Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwe Oblicze Świata - New World Order
Autor Wiadomość
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Prawdziwe Oblicze Świata - New World Order
Warto znać trochę lepiej j.angielski aby lepiej zrozumieć....

http://www.youtube.com/watch?v=Cu6pw5vtswE&NR 4 minuty

http://video.google.pl/videoplay?docid=2...orld+order 8 minut

http://video.google.pl/videoplay?docid=3...+the+world 43 minuty

http://video.google.pl/videoplay?docid=3...plane+site 52 minuty
08-10-2006 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
A może przybliżyłbyś sedno przesłania tych filmów?
08-10-2006 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tym bardziej, że ja na przykład nie mogę odtwarzać filmów na kompie... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-10-2006 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:Prawdziwe Oblicze Świata - New World Order

Mnie się to jednoznacxznie kojarzy z masonerią i klubem Bilderberg.

Chodzi o oligarchistyczna koncepcję rządów światowych, gdzie tylko stan posiadania majątkowego będzie nadawac status, range ważności w świecie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2006 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dokładnie, tutaj są przedstawione dowody, skutki itp - wojna w Iraqu, setki ofiar itp filmy powinny się odtwarzać a jak nie to ściągnijcie Google Video Player i wtedy bedzie działać

M.in. są pokazane symbole satanistyczne w Watykanie jak odwrócone krzyże, czy mitra papieska identyczna jak okrycie głowy Sumeryjskich kapłanów (krztałt ryby itp) znaki masońskie obecne na każdym kroku (loga firm) czy symbole faszystowskie obecne w rządzie USA

Ukazano kulisy 9/11 i przedstawiono rzetelne dowody odnośnie ataku na WTC zmieniaające dotychczas przedstawianą historię przez "media"

Duzo jest opisów nt. Bilderberg, powiązań Busha itp do tergo Bilderberg, Illuminati a także korzenie zakonu masońskiego Illuminaci Bwarscy - założycielem był Jezuita

a także cytaty wielkich polityków, przywódców itp itp - nic nie zostało zmyślone, tylko FAKTY


Google Media Player - http://video.google.pl/GoogleVideoPlayerSetup.exe
08-10-2006 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Malchior napisał(a):Dokładnie, tutaj są przedstawione dowody, skutki itp - wojna w Iraqu, setki ofiar itp filmy powinny się odtwarzać a jak nie to ściągnijcie Google Video Player i wtedy bedzie działać
M.in. są pokazane symbole satanistyczne w Watykanie jak odwrócone krzyże, czy mitra papieska identyczna jak okrycie głowy Sumeryjskich kapłanów (krztałt ryby itp) znaki masońskie obecne na każdym kroku (loga firm) czy symbole faszystowskie obecne w rządzie USA
Ukazano kulisy 9/11 i przedstawiono rzetelne dowody odnośnie ataku na WTC zmieniaające dotychczas przedstawianą historię przez "media"
Duzo jest opisów nt. Bilderberg, powiązań Busha itp do tergo Bilderberg, Illuminati a także korzenie zakonu masońskiego Illuminaci Bwarscy - założycielem był Jezuita
a także cytaty wielkich polityków, przywódców itp itp - nic nie zostało zmyślone, tylko FAKTY

Google Media Player - http://video.google.pl/GoogleVideoPlayerSetup.exe
Sorry Malchior ale niewiele zrozumiałem Smutny
Napisz proszę na spokojnie na co są to dowody. Osobiście nic mi nie mówi nazwisko (?) Bilderberg ani nie wiem dlaczego tak ważne jest istnienie jakiegoś zakonu Illuminati załozonego przez Jezuitę. No i co z tym wszystkim ma wspólnego G.W.Bush, który jak widziałem w urywku filmu był przedstawiony z hitlerowskim gestem pozdrowienia - uniesionej lewej ręki? Czy ma to jakiś związek z moją wiarą w Jezusa Chrystusa? Czy wiąże się to może z proroctwami czasów końca z Objawienia?
08-10-2006 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
To ma bardzo dużo wspólnego ale z Kościołem Katolickim (3 filmik) reszta to takie uzupełnienie i ciekawostka
08-10-2006 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Znowu jakieś szukanie dziury w całym... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-10-2006 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
zanim sie wypowiesz obejrzyj to, bo poźniej bedzie tak jak z okultyzmem - nikt nic o tym nie wie ale to czywiscie sprawka szatana...
08-10-2006 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Malchior napisał(a):Dokładnie, tutaj są przedstawione dowody, skutki itp - wojna w Iraqu, setki ofiar itp filmy powinny się odtwarzać a jak nie to ściągnijcie Google Video Player i wtedy bedzie działać
Melchiorze, ja przychylam się z całą mocą do twoich opinii, ale wierz mi bracie, jeśli chcesz dożyć spokojnej starości, cieszyć się życiem odmiennym od bohatera "Teorii Spisku" to lepiej już poczytaj sobie Pana Samochodzika. Tak na dobrą sprawę bowiem, można się doszukać owych spiskowych teorii dziejów nawet w Myszce Miki i Kaczorze Donaldzie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2006 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
"911 in plane site" - film, któy przy jakiejś okazji gorąco olecałem i który każdy powinien obejrzeć.
9/11 to tylko czubek piramidy - i nie wiem jak to wszystko się naprawdę nazywa - "masonria", "Illuminati" itp. Jest faktem istnienie ogólnoświatowego spisku, Walczącego o ten "Nowy Porządek Świata" (globalizacja, brak granic, zanik tożsamości narodowych, multirasowość itp), w którym za te najważniejsze sznurki pociągają (ciach! - cenzura prosemicka).

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-10-2006 06:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Nie jestem antysemitą ale pewne fakty są szeroko znane... poza tym 1 illuminati sie wypowiadał co pracuje w jednej z tych słynnych agencji w ktorych sie "wymyśla" dalszą politykę, działania etc (np atak na Irak planowali 10 lat przed 11 września) że ludzie z biednych krajów bardzo dużo zużywają surowców w stosunku do tego ile sami oddają i powiedział że w planach byłaby globalna katastrofa bąź wojna w której zginęliby ci ludzie
09-10-2006 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Czy to omamy czy złudzenie optyczne , ale wydawało mi się ,że w jednym z filmów na migawce ze zdjeciem w samochodzie siedział .... 8-[ Lew Rywin :-s , ciekawe czy teraźniejsza odsiadka to częśc złowrogiegi planu przejęcia władzy przez ...... no właśnie kogo ?

PS
początek filmu tego 43 min

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
10-10-2006 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malchior Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Rzeczywiście Lew Rywin :O

http://img171.imageshack.us/my.php?image=uo0019qd3.jpg

To by wyjaśniało czemu nie chce powiedzieć kto był jego pracodawcą, czemu odmawia współpracy - ci z Bilderberg odrazu by go załatwili...
10-10-2006 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #15
RE: Prawdziwe Oblicze Świata - New World Order
(ciach - no bez przesady, takie historyjki to chyba tylko u Koontz'a. A.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2012 00:19 przez Annnika.)
29-10-2012 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów