Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadbaj o zdrowie swego Kompa
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Żebym to ja wiedziała co Ty do mnie piszesz ;P Można jakoś bardziej... po ludzku? Oczko Informatyk chyba wiedział co robi i jak ustawia, bo widział, że mam stary procesor.
A poza tym, wyskakują mi co chwile jakieś okienka, że mam błędy systemowe, że mam sobie wejść na jakąś stronkę, ściągnąć program i on ma mi te błędu niby zlikwidować. I co śmieszniejsze za każdym razem w tym okienku jest inna stronka, inna informacja. A jak zainstalowałam jeden program to okazało się, że trzeba zapłacić, żeby te błędy usunął :krzywy: Więc nie wiem czy to jakaś cholerna atrapa, czy naprawdę coś jest nie tak :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-02-2007 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #32
 
Wyskakujace okienka, itp. - to jakas sciema. Moze nie masz np. Service Packa ani firewalla i tak sie podlaczasz do sieci. Takie dzialanie po *kilku* sekundach moze zakonczyc sie wizyta wirusa. Wiec - na poczatek: bezpieczenstwo ze strony internetu, pozniej antywirus oraz antyspyware. To powinno przywrocic normalnosc.
08-02-2007 15:08
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Mam chyba tylko SP1, ale on jest raczej bez zabezpieczeń tego typu :| Mam zamiar zmienić tego NOD'a32 na Kasperskiego spowrotem, ale najpierw muszę go zdobyć :krzywy:
Kiedyś takie okienka mi też wyskakiwały, ale to było parę lat temu i chyba jeszcze przy Win98.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-02-2007 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów