Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki Francine Rivers...
Autor Wiadomość
Wolf Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Książki Francine Rivers...
...ktoś czytał????
19-11-2006 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cytat:...ktoś czytał????
Na pewno Jan Góra OP:
Jan Góra OP napisał(a):Świetnie napisana. Dotyka problemu, przed którym wielu ucieka: syndrom poaborcyjny, jak się rozprzestrzenia, jak go uleczyć, jak uspokoić sumienie. Książka o wybitnych walorach poznawczych i terapeutycznych. Uważam, że każda dziewczyna powinna ją przeczytać, a jeszcze bardziej każdy chłopiec. Dziękuję za jej wydanie. Jest wielką pomocą dla duszpasterzy."
Sam może kiedyś po tę pozycję siegnę

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-11-2006 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja czytałem "Potęgę miłości". Czasami książka jest wydawana pod innym tytułem "Chata w dolinie".

Naprawdę warto się z tą pozycją zapoznać. Uśmiech Napisana jest na podstawie Księgi Ozeasza i pokazuje, jak wielką miłością darzy nas Bóg. Poza tym jest wzruszająca. Choć stary ze mnie facet to jednak podczas czytania tej książki "rozkleiłem się" parę razy i zacząłem płakać. :shock: Choć książka porywająca i szybko się ją czyta, dość często przerywałem czytanie jej, aby oddać się Bogu w modlitwie dziękczynnej. Uśmiech

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
03-03-2007 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów