Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inkwizycja w szkole w wykonaniu księdza :D
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #16
 
U nas podziałało coś może drastycznego ale...

Pewna młoda nauczycielka - ok 27 lat - zauważyła dziewczynkę w bluzeczce powyżej pępka i w "biodrówkach". Kiedy "laska" podeszła do tablicy i podniosła rękę żeby coś napisć oczywiście bluzeczka podjechała pod pachy prawie. Na to moja koleżanka, bez namysłu, podeszła i zaczęła "na siłę" wciskać bluzeczkę do spodni. Bluzeczka zaczęła lekko trzeszczeć, dziewczynka lekko spłoszona patrzy na panią prof. z Pytaniem "Co pani robi :?: " Na co moja Paulinka spokojnie Duży uśmiech "Bluzeczka ci się skurczyła w praniu albo po ciemku z siostrą młodszą pomyliłaś i biedne dziecko w namiocie do przedszkola poszło i spodenki opadly to ci sie pomagam ubrać... "

Koniec klopotów ze strojem w tej klasie. Dlaczego :?: Klasę rozbawił widok spod tablicy i żart, nie śmała się z nauczycielki, tylko z koleżanki...

Inna historia, podobna choć już nie u nas:

Nauczycielka podczas odpowiedzi i milcząco taksowała uczennicę spojrzeniem aż ta zdziwiona zapytała o co chodzi, na to pani - starsza osoba, że gdyby chciała pokazywać majtki kolegom to by je na jej miejscu najpierw uprała ...

Róznica polega na tym, że Paulinkę uczniowie uwielbiają a tamta do lubianych nie należy...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-10-2006 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Przeżyłam już wiele trendów mody- wiem jak trudno pogodzić się z uwagami na temat ubrania które w mniemaniu podążającego za modą człowieka wydaje się ok. Należy jednak zastanowić się czy moda dla człowieka, czy człowiek dla mody. Obcisłe spodnie modne kiedyś i wbijane usilnie mokre na ciałko- stały się powodem okaleczenia niektórych chłopsów- niedokrwienie zniszczyło i ch męskość, chociaż gdy zakładali mokre spodnie czuki się macho- super meni. Gołe plecy i nerki wbijające się cienkie majteczki naprawdę są mało wygodne i jesienny wiatr da odczuć się może za parę lat nawet nie trzymaniem moczu czy infekcjami
31-10-2006 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
mak napisał(a):Gołe plecy i nerki wbijające się cienkie majteczki naprawdę są mało wygodne i jesienny wiatr da odczuć się może za parę lat nawet nie trzymaniem moczu czy infekcjami

Dla mnie to jest oczywiste i jasne. Dla każdego lekarza również. Ale uczniowie, rodzice i wielu nauczycieli powie To jest zabobon [-o<

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-10-2006 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ks.Marek napisał(a):Dziewczęta z gimnazjum, które przychodza wydekoltowane, z gołymi pepkami, skąpo ubrane w kusych spódniczkach, ze stringami na wierzchu, etc powinny być odsyłane do domu, aby się ubrały w sposób, jaki powinien być jasny dla ucznia: skromnie, nie prowokująco, adekwatnie do jego wieku i stanu uczniowskiego.
A tu wyjątkowo się z Tobą zgadzam. Współczesna moda jest okrutna dla facetów. Smutny Stary Adam daje o sobie znać nazbyt często...
Marzą mi się czasy, gdy kobiety miały ubranie od szyi do stóp.
01-11-2006 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat:Marzą mi się czasy, gdy kobiety miały ubranie od szyi do stóp.
No dobrze Krzychu, ale pomyśl też i o kobietach, które musiały w tym chodzić Uśmiech Nic przyjemnego zapewne Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-11-2006 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Przypomniałą mi się scenka z jednej lekcji, w pierwszej ławce siedzi dziewczynka, "Malwina", która ewidentnie "ma czym oddychać,"dekolcik "w karo", mocno wcięty. Rówoległa pierwsza ławka, siedzi "Piotruś", wzrok mocno skoncentrowany nie na tablicy co na dekolcie.

M: No co sie tak gapisz :?: :!:
P: Pokazujesz, to się gapię.

Nic dodać, nic ująć.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-11-2006 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dziewczyny prowokują, bo chcą być adorowane przez mężczyzn - co do tego nie mam wątpliwości. Chcą się podobać, chcą być zauważane, chcą przyciągać wzrok. Taka natura kobieca. ALE :!: Nie do końca są świadome konsekwencji, tym bardziej te małolaty co jeszcze nie wiedzą co to konsekwencja (za trudne słowo Oczko ).
Gdzieś kiedyś słyszałam, czy przeczytałam (a powiedział to mężczyzna), że w roznegliżowanej dziewczynie nie ma na co patrzeć, bo wszystko ma już odsłonięte. Mężczyznę bardziej właśnie kręci to co zasłonięte i to co dopiero można by odkryć Oczko Bo jak powszechnie wiadomo, mężczyźni to odkrywcy i lubią różne takie tajemnice Oczko Zatem kobieta, która nie pokazuje wszem i wobec wszystkich możliwych wdzięków dla wielu mężczyzn bywa dużo lepszym obiektem adoracji i przyciągania wzroku, niż taka co pokazuje niemal wszystko. I jak podkreślam, powiedział to mężczyzna Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-11-2006 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Jako mężczyzna potwierdzam to, co pisze Offca,
Offca napisał(a):
Cytat:Marzą mi się czasy, gdy kobiety miały ubranie od szyi do stóp.
No dobrze Krzychu, ale pomyśl też i o kobietach, które musiały w tym chodzić Uśmiech Nic przyjemnego zapewne Oczko
A ciekawe, czy chodzenie w butach na wysokich obcasach jest przyjemne Uśmiech a jednak dziewczyny w nich chodzą.
01-11-2006 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Cytat:A ciekawe, czy chodzenie w butach na wysokich obcasach jest przyjemne
Z pewnością przyjemniejsze niż ściskanie się w gorsetach Oczko Ja w szpilach nie chodzę (ewentualnie gdy już naprawdę muszę!), gdyż jestem na tyle wysoka, że mi to do niczego nie potrzebne i w szpilach czuję się, jakbym za bardzo odstawała wzrostem od innych Oczko A poza tym obcasy fatalnie wypływają na kręgosłup i odkształcają stopy itp itd :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-11-2006 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Hmm...
Jaka jest najgorsza kara za "biodrówki" i "gołe pępki" ... ?



- Przeziębione nerki i inne wrażliwe (co cennniejsze Oczko ) narządy Język
A to dość bolesna sprawa ...
Tyle tylko że tą chorobą zanim się dana osoba sama "sparzy" (a raczej: ZAZIĘBI) i odcierpi na własnej skórze własną GŁUPOTĘ to zdąży zarazić wiele innych osób ...
Zatem - pytanie - czy nie warto tak czasem podjąć drakońskich działań wobec osób które ... nie "grzeszą" tak naprawdę zdrowym rozsądkiem ... ??

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
01-11-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
Offca napisał(a):Z pewnością przyjemniejsze niż ściskanie się w gorsetach
chyba sam spróbuję, żebyście mi przypadkiem nie wciskały kitu \Duży uśmiech/

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sro 01 Lis, 2006 23:25 ]
Krzysztofie, do Ciebie się zwracam i do Zacnych Panienek: to nie turniej tenisa stołowego, czy ćwiczenie DART`a. Proszę o pisanie konkretów, a nie robienie sobie polewki z tematu :wink:
01-11-2006 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Obowązkowo kilka numerów za mały Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-11-2006 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Annnika napisał(a):Obowązkowo kilka numerów za mały Duży uśmiech
Fakt, "prędszy" efekt Oczko


A wracając do tematu... 8)

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-11-2006 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
... napisał(a):Zacnych Panienek
w dechę określenie; od dziś je stosuję Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-11-2006 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Kurde, już 3 raz piszę tego posta i za każdym razem mi się komp w tym momencie psuje ;P
Jak nie uda mi się tym razem napisać, to nic Wam nie powiem i basta ;P

OTÓŻ, przeczytałam dziś w Gazecie Olsztyńskiej ciekawy artykuł na temat jednego z ełckich gimnazjów w którym dyrekcja od kilku lat skutecznie walczy z problemem podjętym niejako w tym temacie, a więc problemem ze zbyt wytapetowanymi i roznegliżowanymi dziewczętami oraz dodatkowo z problemem ze zbyt niepokornymi chłopcami.
Na szczęście znalazłam ten artykuł w necie, więc nie muszę już wszystkiego przepisywać ;P Oto on:
http://www.gazetaolsztynska.pl/?main=15&c=118,3,11871

Myślę, że pomysł ciekawy i co najważniejsze - sprawdza się!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-11-2006 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów