Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejskie Spotkania Młodych
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Europejskie Spotkania Młodych
Od 28 grudnia 2006 do 1 stycznia 2007 Zagrzeb, stolica Chorwacji, będzie gościć tysiące młodych ludzi z całej Europy i z innych kontynentów.

Spotkanie będzie kolejnym etapem „pielgrzymki zaufania przez ziemię”. Poprzedzi je wielomiesięczne przygotowanie zarówno wśród tych, którzy zamierzają wybrać się do Zagrzebia, jak i wśród tych, którzy ugoszczą uczestników w parafiach miasta i całego regionu.

To 29 „Europejskie Spotkanie Młodych” będzie okazją do wspólnej modlitwy oraz wymiany myśli i doświadczeń dla młodych ludzi wielu narodowości, stworzy więc szansę na odkrycie Kościoła jako zaczynu komunii w ludzkiej rodzinie.
Uczestniczył ktoś z was w tym dziele ?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-11-2006 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja uczestniczyłem w spotkaniu młodych w duchu Taize w ubiegłym roku, w Mediolanie i muszę powiedzieć, że chociaż nie przeżyłem tego czasu tak pobożnie, jak tego chciałem, to jednak wyniosłem stamtąd wiele pięknych wspomnień i sporo przeżyć duchowych Uśmiech Jeśli was to interesuje, to chętnie napiszę swoje "świadectwo" odnośnie Taize, ale później, bo teraz jakoś nie mam czasu. Pozdrowionka Uśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
04-11-2006 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
ja bylam kilka lat temu w Budapeszcie. milo to wspominam, z niektorymi moimi "podopiecznymi" mam kontakt do tej pory. w czasie podrozy w Czestochowie dowiedzialam sie ze mam byc animatorem malejk grupy, na miejscu byl problem z jezykiem, ale na szczescie przydzielono mi grupe polskojezyczna i bylo calkiem milo, tym bardziej ze nocowalam z osobami z zupelnie innego regionu, ale polkami, poniewaz tylko takie byly miejsca zostalam oddzielona od grupy olsztynskiej. ale i tak bylo super.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów