Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szczypać czy nie szczypać?
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
szczypać czy nie szczypać?
szczypczyki...
co sądzicie o szczypczykach? :mrgreen:
vide: mój awatar + podpis Oczko

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
28-10-2006 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
To nie powinno być w Hyde Parku? :zmieszany:

Powiem tyle, że nie lubię jak mnie ktoś w bok szczypie :mrgreen:

A poza tym co/kogo przedstawia Twój avatar?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-10-2006 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Offca napisał(a):To nie powinno być w Hyde Parku? :zmieszany:
jak chce Ci się przenosić... mi tam wsio radno

Offca napisał(a):Powiem tyle, że nie lubię jak mnie ktoś w bok szczypie :mrgreen:
a jak ktoś Cię w bok zagilgocze? Oczko

Offca napisał(a):A poza tym co/kogo przedstawia Twój avatar?
mój awatar jest opisany w podpisie: na obu podanych stronach znajduje się ta reprodukcja

.....ale szybko przesunęłła Offca jedna ;P

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
28-10-2006 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
M. Ink. * napisał(a):jak chce Ci się przenosić... mi tam wsio radno
Proszę, przeniosłam... :-

M. Ink. * napisał(a):a jak ktoś Cię w bok zagilgocze? Oczko
Zależy kto ;P Zwykle mam straszne gilgotki w bokach, że grozi to uduszeniem ze śmiechu Szczęśliwy


M. Ink. * napisał(a):mój awatar jest opisany w podpisie: na obu podanych stronach znajduje się ta reprodukcja
Ahaaaaaa...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-10-2006 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
M. Ink. * napisał(a):szczypczyki...
co sądzicie o szczypczykach? :mrgreen:

Jakiś czas temu była ciekawa wystawa narzędzi tortur w Bytowie :mrgreen: było ponad 50 eksponatów. :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-10-2006 01:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
rachel napisał(a):była ciekawa wystawa narzędzi tortur w Bytowie
i zwróciłaś szczególną uwagę na szczypce... tak? :mrgreen:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-10-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
M. Ink. * napisał(a):rachel napisał/a:
była ciekawa wystawa narzędzi tortur w Bytowie

i zwróciłaś szczególną uwagę na szczypce... tak?

Nie!! Były ciekawsze eksponaty jak np..kołyska Judasza... :hm: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-10-2006 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
rachel napisał(a):Nie!! Były ciekawsze eksponaty jak np..kołyska Judasza... :hm: :diabelek:
więc nie rozumiem związku z tematem ;P

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-10-2006 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Co do szczypania,to Irlandczycy mają taki zwyczaj,że jak ktoś 17 marca nie ma na sobie nic zielonego, to go szczypią. :mrgreen: Właśnie to wyczytałem w tym tygodniu na jednej stronie.
21-12-2006 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów