Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki wyborów w Sulechowie
Autor Wiadomość
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Wyniki wyborów w Sulechowie
Wyniki wyborów w Sulechowie, oczywiście tylko dla tych, którzy są tym zainteresowani Oczko


Wyniki wyborów na stanowisko Burmistrza Sulechowa:
1. Aleksandrowicz Jan – 556 głosów
2. Dębicki Henryk - 2179 głosów
3. Odważny Ignacy – 4535 głosów
4. Pająk Tadeusz - 1596 głosów
Ignacy Odważny został wybrany na stanowisko Burmistrza Sulechowa

Rada Miejska w Sulechowie 2006 - 2010 :
1. Dziadko A.
2. Tytus F.
3. Jarecka – Cieślak R.
4. Kozłowski J
5. Kuhn A.
6. Majewska -Durda B.
7. Mikołajczak P.
8. Kaczmar St.
9. Lubieniec A.
10. Niemira St.
11. Odważny I. (Greszczyk R.)
12. Pająk T.
13. Rekusz M
14. Rerus J.
15. Grefling J.
16. Butkiewicz J.
17. Grzeszczyński Cz.
18. Łukasik T.
19. Plewko A.
20. Pokład P.
21. Skrzypczak L.
13-11-2006 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Gonzo napisał(a):3. Odważny Ignacy – 4535 głosów
No i jak nie wierzyć w moc nazwiska? :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-11-2006 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Poza nielicznymi wyjątkami te same nazwiska od lat... :?
Coraz mniej ludzi angażuje się czynnie w politykę i nie ma z czego wybierać. To niedobrze dla demokracji, której pomimo wielu powaznych zastrzeżeń jestem zwolennikiem. :wink:
17-11-2006 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Poza nielicznymi wyjątkami te same nazwiska od lat... :?
Coraz mniej ludzi angażuje się czynnie w politykę i nie ma z czego wybierać. To niedobrze dla demokracji, której pomimo wielu powaznych zastrzeżeń jestem zwolennikiem. :wink:
Ludzie boją się angażować w politykę bo widzą, że po prostu nie mają szans w starciu z układami, egzystującymi nierzadko od czasów komunistycznych. A jeśli już taki człowiek zasadami, z jakimś swoim programem dostanie się do politycznego "stołu" - widzi, że panują tam twarde zasady - "my wam a wy nam", "ręka rękę myje"... i albo się dostosuje, albo... Widac to jak na dłoni niestety - gdy ludzie nowi, starający się coś zmienić dostana się do "polityki" - ich entuzjazm i obietnice rozbijają się o mur układów.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-11-2006 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ludzie boją się angażować w politykę bo widzą, że po prostu nie mają szans w starciu z układami
i top właśnie jest błąd w punkcie wyjścia. Bo jeśli ludzie wzięliby sprawy w swe ręce, to by nie było układów. Ale to chyba jest tak, że władza i rządzenie, to chyba rzeczywiście sa stany chorobowe i zmieniają życie człowieka diametralnie

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-11-2006 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ks.Marek napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ludzie boją się angażować w politykę bo widzą, że po prostu nie mają szans w starciu z układami
i top właśnie jest błąd w punkcie wyjścia. Bo jeśli ludzie wzięliby sprawy w swe ręce, to by nie było układów.
Czy ja wiem? Układy, które panują w polityce, głównie tej niższego szczebla ale nie tylko, to często powiązania biznesowo-mafijne, próba uderzenia w nie mogłaby się zakończyć tragicznie dla "śmiałka", więc nie ma co się dziwić, że ludzie wymiękają...
Dlaczego na przykład zginął gen.Papała ? Bo postawił sobie za cel rozbicie chorych układów i powiązań ludzi tak zwanej "lewicy" (a tak naprawdę byłych ubeków czy dygnitarzy partyjnych) z organizacjami przestępczymi - nie tylko z Polski.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-11-2006 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Przykładowe wynagrodzenia dla samorządowców

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-12-2006 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów