Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katolicka nauka n/t homoseksualizmu
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Offca napisał(a):Także prawda, ALE pary gejowskie nie mają innego sposobu uprawiania seksu (chyba, że oralny), zatem myślę, że seks analny uprawiają znacznie częściej, niż pary hetero.
mam nadzieję, że Offca nie pochwala seksu analnego u par heteroseksualnych ... :-k

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
08-11-2006 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
kalosz napisał(a):A co w takim razie powiesz na kobiety które noszą pieluchy bo mają tzw "nietrzymanie moczu", czy tu też uprawiały za duża seksu ? Czy zatem pochwa też jest drogą jednostronną ?
Kalosz, ale kompromitacja :-s

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-11-2006 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
M. Ink. * napisał(a):mam nadzieję, że Offca nie pochwala seksu analnego u par heteroseksualnych ... :-k
A czy ja to gdzieś zasugerowałam? :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-11-2006 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Szataństwo pełną parą rusza z ofensywą. Tego nie da się inaczej wytłumaczyć, ni ująć :!:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-11-2006 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
To w Izraelu też paradują?! Ostro. :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-11-2006 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Nie chce mi się już o tym pisać. Sami sobie poczytajcie, wyciągnijcie wnioski, przemyślcie, oceńcie, oskarżcie, i nie wiem sam jeszcze co zróbcie :?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-11-2006 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Offca napisał(a):Pokazałeś klasę w znajomości anatomii Pała z biologii!
Nie bardzo rozumiem, za co ta pała ? Czyżby kobiety nie uprawiąły sesku albo nie miały "nietrzymania moczu" ? Rozszerzysz ?
Offca napisał(a):"Rzeczoznawca" kalosz uważa, że bez seksu w prawdziwym związku ani rusz, więc... Na tej podstawie pozwolę sobie tak sądzić
Sama w poprzednim zdaniu przyznałaś mi rację, więc skąd ten "rzeczoznawca". I nadal to popieram dwójka młodych ludzi nie jest w stanie stworzyć związku bez skesu, chyba, że przyjazń potraktują jako związek
09-11-2006 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
kalosz napisał(a):Nie bardzo rozumiem, za co ta pała ? Czyżby kobiety nie uprawiąły sesku albo nie miały "nietrzymania moczu" ? Rozszerzysz ?
Rozszerzę. Napisałeś, że:
Cytat:A co w takim razie powiesz na kobiety które noszą pieluchy bo mają tzw "nietrzymanie moczu", czy tu też uprawiały za duża seksu ? Czy zatem pochwa też jest drogą jednostronną ?

w związku, z tekstem, który podał ks.Marek:
Cytat:homoseksualiści czynni, "uprawiający" seks analny na starość zostają kalekami. Muszą nosić specjalną bieliznę z mocną gumą, żeby nie gubić zawartości jelita grubego, która to zawartość powinna być poddawana procesowi wydalania w klasycznym WC. Dzieje się tak, ponieważ zwieracze są tak wyeksploatowane, iż nie są w stanie normalnie funkcjonować.
Poza tym: odbyt służy do wydalania i jego struktura jest - tak samo jak i przełyku - jednodrożna.

Zatem popełniłeś błąd, gdyż w sam raz nietrzymanie moczu u kobiet nie ma żadnego związku z uprawianiem seksu. Przewód moczowy, którym kobieta sika, a pochwa znajdują się w dwóch różnych miejscach, jakbyś nie wiedział, więc argument, jakoby kobieta miała inkontynencję przez to, że za dużo seksu uprawia, jest totalną bzdurą! Już dobitnej chyba tego nie można napisać. Jak nie wiesz/nie jesteś pewny, nie pisz lepiej. W przypadku homoseksualistów i seksu oralnego nietrzymanie kału i nadmierne rozciągnięcie zwieraczy jest jak najbardziej prawdopodobne i prawdziwe.

kalosz napisał(a):Sama w poprzednim zdaniu przyznałaś mi rację, więc skąd ten "rzeczoznawca".
Widzę, że niezbyt dokładnie czytałeś moje posty. Proponuję zrobić to jeszcze raz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-11-2006 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Offca napisał(a):Przewód moczowy, którym kobieta sika a pochwa znajdują się w dwóch różnych miejscach,
I ty chcesz mi stawiać pałe z biologii ? ?!?!?!?!oddalone od siebie o ile są te "miejsca", z centynetr ?
Offca napisał(a):seksu oralnego
przy seksie oralnym zwieracze udziały nie biorą gdyż penetracja nastepuje dokładnie z drugiej strony ciała - czyli w usta, chyba chciałaś napisać analnego ?
09-11-2006 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
kalosz napisał(a):I ty chcesz mi stawiać pałe z biologii ? ?!?!?!?!oddalone od siebie o ile są te "miejsca", z centynetr ?
Diabeł tkwi w szczegółach kaloszu. Nie ważne o ile centymetrów, ważne, że przewód moczowy i pochwa to dwie zupełnie różne rzeczy i jedno od drugiego nie zależy.
Tak dokładnie, pała z biologii.

kalosz napisał(a):chyba chciałaś napisać analnego ?
Tak dokładnie. Przepraszam, miałam na myśli anal.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-11-2006 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Offca napisał(a):to dwie zupełnie różne rzeczy i jedno od drugiego nie zależy.
Więc proponuje ci wiząc lusterko i się przyjżeć - w zasadzie są w jednym miejscu, chyba nazywa się to wagina i są powiązane jak diabli - dam co prosty przykad - kobieta w momencie bardzo mocnego orgazmu, hmm jakby to napisać "popuszcza" troche moczu, właśnie z powodu działań jak to określasz w zupłenie innym miejscu a ja że w zasadzie w tym samym
10-11-2006 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ale są to dwa zupełnie odddzielne narządy i jeden nie ma nic wspólnego z drugim :!: Nie uprawiasz seksu z kobietą poprzez przewód moczowy, tylko pochwę. A to, że w trakcie stosunku pojawia się jakaś mała ilość moczu (co nie jest regułą) to efekt raczej silnych emocji. Posikać się też można ze strachu, nie tylko uprawiając seks. Zrozum to wreszcie. I nie odchodź od głównego wątku, bo ciągle odwracasz kota ogonem. Napisałeś, że nietrzymanie moczu powodowane jest zbyt dużą ilością seksu, co jest totalną bzdurą! Poczytaj sobie najpierw o tej chorobie, a potem pisz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-11-2006 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Offca napisał(a):Posikać się też można ze strachu, nie tylko uprawiając seks

Można się też posikać ze śmiechu :roll2:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
10-11-2006 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ks.Marek napisał(a):Można się też posikać ze śmiechu :roll2:
No właśnie. Też :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-11-2006 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Offca napisał(a):Napisałeś, że nietrzymanie moczu powodowane jest zbyt dużą ilością seksu, co jest totalną bzdurą!
Taka sama jak to że od anala zwieracze nie trzymają.
To była moja forma repliki wykazująca absurdalnosć obydwu pomysłów
11-11-2006 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów