Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Dyduś, on już się dowiedział. Był bardzo nie-zachwycony i wkurzony 8) Po co się pchać do takich głupich programów to nie wiem. Wiecie co? W takich programach pokazują bardzo zafałszowany obraz miłości, dlatego uważam że są one bardzo niebezpieczne. Tam miłość sprowadza się tylko do seksu i atrakcyjnego wyglądu... Nie rozumiem jak można się w kimś "zakochać" będąc w jakimś głupim programie, w którym chodzi tylko o to, żeby się "zakochać" na siłę... I to dla pieniędzy, podkreślam dla pieniędzy! Straszne do czego ludzie dla forsy są w stanie zrobić! :roll: Nawet "zakochać" się na siłę...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-01-2005 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja ogólnie nie lubię programów tego typu. Pierwsze chyba jak każdego bardzo mnie zaciekawiały. Nie wiem jak "Cała prawda i Miriam" ale pamiętacie jeszcze "Amazonki" ? Jedna z nich była z Sulechowa(odpadła w pierwszym czy drugim tygodniu) i tak się składa że ją znam...któregoś dnia po wyjściu z programu opowiadała o tym jak reżyser dawał wskazówki co która ma robić, jak się zachować, niktóre sceny były nakręcane po 3 razy. Pic na wodę...i moim zdaniem podobnie jest tu z uczuciami...może nie doskonała ale dość dobra gra aktorska wykorzystywana do celów medialnych. Zły przykład bo tak jak Offieczka napisała promują w tych programach zafałszowany obraz miłości...qrczę wogóle wszystkiego, przecież te osoby nawet nie są sobą!
19-02-2005 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
no tak ale teraz liczy sie tylko kasa, kasa i kasa... nie podobaja mi sie te wszystkie reale... nie ogladalam zadnego i nier mam takiego zamiaru... a ludzie, ktorzy sie sprzedaja telewizji za kase... dzieki, to nie dla mnie... nie bawi mnie to Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-02-2005 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja też nie oglądam RealityTV, bo to wg mnie głupota i strata czasu. Co to tam pokazują jest po prostu żałosne.
Nie widziałem nawet ani jednogo odcinka BigBrothera i wcale tego nie żałuję.
Obejżałem natomiast pierwszy odcinek Amazonek, a to tylko dlatego, że jedna dziewczyna tam występjąca była z Sulechowa, a na dokładkę była moją koleżanką z klasy z LO, jedną z tych, które najlepiej z mojej klasy znałem. No i tylko przez wzgląd na nią obejrzałem ten jeden odcinek Amazonek. Ale po nim powiedziałem sobie, że nawet przez wzgląd na nią nie będę tego oglądał, bo to strata mojego czasu. Żałosne.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
20-02-2005 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
to taka dla mnie niemal "prostytucja" czyli sprzedawanie siebie... uczucia pod scenariusz, skompe ubranie pod scenariusz, seks pod scenariusz...
mnie dobijaly rozmowy znajomych jak opowiadali ze jakas tam z jakims sie... teges... obrzydlistwo... bleeeee

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-02-2005 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zamiast oglądać reality wole obejrzeć "Na dobre i na złe" Język

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
20-02-2005 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Nooo, Zosia i Kuba się pogodzili :!: :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-02-2005 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
no tak... a w Plebanii ksiadz Artur zaczal sie przejmować losem parafian...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-02-2005 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
najnowsze doniesienia z seriali? no wlasnie a dlaczego ludzie ofladaja programy real i seriale? te pierwsze to chyba raczej z checi podgladactwa (co to u sasiada sie dzieje w domu) a seriale, zeby pocieszyc sie ze inni maja tez takie problemy jak my i sobie poradzili... albo zaczyna sie zyc problemami z serialu i zapomina sie o swoich...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
21-02-2005 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
jak chcecie pogadać o ulubionych serialach to załóżcie nowy temat Duży uśmiech i tam dzielcie się wrażeniami :wink:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
21-02-2005 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #26
 
Nie podoba się? To nie oglądać!

Wszelkie reality show sprowadzają się do tego, żeby pokazać jak mozno człowiek jest w stanie się upodlić dla kasy i/lub dla sławy. Poziom tego typu programów jest dla mnie żenujący, nie podobają mi się są głupie i działają mi na nerwy.

Ale skoro ludzie chcą oglądać ten szajs to ich sprawa. Co do uczestników takich programów to nikt ich na siłę nie ciągnie, słyszałem, że jedem kolo popełnił samobójstwo (tylko nie wiem czy po reality show , czy tylko po Jerrym Springerze)- i spoko jednego przygłupa mniej.

Ale widać ludzie chętniej oglądają takie rzeczy niż msze czy inne tego typu sprawy- jak chcą to krzyzyk im.

Formuła tych programów się powoli wyczerpuje bo ile można gapić się na kretynów. Żadnego pożytku z tego nie ma, ale i też myślę, że skoro takie programy nie wymagają jakiegoś szczególnego pomyślunku to są ani gorszym ani lepszym elementem papki telewizyjnej.
25-10-2005 20:20
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
semper_malus napisał(a):jedem kolo popełnił samobójstwo

Cytat:i spoko jednego przygłupa mniej.

No i chociżaby tu różni sie nasze podejście.

Dla mnie każdy człowiek jest wartością, więc oglądanie jak ktoś sie upadla mnie osobiście nie bawi. I jak widzę, jak oglądanie tych bzdetów niszczy inne osoby, wykrzywiajac ich widzenie świata, to też nie sposób temat olać Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
25-10-2005 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #28
 
Annnika napisał(a):oglądanie jak ktoś sie upadla mnie osobiście nie bawi.

Mnie jakoś też nie.
Annnika napisał(a):I jak widzę, jak oglądanie tych bzdetów niszczy inne osoby, wykrzywiajac ich widzenie świata, to też nie sposób temat olać

Nikt tego człowieka nie zmuszał do brania udziału w programie- to nie był dzieciak, nie był uposledzony tylko normalny (powiedzmy) człowiek, który chciał być sławny/bogaty, ale się ośmieszył przed widownią. Poniewąż wiedział na co się decyduje,albo skoro nie wiedział to mógł to przewidzieć- nie zrobił tego. Wolna wola, wolny wybór. Głupi człoweik to może być i głupi wybór, ale zawsze wolny.



Jeżeli dla kogoś branie prysznicu przed kamerami, czy jedzenie robaków i kapile w robaczkach jest "reality" to takich ludzi istotnie można "olać", kierując pomoc dla tych, którzy w taraspatch znaleźli się nie przez własną głupoę.

Zawsze ten jeden samoibójca to jedna osoba mniej, która nie ogląda już reality -czyli plus.

Może i każdy człowiek jest (jakąśtam) wartością (czy antywartyością), ale nie każdy zasługuje na to by poświęcać mu czas (i uwagę).
25-10-2005 22:48
Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ja uważam, że każdy człowiek zasługuje na uwagę. Przecież nie ma ludzi całkiem złych, w każdym jest coś dobrego.
07-04-2006 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Julia napisał(a):czyli sprzedawanie siebie... uczucia pod scenariusz, skompe ubranie pod scenariusz, seks pod scenariusz...
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k...caid=11628
śmierć pod scenariusz?

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
07-04-2006 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów