Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Szkoła w domu" - artykuł Andrzeja Polaszka
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Offca napisał(a):http://wiadomosci.onet.pl/1423378,11,item.html
Proszę, oto realia naszej szkoły. Rozwydrzone bydło, nic więcej :evil: A reszta klasy stała, patrzyła i się naśmiewała. Koleżanki próbowały pomóc... A gdzie nauczyciel i reszta kolegów z klasy??? Świetnie się bawili :evil:
Taaa.... mieli "zieję" i "bekę" z przerażonej koleżanki... :| :| :| :? :?
W ogóle to jestem wstrząśnięty tym co się stało - może wreszcie zacznie się coś robić ze spaczoną polską szkołą, a nie udawać, że to "przypadek marginalny".
Cholera jasna, no - różne rzeczy człowiek wyrabiał jak był w "cielęcym wieku" ale żeby TAK???? Jak te szczeniaku będą dalej żyć? Czy świadomość, że doprowadzili niewinną osobę do tak strasznej śmierci będzie ich coś obchodzić, czy będzie to jeszcze jedna "zajebista beka" w ich pustym zyciu??
Teraz zbieramy powoli plony z "wychowania bezstresowego" - z wychowywanych w ten sposób dzieciaków właśnie wyrastają bezmózgie, zwyrodniałe bestie...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-10-2006 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Teraz zbieramy powoli plony z "wychowania bezstresowego"
I będziemy zbierać jeszcze długo, póki jacyś "mądrzy" ludzie nie dojdą do wniosku, że to jest złe. To jakie dzieciaki są, to wina TYLKO i wyłącznie rodziców. Wina wychowania jakie stosowali wobec tych dzieci, wina olewania sobie pewnych spraw, często nieinteresowania się życiem codziennym dziecka, wina niedopilnowania... Zapewniam Cię Darth, że największa w tym wszystkim wina należy niestety do rodziców.
Dziewczyna została tak zhańbiona na oczach całej klasy, że powoli prestaję się dziwić temu, co zrobiła... Gdyby mnie się to przydażyło, na pewno do tej szkoły nigdy bym nie wróciła.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-10-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
Dziwne jest to, ze wszyscy ludzie odpowiedzialni na wychowanie dzieci/mlodziezy przegapili moment, kiedy mozna bylo wzglednia latwo wplywac na podopiecznych. Teraz okazuje sie, ze obudzili sie z reka w nocniku i nic nie mozna zrobic, bo gowniarzom nie zalezy na niczym i niczego sie nie boja :/
27-10-2006 07:42
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
kempes napisał(a):Dziwne jest to, ze wszyscy ludzie odpowiedzialni na wychowanie dzieci/mlodziezy przegapili moment, kiedy mozna bylo wzglednia latwo wplywac na podopiecznych. Teraz okazuje sie, ze obudzili sie z reka w nocniku i nic nie mozna zrobic, bo gowniarzom nie zalezy na niczym i niczego sie nie boja :/
Przegapili świadomie na siłę naginając prawa mające obowiązywac w szkołach do wzorców europejskich.
Nawet teraz mozna temu zapobiec - mam nadzieję, że w końcu pan Giertych zadziała stanowczo. A ci co się sprzeciwiają jego planowanym reformom machając unijnymi flagami i zasłaniając się różnymi "kartami praw" - sami zadają kolejne ciosy polskiej szkole. Szkole, którą jeszcze mozna uratować.
Co jeszcze musi się wydarzyć, aby w końcu ludzie przejrzeli na oczy i przestali udawać, że problemu nie ma....?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-10-2006 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
kempes napisał(a):Dziwne jest to, ze wszyscy ludzie odpowiedzialni na wychowanie dzieci/mlodziezy przegapili moment, kiedy mozna bylo wzglednia latwo wplywac na podopiecznych. Teraz okazuje sie, ze obudzili sie z reka w nocniku i nic nie mozna zrobic, bo gowniarzom nie zalezy na niczym i niczego sie nie boja :/
Tu w sam raz szkoła ma najmniej wpływu. To jakie dzieci będą w przyszłości, czy wyrosną na popaprańców, czy na normalnych obywateli zależy w największej mierze od tzw. okresu krytycznego ich rozwoju (czyli do ok 2-3 roku życia). Jeśli w tym okresie rodzice olewają wychowanie własnego dziecka, nie ukierunkowują go odpowiednio, potem mamy podobne skutki do tych z Gdańska.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-10-2006 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
Nie mialem na mysli tylko nauczycieli, ale wszysktich, ktory maja cos wspolnego z wychowaniem, w tym oczywiscie rodzicow.
27-10-2006 10:40
Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Offca napisał(a):A gdzie nauczyciel

pewnie nie bylo go w klasie, zlamal regulamin bo zostawil uczniow bez opieki?

nie wiemczy nauka w domu jest dobrym rozwiazaniem, jak ksiadz pisal to alienuje czlowieka. a dziecko potrzebuje sie rozwijac w gronie rowniesnikow czy innych dzieci, uczyc sie szachowan spolecznych, a nie wszystko da sie to zalatwic w domu

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
04-02-2007 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów