Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znajomość z sieci...
Autor Wiadomość
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Znajomość z sieci...
Kiedys na niemieckim rozpatrywaliśmi przykład "czy znajomości z sieci" sa dobre czy złe?!
Grałam kiedyś w ogame (taka gra w sieci) i "poznałam" tam Wojtka... i tak mimo tego, że sie nigdy nie spotkaliśmy gadamy ze soba juz ponad rok :wink: dzieli nas cała Polska... a mimo to rozmawiam z nim jak z przyjacelem... i widać nasz znajomość nie ma sie ku końcowi.
Jaki jest wasz stosunek do "znajomych" znanych tylko z sieci?? I czy takich macie?? :mrgreen:
19-09-2006 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Daisy napisał(a):Jaki jest wasz stosunek do "znajomych" znanych tylko z sieci?? I czy takich macie??

Fajnie jest poklikać np przez GG. Ale nic nie zastąpi prawdziwego spotkania/przyjaźni/rozmowy - twarzą w twarz.
Internet to medium bardzo anonimowe. Sądzę, że wielu np forumowiczów nigdy by nie odważyła się swych poglądów i argumentacji zaprezentować konkretnej osobie

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-09-2006 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ks.Marek napisał(a):Fajnie jest poklikać np przez GG.
Co nie, ksiądz? :mrgreen:
Oczko

Ja też mam sporo znajomych z sieci. Z kilkoma się widziałam i zostaliśmy faktycznie dobrymi przyjaciółmi czy znajomymi (np. Julka, Ajfen i Aslan z forum, Wy-sulechowianie Oczko , niedługo może ks. Marka poznam na żywo ;P, Grzesiu - kumpel ze Szczytna też poznany przez gg przypadkowo itp), a z kilkoma po jednym spotkaniu kontakt wcześniej czy później się urywał. Z wieloma się nie widziałam wcale, ale sobie ot tak sobie gadamy. Jednak najbardziej sobie cenię znajomości właśnie z tymi, z którymi miałam okazję spotkać się na żywo. Te znajomości są znacznie trwalsze.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-09-2006 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Offca napisał(a):Te znajomości są znacznie trwalsze.
No fakt..., ale przykłąd mój i Wojtka to nie miesiąc tylko rok :| a rok to nie mało czasu :wink:
19-09-2006 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Myślę, że przed osobami, których nie znamy [ale mamy do nichzaufanie] łatwiej nam się otworzyć. Wiem to sama po sobie Oczko w ubiegły wekeend spotkałam się z dwiema osobami, które poznałam przez neta :mrgreen: mniejsza z tym, że jedna osoba jest związana z Oazą Salezjańska, a druga jest animatorem salezjańskiego oratorium Duży uśmiech myślę, że ważne jest też gdzie takie osoby "poznajemy". np. na czacie Katolika Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
19-09-2006 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
ja poznalam wiele osob przez net, z niektorymi mam kontakt juz od kilku lat, nawet sie kilka razy spotkalismy. nawet nie wspominam o ludkach z tego forum, bo tu tez poznalam wiele fajnych ludków.

moja przyjaciolka wychodzi za maz za chlopaka poznanego w sieci, inna kolezanka jest juz mezatkla i wyszla za maz za chlopaka poznanego na czacie.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-09-2006 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
S@motnośc w Sieci - oglądał ktoś z Was ten obraz?

Ja czytałem 2 lata temu książkę

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-09-2006 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ks.Marek napisał(a):Ja czytałem 2 lata temu książkę
a Książke Ksiądz poleca do czytania czy nie?? :coo:
19-09-2006 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Daisy napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Ja czytałem 2 lata temu książkę
a Książke Ksiądz poleca do czytania czy nie?? :coo:
A i owszem. Ale raczej czytelnikom, którzy już dorobili się pierwszych zmarszczek, czy tzw kurzych łapek.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-09-2006 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Daisy napisał(a):Jaki jest wasz stosunek do "znajomych" znanych tylko z sieci?? I czy takich macie?? :mrgreen:
Heh Uśmiech zalezy gdzie poznanych Język np na FoRum katolickim...itp. owszemJęzyk na czacie troszkę bym się bałaJęzyk
Ale tu muszę coś powiedzieć odrazu....gdyby nie Forum Ogólnopolskie KSm to być może nigdy nie poznalabym tylu wspaniałych osób....i nie trafiłabym na tO FORUM Język Na Forum KSM poznałam moją przyjaciółke Ewcię Język , heh moją przekochaną MAfię Rullezz Oczko ... Przez internet poznalam lepiej osoby, z którymi kiedyś rozmawiałam...ale mnieszkają z dala ode mnie i to jest jedyny sposób kontaktu Język Tutaj...poznałam np osóbke (DAisy) która mi pomaga w poszukiwaniu Bollywodzkich hitow Uśmiech
Hmmm ;> a poza tym od jakiegoś czasu rozmawiam z osobą, której nigdy w życiu nie widziałam na oczy...ale się mi z nią fajnie rozmawia i co ważne DOGADUJEMY SIE!!! zobaczymy moze kolejna nowa znajomość Oczko i owocna Język
Ks.Marek napisał(a):S@motnośc w Sieci - oglądał ktoś z Was ten obraz?
Ja idę na filmik Uśmiech do kina;P ale wcześniej zamierzam przeczytać książkę Język

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
19-09-2006 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja mam także full znajomych tylko przez GG lub Forum. Nigdy się nie spotkaliśmy i może nie spotkamy. Wymieniamy się swoją wiedzą na temat np robienia stron www. Nie to sa raczej przyjaźnie ale zawsze moge od nich liczyć na pomoc. :aniol:
20-09-2006 07:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
a ja bym sie przeszla na ten film, jest ktos chetny coby sie ze mna wybrac?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-09-2006 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja, jak przyjadę do Ciebie Uśmiech Masz tam kino na tej swojej wiosce? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-09-2006 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Offca napisał(a):Masz tam kino na tej swojej wiosce?
:hahaha:
A jaki macie stosunek do randek za pomocą czatów??
20-09-2006 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:A jaki macie stosunek do randek za pomocą czatów??
Zdecydowanie jestem przeciwna. Za dużo wykorzystywań Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-09-2006 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów