Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manifest Męski!
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Manifest Męski!
MANIFEST MĘSKI

Prosze Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Zono i wszystkie inne kobiety

1. Jezeli sadzisz, ze jestes gruba, to najprawdopodobniej jestes gruba.
Nie zadawaj mi takich pytan, odmawiam odpowiedzi

2. Jezeli czegos chcesz, to wystarczy o to poprosic.
Postawmy sprawe jasno: jestesmy prosci. Nie rozumiemy zadnych subtelnych, posrednich prosb.
Posrednie bezposrednie prosby nie dzialaja. Te posrednie postawione bezposrednio przed naszym nosem tez nie dzialaja. Po prostu powiedz czego chcesz

3. Jezeli zadajesz pytanie, na ktore nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw sie, ze otrzymasz odpowiedz, ktorej raczej nie chcialas uslyszec

4. My jestesmy PROSCI. Jezeli prosze o podanie mi chleba, to nie mam na mysli nic innego.
Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu zadnych niedomowien czy zalu.
My jestesmy naprawde prosci.

5. My jestesmy PROSCI. Nie ma sensu pytac mnie o czym mysle,bo przez 96.5% czasu mysle o seksie.
I nie, nie jestesmy opetani. To po prostu nam sie najbardziej podoba.
Jestesmy PROSCI.

6. Czasem nie mysle o tobie. Nie szkodzi. Prosze przywyknij do tego.
Nie pytaj o czym mysle, jezeli nie jestes przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, pilki noznej, picia, piersi, nog czy fajnych samochodow

7. Piatek/ sobota/ niedziela = zarcie =kumple =pilka nozna w telewizji,
piwo> =tragiczne maniery.
To cos takiego jak ksiezyc w pelni. Nie do unikniecia

8. Zakupy nam sie nie podobaja, i ja nigdy nie bede ich lubic

9. Gdy gdzies idziemy, cokolwiek zalozysz, bedziesz w tym wygladac doskonale. Przysiegam

10. Masz wystarczajaco duzo ciuchow. Masz wystarczajaco duzo butow.
Placz to szantaz. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony

11. Wiekszosc mezczyzn posiada 3 pary butow.
Powtarzam raz jeszcze, jestesmy prosci.
Skad ci przychodzi do glowy pomysl, ze pomoge ci wybrac z twoich 30 par, te ktora najlepiej pasuje

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE sa doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie

13. Jezeli masz jakis problem, przychodz do mnie tylko po pomoc w jego rozwiazaniu.
Nie przychodz sie uzalac jakbym byl jakas twoja przyjaciolka

14. Bol glowy, ktory trwa 17 miesiecy, to nie bol glowy. Idz do lekarza

15. Jezeli powiem cos, co moze byc zrozumiane w dwojaki sposob i jeden z nich spowoduje,
ze bedziesz nieszczesliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na mysli to drugie

16. Wszyscy mezczyzni znaja tylko 16 kolorow. Sliwka to owoc a nie kolor

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak sie to pisze?

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my rowniez

19. Jezeli cie pytam co sie stalo a ty odpowiadasz "Nic" , wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porzadku

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Mozesz byc pewna, ze gdybym cie nie kochal, nie bylbym z toba

21. Regula podstawowa w przypadku najmniejszej watpliwosci dotyczacej czegokolwiek :
Wez to co najprostsze

MY JESTESMY NAPRAWDE PROSCI.

PROSZE ROZESLAC TEN MANIFEST DO JAK NAJWIEKSZEJ ILOSCI KOBIET, ZEBY W KONCU
ZROZUMIALY MEZCZYZN RAZ NA ZAWSZE
PROSZE ROWNIEZ ROZESLAC GO DO JAK NAJWIEKSZEJ ILOSCI MEZCZYZN TAK ZEBY
WIEDZIELI ZE NIE SO SAMOTNI W ICH WALCE

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-10-2006 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Baca350 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
manifest
Darth--dzieki za ten tekst!!!!!! Dawno chciałem to napisać ale mi nie wychodziło. Nic dodać, nic ująć.
Tera niech jaka skrybnie "Manifest kobiecy" to nam oczy wyjdą i zacznie sie seria samobójstw chłópów. A może nie??
hej!
04-10-2006 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów