Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inkwizycja w szkole w wykonaniu księdza :D
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Cytat:Sposobem na to jest konsekwencja w drobnych, codziennych sprawach
Ewangelicznie zatem: kto wierny jest w niewielkich rzeczach...
Cytat:Jeżeli uczeń notorycznie łamie regulamin, spotyka go dodatkowa kara. Musi pracować na rzecz szkoły, np. wymyć ławki czy zamieść hol.
Greenpeace zaraz się dobierze do dyrekcji :-k . A tak na poważnie: widać dojrzałość Grona Pedagogicznego. Wielkie brawa =D> .
Cytat:Jeszcze inny sposób na rozwiązanie problemu trudnej młodzieży w szkołach mają policjanci z Działdowa. Uczniów klas szóstych podstawówek oraz klas pierwszych gimnazjów będą zapraszać na wycieczki do... placówek wychowawczych i poprawczaków. Tam będą mieli okazje osobiście przekonać się, co grozi za popełnianie czynów karalnych. Policjanci będą także brali udział w pogadankach w szkołach.
Tu bym nie był taki pewny.... Pewnie nie jeden raz będa swych kolegów w ten sposób odwiedzać...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-11-2006 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
krzysiek_enoch napisał:
Cytat:A ciekawe, czy chodzenie w butach na wysokich obcasach jest przyjemne a jednak dziewczyny w nich chodzą.
nie jest zbyt przyjmne ale dla osoby o wzroście 155 cm jest to jedyny sposób na to, żeby ją faceci zauważali oraz nie próbowali zadeptać, zdażyło mi się już odskakiwać na trawkę przy chodniku gdy 2 olbrzymich dryblasów (dla mnie przynajmniej) sobie szło chodniczkiem zagadanych i o mały włos a by mnie stratowali :?

[ Komentarz dodany przez: Offca: Czw 02 Lis, 2006 21:55 ]
Ale małe tyż jest piękne :mrgreen:
02-11-2006 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
to Ja :) napisał(a):nie jest zbyt przyjmne ale dla osoby o wzroście 155 cm jest to jedyny sposób
jestem niższa i nie chodze w butach na wysokich obcasach.... :hm:

-----------------------------------------
to Ja Uśmiech odpisała na powyższy wątek:
Cytat:e rachel, nie wiem czy dobrze kojarze ale poruszasz się chyba o kulach, tak? a jak wiadomo nie jest to możlwie w tego typu przypadku, nad czym ubolewa moja koleżanka, która również porusza się o kulach.

re Offca, oczywiście i każdy to wie, że "MAŁE JEST PIĘKNE" Duży uśmiech (ależ jestem skromna.... :oops: )

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
02-11-2006 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Halo! Robi się OFF Top Uśmiech

Offca czuwa. Proponuję zrobić porządek z tymi niuansami, w stylu: Małe jest bjuti Duży uśmiech

Jusz. Od tej chwili piszemy grzecznie na temat Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-11-2006 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Wczoraj widziałem w TV policjanta, co na komendzie chłopaczków czyści z ... polskiego! Tak! Muszą mu zdawać relację z przeczytanej lektury. A jak który wtopi, to go wtedy potraktuje paragrafami...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-12-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
w moim gimnazjum bylam swiadkiem jak nasz historyk (jeden ze staarszych nauczycieli i jeden z obecbnie 6 kolegow w kadrze) kazal uczennicy z klasy 1 przyjsc nastepnego dnia rano i pokazac mu ze przyszla ubrana (miala biodrowki i bluze nad pepek)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #37
 
Ja też ścigam... chłopaków też Język co by nie było Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-02-2007 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
mnie czasem szkoda tych moich uczennic, ze im sie ubranka pokurczyly, ale jakos nie bardzo jeszcze im om tym mowie, ale chyba trzeba bedzie zadbac o ich zdrowie

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #39
 
Ja się nei patyczkuje Język

Pytam czy sie po ciemku się ubierala albo mama w nocy pranie sortowała że jej sie ciuszki mlodszego rodzeństwa trafily :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-02-2007 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
niezle, tylko wiesz katechetki sie tak powaznie nie traktuje jak innych nauczycieli... jeszcze mi jakas odpowie, ze jej zadrosdzcze albo ze tpo nie moaj sprawa.... heh

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #41
 
Oj ja pyskata jestem i bym odparowala Język

Np. że tak małego rodzeństwa to nie bo sie na niańke nie trudniłam Język
I bluzeczki też nie bo kolorowe obrazki to w bajkach poogladam Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-02-2007 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów