Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Realy TV
:arrow: http://kiosk.onet.pl/dlaczego/1196090,1296,artykul.html

Ciekaw jestem co wy na temat takich programów.

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
31-10-2004 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dla mnie osobiscie, robienie takich programow to pokazywanie ludzkich wartosci. Dla pieniedzy kobieta pojdzie przed TV do lozka z nie znanym prawie chlopakiem. Po pobycie paru piesiecznym biora ze soba slub. Czy to jest normalnie ? Język nie wiem moze ja nie jestem normalny ale dla mnie to jest chore. A Ci ludzie bioracy tam udzial jeszce bardziej.
01-11-2004 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
:arrow: Pzyznam nie czytałem tego artykułu, ale na ten temat moge coś powiedzieć Uśmiech

:arrow: Szczerze to bym zakazał tego typu programów. Powód zasadniczy - w Szwecji swego czasu jeden koleś popełnił samobójstwo. Nie pamiętam już teraz okoliczności, ale w 100% mało swoje przyczyny w uczestnictwie w tejże "zabawie" Pomysł Dla mnie to wystarczy.

Teraz można podać setki innych argumentów przeciw.
1. Poziom intelektualny poniżej 0 /for me/.
2. Nie długo będa kamery w "gaciach", bo przeciez trzeba wiedzieć co się dzieje.
3. Szczucie ludzi na siebie - robienie jakiś wydumanych konfliktów /przez stworzenie rywalizacji/.
4. Jedyną miarą życia sukces..... ściśle pojęty oczywiście.
5. Kreowanie sztucznych "bohaterów" - pana Florek nawet zrobił karierę parlamentarną /no comment =; /.
6. Wspomniana moralność - tychże ludzi tam będących poniżej krytyki....
itd.... itd.....
Nie chce mi się dalej pisać, bo można by jeszcze coś dopisać :?

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
01-11-2004 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
A co wy na to zdjecie i jego opis :?:

[Obrazek: reality_d.jpg]
Cytat:Uczestnik "Fear Factory" dla 50 tys. dolarów zanurza głowę w pojemniku pełnym robaków.

Jestem ciekaw za 100 tys. gdzie by ta pani byla w stanie wsadzic glowe. :roll:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
01-11-2004 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Chyba jednak stara prawda, ze wszystko (prawie) jest na sprzedaz znajduje potwierdzenie. Dla mnie to bardziej rozwinieta forma prostytucji, bo ludzie sprzedaja nie tylko cialo, ale w jakims stopniu czesc swojej osobowosci.
01-11-2004 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
No tam sa podane w tym artukule np. takie programy jak Jakass. Mozna powiedziec, ze jest to smieszne. Ale tak na prawde oni za pieniadze sprawaiaja sobie ogromnu bol. Bijac sie np. palami. lub strzalajac sobie w... z pistoletow na farbe a potem pokazujac siniaki a raczek krwiaki.
Tutaj tak mocno widac, ze wlasnie swiatem rzadzi pienadz. I czlowiek dla kasy jest gotow zrobic wszytko.

Fajnie zycie reality pokazyuje folm SHOW
01-11-2004 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bombox Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Byłem swiadkiem programu Wyspa robinson. Poprostu rzenada. Ludzie zniewoleni wielka nienawiścia do drugiego. Liczy sie tylko kasa. :/
26-12-2004 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ludzie oszaleli i są zaślepieni. Ale to człowiek do tego doprowadził i doprowadza nadal. Zauważcie, że poprzeczkę stawia się coraz wyżej. Ciekawa jestem kto zdoła ją za kilka lat przeskoczyć :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2004 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bombox Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Stawia sie coraz wyżej bo nikt Ci nie da pieniedzy za darmo. Niedługo aby wygrać grube pieniądze bedzie trzeba zabić kolege.
27-12-2004 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wiem i ubolewam. Boże, widzisz a nie grzmisz?
Ostatnio doszłam do wniosku, że chyba zaczęły się sprawdzać słowa Jezusa o końcu czasów... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-12-2004 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Albo zaczęły się sprawdzać słowa Witkacego, że kiedyś "gówno wypełznie na ulice" (czy jakoś tak).

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
27-12-2004 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bez znaczenia, o to samo chyba chodzi Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-12-2004 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
A co wy na temat "Cała prawda i Miriam" :?:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
30-01-2005 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nie oglądałam, ale słyszałam. Jak dla mnie porażka.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-01-2005 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Jestem ciekaw jak poczuje się zwycięzca kiedy się dowie, że całował i uganiał się za mężczyzną cały program Pomysł
30-01-2005 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów