Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośba o pomoc w badaniu - dotyczy mężczyzn
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
prośba o pomoc w badaniu - dotyczy mężczyzn
Dzień dobry.
Nazywam się Darek Kuncewicz. Jestem psychologiem, absolwentem KUL-u, obecnie pracuję na SWPS-ie i zajmuję się psychoterapią (więcej o mnie na stronie http://www.kuncewicz.net ). Od ponad roku inteteresuję się tematem homoseksualizmu praktycznie (prowadzę terapię mężczyzn homoseksualnych) oraz teoretycznie (rozpocząłem badania dotyczące tożsamości mężczyzn homoseksualnych). Dzięki badaniom chcę postawić mały krok na drodze ku rozumieniu zjawiska homoseksualizmu. Są terapeuci, którzy prowadzą terapię ukierunkowaną na akceptację skłonności homoseksualnych. Ale są też terapeuci, którzy prowadzą terapię w kierunku zmiany orientacji seksualnej - dotyczy ona osób które zdecydowanie nie akceptują swojej homoseksualności. Ja osobiście w swojej pracy terapeutycznej staram się wychodzić od tego, co chce pacjent i co jego boli, a nie dostosowywać jego potrzeb do różnych idei (swoich, czy innych).
Teraz moja prośba. Potrzebuje pomocy w badaniu od meżczyzn, którzy będa stanowili grupę kontolną (tzn. są zorientowani heteroseksualnie i należą do grupy religijnej). Meżczyźni homoseksualni, których badam, należą do religijnej grupy wspacia. Stąd - w celu uzyskania bardziej precyzyjnych wniosków z badania, ważne jest, aby uczestnicy grupy kontrolnej również należeli do grupy o charakterze religijnym. Badanie jest anonimowe (kwestionariusze wysyłane i odsyłane po uzupełnieniu są drogą mailową). Najlepiej wykonać je u siebie w domu przy komputerze w dogodnym dla siebie czasie. Aha, oczywiście - na życzenie - mogę udzielić po badaniu informacji zwrotnych.
Jeśli ktoś z Was wstępnie byłby skłonny pomóc mi w tym badaniu - bardzo proszę o kontakt po adresem: dariusz@kuncewicz.net
Pozdrawiam serdecznie
20-11-2006 14:22
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów