Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
gonia4490 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ja nie napisałam ze ks. z mojej rodziny to złosliwiec , to dobry człowiek.Chodziło mi o to ze traktuje was jak normalnych ludzi bo macie takie same uczucia problemy i radości jak cała reszta społeczenstwa. Wiem jak to jest ze żródła. Ja zmagam sie z tym co włożyc do garnka a wy jaki bedzie jutro nastrój proboszcza. Ja za co kupić dziecku buty a ks. czy proboszcz przychylnie spojrzy na wasze innowacje. Ale cieszymy sie tak samo i martwimy sie tak samo. Wkurza mnie tylko to ze wiekszośc z was z góry traktuje ludzi- ten to głupi a tamten jeszcze głupszy. Osądy ale nie wazne nie ja bede to ks. tłumaczyc bo przeciez ks. nie uwaza mnie za godnego przeciwnika.
Ks.Marek napisał(a):przez 3 lata poznałem się na tym, iz jeśli nie jest się z kimś, to jest się przeciwko niemu
To ks. subiektywna ocena ja niewymagałam aby ks. był ze mną chciałam sie tylko czegos dowiedziec a zdobyłam nastepne doswiadczenie na temat księży szkoda tylko ze nie pozytywne. Ale Jezus nie ma wzgledu na osoby i czasem jak to ks. napisał przemawia przez osła..........
Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Nie 05 Lis, 2006 15:17 ]
To co z tym czyśćcem? Oboje się zapędziliśmy nie wiedzieć dokąd.
Co Pani proponuje?


[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pon 06 Lis, 2006 00:00 ]
Poza tym odsyłam do wątku O odpustach
05-11-2006 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
gonia4490 napisał(a):Wiem jak to jest ze żródła
To bardzo źle świadczy o Pani krewniaku. Ja bym go osobiście po pysku wystrzelał, o ile rzeczywiście kłapie buzią wokół swych najbliższych; jeśli tak mu bardzo przeszkadza szereg wydarzeń i osób, to niech idzie do kamedułów.
Jest takie powiedzenie: Nie "robi się" to własnego gniazda. Pośród duchowieństwa to święta zasada, niemal na równi z tajemnica spowiedzi. Najlepiej grzebać jak kura w błocie...
Do roboty trza się brać, a nie kłapać...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-11-2006 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gonia4490 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Proszę ks. w ks rodzinie jest coś nie tak bo w mojej jakoś umiemy ze sobą rozmawiać- i nie jest to kłapanie ale rozmowa. Kazdy z nas opowiada o swoich bolaczkach bo po to ma sie rodzine aby się wspierac. Ale ks. chyba nie wie o czym mówie
Juz sie ks. ze mnie ponabijał wyśmiał , kasuje to forum ze swojego kompa z przykrościa bo .............. juz nie wazne.
Jak ks. w realu podchodzi tak do ludzi to .................. powodzenia w posłudze kapłanskiej.
Szkoda ze nie można tu zaznaczać osob które zaszkodziły ks. miał by pierwsze miejsce .
Jezeli mozna to prosze o usuniecie mojch postów nie chcę aby co kolwiek mnie z tym forum a kakretnie ks. MARKIEM łaczyło - nawet wymiana myśli .
Bawcie sie dalej w wysmiewanie ja juz tu nie przyjdę.
07-11-2006 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #49
 
Obie strony przegięły, wiec dajcie sobie na wstrzymanie i sprawa zakończona. Nir ma co dalej sie wadzic ani unosićbo to dizecinne.... Bo i do porozumeinia nie dojdziecie.

Proponuję temat na tym zakończyć.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-11-2006 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Cóż, czas na skruchę, na Piotrową postawę, po jego wyparciu się Pana. Łzy żalu, słowa pełne bólu. Nie pozostaje mi nic innego, jak przeprosić użytkowniczke o nicku gonia4490. Przeprosić za słowa, którymi poczuła się dotknięta. Nie mam zbyt wiele na swą obronę. Jedynie to, że zapewniam, iz działałem kierując się dobrymi intencjami. To może nieco małowierygodnie wygląda, ale piszę serio. Chodziło mi o targnięcie za "półkę stereotypów" jakie w moim odczuciu Użytkowniczka prezentowała. Więcej, w pewnym momencie poczułem się zgorszony. Ale nic to.
Co macie czynić ze mną, czyńcie prędko.

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Wto 07 Lis, 2006 22:44 ]
Myślę, że zgodnie z duchem chrześcijaństwa wybaczamy, proponuję Gonię przeprosic na PW, jeśli faktycznie nie zajrzy na forum ogólne, ale mam nadzieje ze to były słowa pod wpływem impulsu.

END OF CASE Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-11-2006 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów