Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zaintersowanie
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Moje zaintersowanie
Razem z kolegami z sekty Uwielbiam palić Koty. Najpierw polewam je naftą ( pali się dłużej od benzyny) A gdy kot się pali strzelamy w niego z proc aby szybciej poległ. Potem jego resztki jemy wieczorem na czarnej mszy. Lubię też przewracać nagrobki na cmentarzach. Tylko że szasami Strażnik może próbować mniełapać ale cóż. Szatan daje mi siłe...
28-10-2006 20:13
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Moje zaintersowanie
AVE SATAN napisał(a):Razem z kolegami z sekty Uwielbiam palić Koty. Najpierw polewam je naftą ( pali się dłużej od benzyny) A gdy kot się pali strzelamy w niego z proc aby szybciej poległ. Potem jego resztki jemy wieczorem na czarnej mszy. Lubię też przewracać nagrobki na cmentarzach. Tylko że szasami Strażnik może próbować mniełapać ale cóż. Szatan daje mi siłe...
a ja razem z kolegami z sekty uwielbiam palić szatana; najpierw polewamy go naftą ( pali się dłużej od benzyny) Uśmiech a gdy szatan się pali strzelamy w niego z proc aby szybciej poległ. potem jego resztki spuszczamy w sedesie razem z wieczorną kupą; nigdy nie zapomnij: szatan daje ci kiłę Oczko

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
28-10-2006 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cytat:a ja razem z kolegami z sekty uwielbiam palić szatana; najpierw polewamy go naftą ( pali się dłużej od benzyny) Uśmiech a gdy szatan się pali strzelamy w niego z proc aby szybciej poległ. potem jego resztki spuszczamy w sedesie razem z wieczorną kupą; nigdy nie zapomnij: szatan daje ci kiłę Oczko
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
28-10-2006 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Długo tu koleś miejsca nie zagrzejesz :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-10-2006 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów