Ankieta: Do jakiej wspólnoty uczęszczasz ?
Odnowa w Duchu Świętym
Oaza
KSM
MAGIS
Ministranci
Schola
Inna... (napisz jaka)
Nie należe
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka wspólnota
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Adminie wypowiedz sie w tej kwestji jesli chodzi o zakladanie ankiet i mozliwosci jednokrotnego glosowania Oczko :!: :!:
05-11-2004 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Z tym "ciagnieciem" dwoch wspolnot to przesada. Jesli ktos dobrze sie w tym czuje, to raczej to nie jest dla niego ciezar. Jesli dobrze kojarze, to znam osoby, ktore sa i w trzech (liczac schole, ktora tez wymieniliscie) i daja rade Uśmiech
12-11-2004 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja tez jestem we 2 wspolnotach. Jestem w odnowie i w ministrantach. jednak konkretna formacje mam w Odnowie. I na niej tez sie staram skupic.
12-11-2004 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
no tak, ostatnio to jedtem/bylam w odnowie, wczesniej kilka lat w scholi parafialnej i zespole mlodziezowym przy parafii, czasem tez spotkania ruchu rodzin nazaretanskich Oczko a teraz to juz sama nie wiem... co bedzie dalej,... Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
31-12-2004 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Może "wielki come back" ? Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-12-2004 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
ofieczko, dokad mam wrocic?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
07-01-2005 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
A chociażby do nas.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-01-2005 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
mysle ze od prtzyszlego roku bede musiala sie wziac ostrzej za dzialalnosc przy parafii, wiec moze zbiore stery sklad scholi i zrobimy zespol grajacy na mszach dla dzieci? a moze pojawi sie w parafii jakis nowy ksiadz wspolnotowiec i wtedy cos sioe zorganizuje ? Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
11-01-2005 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Od przyszłeg??? :shock: Ten się dopiero co zaczął 8) Nie odkładaj niczego na później, bo potem nic z tego nie wychodzi.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2005 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
jasne, wiem ze zmiany powinno sie wprowadzac od dzis a nie od jutra... tylko w moim przypadku poznie powroty do domu nie daja mi mozliwosci dzialalnosci gdziekolwiek. wracajac do domu po 8-9 godzinach zajec, co daje mi efekt... jestem w domu 18-19 nie mam juz sily gdziekolwiek isc,. to takie zwyczajnie ludzkie
liczac w przyszlym roku na lepsze ulozenie planu mysle o reaktywowaniu grupy grajacej na mszach dla dzieci. poza tym osoby z ktorymi planuje wspolprace w przyszlym roku rowniez beda miec luzniejszy programna studiach... mysle po ludzku, ale niestety to jest fizycznie niemozliwe by byc jednoczesnie w kilku miejscach, sad jakies spotkania w tygodniu nie wchodza w gre... ale wazne by miec jakies marzenia i dazyc do ich realizacji Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
11-01-2005 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Tak, zwłaszcza się modląc Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2005 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
JA zaznaxczyłąm ODnowę, jestem w niej 4.5 roku Uśmiech tam sieformuję wzrastam, żyję.

Tam mam najwierniejszych przyjaciół.

Tam jest mi naprawdę dobrze.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-07-2005 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ja zaczynałem swoją Formację w Oazie. Potem Bóg powołął mnie na jakiś czas do Karmelu. A następnie do SNE - Szkoły Nowej Ewangelizacji. Najpierw związany byłem z nieistniejącą jużSNE Jana Pawła II w Łodzi. Rok temu przeprowadziłem siedo Poznania, aby byćczłonkiem SNE św. Barnaby. Aby być ewangelizatorem. Służyć Bogu całuym moim zyciem.

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
05-09-2005 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ja zaznaczyłem "inne", ponieważ Neokatechumenat nie został uwzgledniony,jest to moja pierwsza wspólnota, nie wiem jak będzie dalej, jak długo będę w tej wspólnocie, ale postaram się byc jak najdłużej. To w większej mierze zależy od katechistów.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-09-2005 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #30
 
O! A nie od relacji z Bogiem i stanu wiary :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-09-2005 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów