Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Islamem...
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):dwa słowa komentarza:

1. ponieważ powyższa wymiana zdań dokonuje się na katolickim forum można by pomyśleć, że katolickie fora pełne są antysemityzmu i nietolerancji religijnej [gł. względem islamu]

2. apel do moderatorów: może rozsądnie byłoby wycinać posty zawierające wątki antysemickie i łamiące fundamentalne prawa tolerancji religijnej [zawarte w Deklaracji Praw Człowieka]

za pozytywną reakcję moderatorów będę wdzięczny ...
Ech, no.... mości inkwizytorze, gdzie Ty tu widzisz antysemityzm? Tych parę słów prawdy?
powtarzam mój apel do MODERATORóW :arrow: :!: :!: :!:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-09-2006 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
A ja powtarzam pytanie do pana Inkwizytora Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-09-2006 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):A ja powtarzam pytanie do pana Inkwizytora Uśmiech
Pan Inkwizytor nie ma zamiaru podejmować dyskusji z osobami łamiącymi zasadę tolerancji religijnej, zagwarantowaną w Deklaracji Praw Człowieka

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-09-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #49
 
M. Ink. * napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):A ja powtarzam pytanie do pana Inkwizytora Uśmiech
Pan Inkwizytor nie ma zamiaru podejmować dyskusji z osobami łamiącymi zasadę tolerancji religijnej, zagwarantowaną w Deklaracji Praw Człowieka
Ojej, zasmucasz mnie. Nie bądź taki. Może w ogóle więc na początku tego tematu powinniśmy sobie wszyscy postawić i odpowiedzieć na pytanie "Czym jest tolerancja religijna?"...?

Poza tym pokaż mi w moich wypowiedziach antysemityzm, proszę.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-09-2006 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):dwa słowa komentarza:

1. ponieważ powyższa wymiana zdań dokonuje się na katolickim forum można by pomyśleć, że katolickie fora pełne są antysemityzmu i nietolerancji religijnej [gł. względem islamu]

2. apel do moderatorów: może rozsądnie byłoby wycinać posty zawierające wątki antysemickie i łamiące fundamentalne prawa tolerancji religijnej [zawarte w Deklaracji Praw Człowieka]

za pozytywną reakcję moderatorów będę wdzięczny ...
Ech, no.... mości inkwizytorze, gdzie Ty tu widzisz antysemityzm? Tych parę słów prawdy?
mam nadzieję, że dzięki trzykrotnie skierowanej prośbie do moderatorów mój apel nie pozostanie bez echa ...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-09-2006 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #51
 
](*,) O rany..... [brak słów]

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-09-2006 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):A ja powtarzam pytanie do pana Inkwizytora Uśmiech
Pan Inkwizytor nie ma zamiaru podejmować dyskusji z osobami łamiącymi zasadę tolerancji religijnej, zagwarantowaną w Deklaracji Praw Człowieka
Ojej, zasmucasz mnie. Nie bądź taki. Może w ogóle więc na początku tego tematu powinniśmy sobie wszyscy postawić i odpowiedzieć na pytanie "Czym jest tolerancja religijna?"...?
Poza tym pokaż mi w moich wypowiedziach antysemityzm, proszę.
odpowiedź jw. tzn.:

M. Ink. * napisał(a):Pan Inkwizytor nie ma zamiaru podejmować dyskusji z osobami łamiącymi zasadę tolerancji religijnej, zagwarantowaną w Deklaracji Praw Człowieka
jest to szczególnie istotne w temacie o islamie

DARTH_HELMUTH napisał(a):Poza tym pokaż mi w moich wypowiedziach antysemityzm, proszę.
o ocenę wypowiedzi [pod kątem zawierania rzeczonych aluzji = nietolerancyjnych religijnie] apeluję do moderatorów

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-09-2006 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
](*,) ](*,) ](*,)
](*,) ](*,) ](*,)

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-09-2006 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):](*,) ](*,) ](*,)
](*,) ](*,) ](*,)
jw.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-09-2006 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Inkwizytor i takie cos, to prawie jak chańba.
A co i tak to pisze: Żydzi, rękoma swych bezbożnych zamordowali Jezusa. (ciach!!) Nie wolno w taki prostacki sposób manifestować swych animozji do różnych nacji. Żydzi moga ciebie tak samo nazwać. Będzie Ci do śmiechu wówczas?
30-09-2006 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #56
 
Dopiero wróciłam.

Darth, te wypowiedzi już są lekko za granicą przyzwoitosci i szacunku... opanuj się proszę.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-09-2006 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
1. Po pierwsze: Ciągniesz Off topic
2. Po drugie: "Każdy, kto by powiedział swemu bratu:bezbożniku" już dokonał zabójstwa"

Więc stąd owe merytoryczne "ciach"!!!
01-10-2006 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #58
 
Annnika napisał(a):Dopiero wróciłam.

Darth, te wypowiedzi już są lekko za granicą przyzwoitosci i szacunku... opanuj się proszę.
Cały czas jestem opanowany.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-10-2006 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
M. Ink. * napisał(a):Pan Inkwizytor nie ma zamiaru podejmować dyskusji z osobami łamiącymi zasadę tolerancji religijnej, zagwarantowaną w Deklaracji Praw Człowieka
(ciach!) ta deklaracja nie dotyczy - mają własne organizacje tzw. "praw człowieka" i ich prawa róznią się diametralnie od systemu starego kontynentu.
Wystarczyło popatrzeć co sę działo w Kabulu jak go Amerykanie "wyzwolili" - ludzie (kobiety) pierwszy raz poszli do fryzjera, napili się coli (chciaż trudno powiedzieć czy to dobrze), słuchali muzyki innej niż religijna.
I teraz oni chcą swoje ortodoksyjne zwyczaje przenieść tutaj - a to już wymaga reakcji i wielu ekstradycji. Tak jak wywyali tego (ciach!) z któregoś uniwersytetu jak tylko pojawiły sie informacje o zamachach.
Niech sobie oni (ciach!)

Niecenzuralny język i czysty rasizm: oto powód (ciach`ów!)
03-10-2006 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
a Pan ciach niech sobie zrobi ciach własnych poglądów.( ciach - za takie obraźliwe okeślenia polecisz, zobaczysz :!: ) Ataki żydów na Bejrut i już grożą Europie terroryści. Więc pozbycie się "państwa IZrael" i mniej zamachów. Ot porsta recepta.
03-10-2006 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów