Ankieta: Do jakiej wspólnoty uczęszczasz ?
Odnowa w Duchu Świętym
Oaza
KSM
MAGIS
Ministranci
Schola
Inna... (napisz jaka)
Nie należe
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka wspólnota
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Jaka wspólnota
Interesuje mnie do jakiej wspólnoty nalezysz lub nie nalezysz Oczko
31-10-2004 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
w takim wypadku prosze zeby mozna bylo zaznaczyc wiecej niz jedna odpowiedz Szczęśliwy
31-10-2004 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
ja tez o to prosze bo kilka razy zaznaczac rozne wspolnoty to nie ma sensu Uśmiech
31-10-2004 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Głosować można tylko jeden, jedyny raz :!:

Wybierzcie grupę z którą jesteście najbardziej związani duchowo i emocjonalnie :!:

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
31-10-2004 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja nie zaznaczylem zadnej odpowiedzi, bo wlasciwie nie jestem nigdzie, ale czasem pojawiam sie na Oazie jako wolny strzelec (wbijam sie do dowolnej grupy i przychodze kiedy chce, a na rekolekcje i tak sie nie wybieram). Raczej nie identyfikuje sie z zadna wsponota i ruchem. OK - moze najblizej mi do oazy ze wzgledu na jakis sentyment, ale nie moge sie nazwaz oazowiczem, bo mnie juz tam nie ma, a moze kiedys sprobuje czegos innego. (A moze juz niczego)
31-10-2004 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
no wiec skoro mozna wybrac tylko jedno to wybieram wspolnote oazowa. naleze tam juz dobrych pare lat i naprawde moje zaangazowanie jest duze. oprocz tego naleze do scholi a raczej ja prowadze, no i czasem (jesli mi tylko czas pozwoli) uczestnicze w spotkaniach odnowy w Duchu Swietym. pozdrawiamUśmiech
31-10-2004 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
no tak i teraz mam wybierac miedzy ministrantura, w ktorej jestem od wielu wielu lat, a Odnowa. A to nie jest latwa decyzja, ministrantem jestem od lat ale teraz zaczelem bardziej zngazowac sie w drugiej wspulnocie wiec ja dalej opowiadem sie za tym by mozna bylo glosowac na wiecej niz jedna wspólnote :evil: :roll:
31-10-2004 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Gonzo problem jest w tym, ze nie mozna zrobic tak, zebys glosowal na wiecej niz jedna wspolnote :!:

Nie da rady :!: sprawy techniczne a nie moja złośliwość przy zakładaniu Oczko

Tez bym zaznaczyl jeszce ministrantów. Bo ministarntem jestem z 9 lat a w Odnowie od 2. Ale Odnowa to jest moja prawdziwa wspolnota. Moj drugi dom.
01-11-2004 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
No ja jestem w Odnowie. I we wspolnocie kosciola. Oczko

P.S. Widze, ze niektórym trzeba pisac wielkimi literami zeby zrozumieli, ze czasem gotowych kodow sie nie da przerobic Język

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
01-11-2004 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja zaznaczyłem Odnowę, w której jestem już trochę ponad rok. Obecnie z nią jestem najbardziej zżyty.
Ale chodzę też na Duszpasterstwo Akademickie, co czynię już od prawie 5 lat. Przez półtora roku byłem też w KSMie Akademickim.

Gdyby można prócz Odnowy zaznaczył bym jeszcze Duszpasterstwo Akademickie, o której to wspólnocie twórcy ankiety odziwo zapomnieli :?

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
02-11-2004 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lubsia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja zaznaczylam OAZE. Mimo iz ostatnio bardziej angazyje sie w zycie Odnowy to calym sercem jestem w Oazie i nie wyobrazam sobie mojego zycia bez tej wspolnoty.

Chwy? mnie i nie?, niech niebo bli?ej b?dzie
Tak bardzo chc? w ramionech skry? si? Twych.
02-11-2004 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
"Ciągniesz" dwie wspolnoty. Wiem, ze to dla pana Boga. Ale nie jest Ci zbyt ciezko :?:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
02-11-2004 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
A ja czasem prócz Odnowy chodzę jeszcze na DA. Czyli ciągnę dwie wspólnoty.
Nie na każdym spotkaniu DA jestem. Ale będę chodził na pewno dopuki będe widział, że się na coś w DA przydaję i dopuki nie zauważę, że moje uczęszczanie na Odnowę na tym cierpi.
Narazie godzę jedno z drugim, więc jest dobrze.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
04-11-2004 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
ja naturalnie zaznaczyłam Odnowę Szczęśliwy
wcześniej bywałam w innych grupach, ale dopiero w Odnowie odnalazłam Pana...a może On odnalazł mnie? no, w każdym razie chyba wreszcie pozwoliłam się Mu znaleźć... Duży uśmiech

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
04-11-2004 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja się nie znam, ale czy nie można było zrobić możliwości wyboru więcej niż jednej wspólnoty? Bo ja na przykład należę do Odnowy w Duchu Świętym i do ministrantów. Zaznaczyłem to drugie, bo dłużej do tej wspólnoty należę, a poza tym mam sentyment...

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
05-11-2004 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów