Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wytonowana euforia po niedzielnej liturgii
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
wytonowana euforia po niedzielnej liturgii
po niedzielnej liturgii czuć się można różnorako - raz dobrze, raz źle
dziś czułem, jakby 'światło' wracało ze mną do domu, rzucając dodatkowy cień:

Cytat:byłem u Pana
i znów sięgnąłem 'tego dna'
które okazało się szczytem;
jakże dziwną jest
jedność przeciwieństw
w Tobie...
czy ktoś czuł się kiedyś tak jak ja?
chyba nie...
moje uczucia są tak bardzo moje
i tylko ja umiem przeżywać je
tak jak ja,
więc nikt nie może tego poczuć ...
tylko ja ... tylko On
:aniol:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-10-2006 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nie wiem o co Ci chodzi, ale ja dziś wróciłam z mszy strasznie zadowolona Duży uśmiech Kurde, normalnie latać się chce Duży uśmiech Dawno mnie taka radość nie ogarniała. Wspaniała atmosfera, cały kościół trzymający się za ręce... Super po prostu! A to wszystko dzięki nowemu księdzu w parafii, który właśnie zajął się studentami. Liturgia mszy kiedy on odprawia to po prostu fenomen Uśmiech Świetny człowiek, w dodatku odnowowy. Oby więcej takich radosnych i żywych mszy! Będę się musiała przestawić na tą akademicką ;P No i taka ładna i ciepła pogoda dziś... I w ogóle alleluja Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-10-2006 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dziś Niedziela Misyjna; "rocznica" inauguracji pontyfikatu JPII; Ewangelia o Synach Zebedeusza - w klimacuie wyborów..., ehhhhh, piekne treści.
Służba: misjonarzy i misji, Papieży, którzy są Sługami Sług, i wybieranych w wyborach, by służyli, by służyli...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-10-2006 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów