zaskakujacaUśmiech Nie wiem gdzie caly ten narod sie pomiescil Uśmiech ALe najwazniejsze ze wszyscy przybyli tam chwalic Pana, ktory byl z nami i objawial sie chocby przez wszystich tych ludzi ktorzy prowadzili "Czowanie" Uśmiech)) No i na koniec jak mogloby sie obyc bez podziekowan moim kochanym friendom, dzieki Wam ze byliscie ... i ze jestescie Sahalu i Carolu Uśmiech) Pozdrowionka dla wszystkich mua :* Chwala Panu !!
19-05-2004 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
Moje wrażenia
W sumie już minęło kilka dni od wyjazdu, ale może dopiero jest ten dzień, którego nabrałem przekonania, aby się podzielić swoimi wrażeniami z wyjazdu.
Generalnie wyjazd do Częstochowy podobał mi się. Gdyby nie to okropne zmęczenie z niewyspania i trochę przeszkadzający deszcz, to było by naprawdę super Uśmiech Taka wielka grupa ludzi modlących się razem i chwalących Pana robi wrażenie. Przyznam się, że to nie pierwszy raz gdy się modliłem w ok. 100.000 tłumie, aczkolwiek każdy taki wyjazd był inny. Ten był moim pierwszym ze Wspólnoty Odnowy, a poprzednie to
Lednica i Taize. Więc mam jakieś porównanie, ale szczerze powiedziawszy nie ma czego porównywać, gdyż każdy z tych "zjazdów" ma kompletnie inną specyfikę. Co nie znaczy, że któryś był gorszy. Wszystkie były SUPER Duży uśmiech
A teraz pozwolę sobie na mały komentarzyk:
Cytat:.. ale do czasu kiedy pogoda byla okiej jakos bardziej przezywalem to co sie tam dzialo !
Niestety też odniosłem podobne wrażenie, ale za rok będzie lepiej!!
A odnosząc się do wypowiedzi Olanty, co wywarło największe wrażenie, to ciężko mi to stwierdzić, ale jeśli chodzi o mnie to chyba będzie to świadectwo tych francuzów.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
25-05-2004 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Stare to juz mega wiec zamykam.
20-09-2004 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów