Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wszechpolacy" rzuceni na pożarcie lwom
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
"Wszechpolacy" rzuceni na pożarcie lwom
Offca napisał(a):Dla mnie chocholi taniec i błaznowanie uprawia Młodzież Wszechpolska, ale to jest moje subiektywne zdanie.
Słowa te pojawiły się w związku z postem #57098, gdzie Offca wymienia poglądy n/t Odnowy w DŚ z Panem Rafałem Gudzowskim, który jest członkiem Młodzieży Wszechpolskiej.
Panie Rafale: jak Pan się odniesie do wydarzeń ostatnich dni, skupiających uwage Polaków na waszej organizacji? Chodzi oczywiście o posądzenie ludzi z wami związanych o działania neonazistowskie? Warto, wg mnie, aby wypowiedział się człowiek - uważam - kompetentny.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-12-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Przepraszam za małe wtrącenie.Czytałem statut Młodzieży Wszechpolskiej i nie ma tam szkodliwych treści.Ale dziwi mnie dlaczego Wszechpolacy nie weryfikują,kto do nich przychodzi.Wydaje mi się,że organizacja MW jest niestabilna.Wchodzi do niej niewiadomo kto,ale są też i osoby studiujące.Zgodziłem się na współpracę z MW.Nie wiem,czy to dobrze czy źle.Przesyłałem ostatnio wiadomość nt.konkursu o patriotyzmie do Wszechpolaków.W Lublinie MW organizowała akcję przeciw narkomanii i sektom.Na stronach MW nie widziałem nic nazistowskiego.A teraz niech się wypowie sam członek MW.Oczekuję prawdy o MW.Czy jest to organizacja wiarygodna,czy nie?
05-12-2006 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jako, że zostałem wywołany do tablicy i to przez osobę duchowną. Postaram się w kilku słowach odnieść do tej kwestii. Zrobiłem to już przy okazji dyskusji pod artykułem kolegi prezesa MW pt. "Dziekuję dziennikowi", który wszystkim osobą zainteresowanym polecam wraz z komentarzami:
http://prawica.net/node/5452
Aby się nie powtarzać skopiuję swoja poprzednia wypowiedź z małymi korektami. Myślę, że na początek wystarczy:
Cytat:Zalecałbym powściągliwość w formułowaniu wyroków na temat Młodzieży Wszechpolskiej. Należę do tej organizacji od 5 lat. Uczestniczyłem w kilkudziesięciu obozach, setkach spotkań i imprez, poznałem mnóstwo aktywistek i aktywistów w całej Polsce i mogę podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat Młodzieży Wszechpolskiej.

1) Otóż po pierwsze zdecydowanie chciałem zaprotestować przeciwko stawianiu tezy przez niektóre media i przeciwników MW, że wszechpolacy przejawiają "ciągotki faszystowskie", a władze organizacji nic sobie z tego faktu nie robią. Jest to opinia bardzo krzywdząca i nie mająca się nijak do rzeczywistości. Otóż jeżeli już zdarzył się przypadek człowieka zainteresowanego działalnością, który by w jakikolwiek sposób fascynował się nazizmem, (ale podkreślam, że takie przypadki są rzadkością) to właśnie dzięki formacji jaką ten osobnik otrzymywał w MW jego poglądy ewoluowały. Niemal na każdym wykładzie i w wielu książkach i artykułach, które wydajemy mówimy o krzywdach, jakie Ruch Narodowy poniósł z rąk nazistów i komunistów. Nie ma tutaj pobłażliwości i nie będzie! Dowodem niech będzie chociażby zeszyt szkoleniowy MW "Krytyka Nazizmu", nasza akcja przeciwko wystawie Erici Steinbach, albo spotkania z seniorami RN. Jacy jesteśmy naprawdę każdy może sprawdzić sam. Jeśli nie chce mu się przyjść na spotkania, których organizujemy bardzo dużo (http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=46) to może sprawdzić jak wygladamy http://mw.org.pl/galeria/.

Denerwuję się, kiedy słyszę tu mądrości poniektórych zupełnie niezorientowanych obserwatorów, którzy chcieliby z boku pouczać Młodzież Wszechpolską co ma robić, lub czego nie robi zupełnie nie podając dowodów na swoje sugestie. Z drugiej strony rozumiem, że obserwując kolejne publikacje najpowazniejszych zdawałoby się dzienników w Polsce i innych mediów, które sprawie skandalicznej imprezy z przed kilku lat poświęcają 3 dni można odnieśc wrazenie, że cos jest na rzeczy, ale osobą myślacym i wszystkim, którym zależy na poznaniu prawdy zalecam zapoznanie się zarówno ze zdaniem Młodzieży Wszechpolskiej oraz naszą prawdziwą działalnością i wyciaganie wniosków.

2) Moim zdaniem prowokacji jakich dopuścił się "der dziennik" czy wcześniej "fakt" nie da się uniknąć. Jeśli ktoś ma na celu zszarganie opinii jakiejkolwiek grupy, czy stowarzyszenia to posiadając w rękach wszystkie największe media może to zrobić w bardzo łatwy sposób. Nie chcę wnikać w to komu na tym zależało i dlaczego, ale taka hipoteza jest dla mnie niemal oczywista. Ani w działaniu, ani w hasłach MW nie ma zamiaru krzewienia czy kultywowania nazizmu, a taką łatkę przylepa się nam w sposób bardzo agresywny nie zważając ani na fakty, ani na nasz głos. Świętych ludzi na tym świecie jest jak mi się zdaje niewielu. Każdy z nas ma na sumieniu rzeczy, których się wstydzi, bo jesteśmy ulepieni z gliny i grzeszymy. Jeśli ktoś oczekuje od nas ideału to jest to nierealne. Jednak widząc zapał i bezinteresowność moich koleżanek i kolegów z MW, ilość trudu, pracy, nieprzespanych nocy i znoszonych upokorzeń np. ze strony np. rówieśników negatywnie nastawionych do nich przez media, jest mi po prostu przykro, że za to wszystko spotyka ich kolejne prześladowanie. Moglibyśmy siedzieć w domach, beztrosko korzystać z życia, nie spotykać się, nie formować, nie poświęcać czasu na organizowanie akcji, nie stawiać się na wezwanie i protestować, kiedy lewactwo próbuje manipulować społeczeństwem, ale za bardzo kochamy Polskę i po prostu nie możemy tak.

3) Można się z Młodzieżą Wszechpolską nie zgadzać. To oczywiste, ale jeśli ktoś chce się z nami spierać to niech to robi w sposób konstruktywny i merytoryczny bez obrzucania się błotem. Zarzucanie nam nazizmu to szczyt nieporozumienia.


4) Młodzież Wszechpolska nie zniknie. Taki szum medialny nas tylko mobilizuje do większej aktywności. Nastroje w organizacji są dobre. Chociaż jesteśmy na początku drogi atakowani niemal z każdej strony, to nikt z nas nie zamierza się cofać. Mamy szlachetne cele i zamierzamy je krok po kroku osiągać, zdając sobie sprawe z tego, że nasza skutecznośc spowoduje jeszcze nie jeden atak i niejedną próbę powstrzymania nas przez wrogów.
Pozdrawiam
06-12-2006 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
No i się doigraliście WszechPolacy. WicePremier się z wami wziął i "rozbratał". Nie potrafiliście się chyba upilnowac wzajemnie. Doszło do błędu, jaki powtarzają nagminnie politycy - przyjmują w swe szeregi na ilość a nie na jakość...
TVN24 napisał(a):Kierownictwo LPR z inicjatywy szefa tej partii, Romana Giertycha, podjęło decyzję o zerwaniu "związków politycznych" z Młodzieżą Wszechpolską. Partia zdecydowała się powołać Ruch Młodych LPR.
- Chciałbym, aby MW wróciła do swoich korzeni i podjęła pozytywny trud wychowywania młodego pokolenia - podkreślił Giertych w piśmie skierowanym do Wszechpolaków.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-12-2006 00:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nie wiem czemu się niektórzy tymi Wszechpolakami zachwycają. Przecież oni na tych swoich manifestacjach różnych jak ostatnie zbiry wyglądają. Widziałam takich ostatnio u nie w mieście, choć może i manifestowali w słusznym celu. Ale jakbym zobaczyła takich wieczorem, to bym ich szerokim łukiem ominęła. Jeszcze im w ręku kija brakowało. Nie dziwię się, że niektórzy ich o neofaszyzm posądzają. I to jest ta cała Młodzież Wszechpolska? Nie, dziękuję. Sam ich widok odstrasza.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-12-2006 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
To myslisz ze gdyby nie wygladali jak zbiry to ludzie mogliby sie nimi zachwycac? a co ma wyglad do tego kim jest czlowiek? Kazdy ma swoj styl, tekst w stylu "Jeszcze im w ręku kija brakowało" jest troche chamski i posadzajacy. Ja osobiscie wszechpolakow nie lubie ale to jak wygladaja to ich sprawa.

..and may the force be with You.. Uśmiech
13-12-2006 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:a co ma wyglad do tego kim jest czlowiek?
To ma wygląd do tego, że żeby zbudować jakieś zaufanie lub wiarygodność, trzeba się też umieć zaprezentować odpowiednio. Politycy też mają swoje "style", ale jeszcze nie widziałam, żeby się nimi obnosili w sejmie. Jeśli ktoś wygląda jak skin, u nikogo raczej zaufania i wiarygodności nie wzbudzi.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-12-2006 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ale wielu ludzi nie chce kreowac sie na pokaz innych, chca byc naturalni, i wygladac tak jak im to pasuje - byc soba. Ich poglady i przekonania ich prezentuja, nie stroje i fryzura. pozdr

..and may the force be with You.. Uśmiech
16-12-2006 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
CaRo napisał(a):Ich poglady i przekonania ich prezentuja
Żeby jeszcze ich poglądy były takie czyste i nieskalane... :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2006 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Invader Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
AvE,

Mam parę pytań do Pana Rafała Gudzowskiego, mogę?

1. Dlaczego, mimo ewidentnych dowodów stale zaprzeczacie że to nie wy, nie wasza organizacja i nie chcecie mieć z tym nic wspólnego?. Czy nie macie choć na tyle cywilnej odwagi by powiedzieć: "Przepraszamy za zachowanie członków MW, ci którzy sie tego dopuścili zosatną ukarani." Ale oczywiście, łatwiej szukać winnych wśród innych, przecież wszyscy są winni tylko nie wy, prawda? Co jeszcze śmiesznego wymyślicie? Gdy ktoś mówi "LPR" to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

2. Nie krytykowałem do tej pory Młodzieży Wszechpolskiej, ale faktem jest, że zaczynacie przeginać. Faktem jest, że w Polsce wytyka się propagowanie faszyzmu ponad miarę, ale zaprzecznanie faktom was pogrąża. Przecież kilku bęcwałów i debili na zabawie gloryfikującej Hitlera nie czyni z całej MW organizacji zbrodniczej, prawda? Jednak tłumaczenia, że to nie my, że wszyscy są przeciw nam, że Dzienik jest Wyborczą są żenujące. Pytam: jakim prawem do jasnej cholery, w kraju, który miał docelowo przestać istnieć, można gloryfikować ochydną ideologię faszyzmu? Czy Wy nie macie honoru?

3. Nie można iść w zapartę i udawać, że nic się nie stało. MW powinna solidnie przetrzepać swoją organizację i wyrwać z niej chwasty. Pisanie, że w Polsce nie ma faszyzmu w ogóle jest nikczemne i podłe. Chyba nie jesteście aż takimi kretynami by postępować w ten sposób, co?

4. Dziwię się, że w MW nie robi się weryfikacji czlonków. Jak to możliwe, że może do Was trafić "pierwszy, lepszy z ulicy"? To chyba nie powinno mieć miejsca?

Onet.pl napisał(a):"Prokuratorzy nie stwierdzili, aby na obu koncertach doszło do publicznego propagowania ideologii faszystowskiej, a tym samym do złamania prawa" - poinformował w środę PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Mirosław Adamski.

Odmowa wszczęcia śledztwa w sprawie koncertów współorganizowanych przez Młodzież Wszechpolską w Lesznie uważam za kpinę z prawa i porządnych obywateli.


Kończąc: Nie znajduję wytłumaczenia i przyzwolenia dla jakichkolwiek, choćby mikroskopijnych, choćby śladowych odniesień do symboli faszystowskich w Polsce. Nie zgadzam się na tego typu wybryki. Cała MW powinna ponieść konsekwencje, może to Was czegoś nauczy. Jest tyle pięknych, pradawnych, polskich, narodowych i katolickich symboli, do których można się odnosić i nimi budować polską, narodową tożsamość.
W przypadku MW daje się zauważyć negacja i obrażanie się na jakże niesprawiedliwą rzeczywistość, czyli twierdzenie, że problemu nie ma, a tylko prasa prowadzi nagonkę na Bogu ducha winną MW. Jedyne co mogą zrobić Działacze MW to przyznać się przed sobą samymi, że problem istnieje, bo z przyczyn obiektywnych, tj. głoszonych przez nich haseł i poglądów, ich organizacja znajduje się stale w strefie podwyżsonego zagrożenia i nie ma innego rozwiązania jak ciągle ponawiane odchwaszczanie.

Pozdr.

[Obrazek: Metal_Johnson.gif]

Stay Invaderized
28-12-2006 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Moim zdaniem MW w pewnym okresie czasu zagubiła się nieco przyjmując w poczet swoich członków, różne podejrzanie indywidua - bez jakiejś szczególnej weryfikacji. Poczynania tychże ludzi, którzy przynależność do MW traktowali jak zabawę w SS. A tak to już jest, że tych najbardziej widać, którzy najgłośniej krzyczą, bo wszelkie potrzebne moim zdaniem akcje MW takie jak choćby kontrmanifestacje przeciwko "gej-paradom" przeradzały się w pochody podpitych i wulgarnych "kiboli" - i tak zamiast dac ludziom pomyśleć pokazywało im się prymitywnych, zionących nienawiścią do nie wiadomo tak naprawdę czego, podchmielonych łysoli. I nie ma się co dziwić, że "dzięki temu" media postrzegają MW jako "organizację o charakterze faszystowskim".
Z innej strony - obecnie nasz kraj jest tak "zliberalizowany", że głoszenie nawet najdelikatniej odmiennych poglądów od tego co "obowiązuje" w "towarzystwie" ("warszawka" itp) skutkuje posądzeniem o nazizm. Podobnie jak podniesienie ręki, choćby po to żeby się po karku podrapać, a ów gest wpadnie w opko przechodzącemu Zydowi...

Ja tem trzymam kciuki za MW, że wyjdzie z tego kryzysu jaki obecnie przechodzi, zrobi wreszcie porządek ze swoimi szeregami i stanie się porządną organizacją.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-01-2007 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
DARTH HELMUT wspomniał:
Cytat:A tak to już jest, że tych najbardziej widać, którzy najgłośniej krzyczą

A co z tymi Wszechpolakami,którzy nie są krzykaczami.Narażają się na niepotrzebny szwank.Prawdziwi Wszechpolacy i Wszechpolki są kulturalni i wykształceni.A jak takich znaleźć?Oto jest pytanie.
02-01-2007 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja tem trzymam kciuki za MW, że wyjdzie z tego kryzysu jaki obecnie przechodzi, zrobi wreszcie porządek ze swoimi szeregami i stanie się porządną organizacją.
No prosze, jaka dojrzała wypowiedź. Aż miło posłuchać. Skad zatem tyle nienawiści wielu ludzi pod adresem MW, Kościoła?
Nie ma przeciez zbiorowej odpowiedzialności. Nie da się mierzyć wszystkich jedną miarą...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-01-2007 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Invader napisał(a):AvE,

Mam parę pytań do Pana Rafała Gudzowskiego, mogę?
Pytania zadałeś bez mojej zgody, więc nie rozumiem po co o nią prosisz Szczęśliwy
P{ańska wypowiedź jest całkowinie niespójna, alogiczna i momentami obraźliwa.
Cytat:1. Dlaczego, mimo ewidentnych dowodów stale zaprzeczacie że to nie wy, nie wasza organizacja i nie chcecie mieć z tym nic wspólnego?.
Dowodów na co przepraszam? To chyba jasne, że nie chcemy mieć nic wspólnego z zachowaniami, które przeczą naszej Idei.


Cytat:Czy nie macie choć na tyle cywilnej odwagi by powiedzieć: "Przepraszamy za zachowanie członków MW, ci którzy sie tego dopuścili zosatną ukarani."]
Myślę, że fragment oświadczenia władz MW wydanego po odkryciu tzw. 'naziafery' będzie dla Pana wystarczającą odpowiedzią
http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=2737
Kod:
W dniu dzisiejszym w związku z potwierdzeniem przez prokuraturę podejrzeń o udział w spotkaniu neonazistów na Śląsku Sąd Koleżeński Młodzieży Wszechpolskiej podjął decyzję o usunięciu ze stowarzyszenia Leokadii Wiącek. Mimo, że w momencie udziału w spotkaniu nie była ona członkiem stowarzyszenia i związała się z nim później nie może pozostawać w naszych szeregach osoba, która przez swoje wcześniejsze zachowanie rzuca cień na wszystkie osoby zaangażowane dla urzeczywistnienia idei narodowych i katolickich.
Cytat:zaprzecznanie faktom was pogrąża .
którym faktom zaprzeczamy? nie rozumiem
Cytat:Przecież kilku bęcwałów i debili na zabawie gloryfikującej Hitlera nie czyni z całej MW organizacji zbrodniczej, prawda?.
Prawda Uśmiech
Cytat: Jednak tłumaczenia, że to nie my, że wszyscy są przeciw nam, że Dzienik jest Wyborczą są żenujące. .
:?: :?: :?: :roll:
Cytat:Pytam: jakim prawem do jasnej cholery, w kraju, który miał docelowo przestać istnieć, można gloryfikować ochydną ideologię faszyzmu? Czy Wy nie macie honoru?
.
Cała dotychczasowa wypowiedź opiera się na kłamstwie, które powtarza Pan w kółko jak opętany. Nie mam zamiaru tłumaczyć się 100 razy, że nie jestem wielbłądem.
Cytat: Pisanie, że w Polsce nie ma faszyzmu w ogóle jest nikczemne i podłe. .
Jeśli porównamy skalę występowania różnych nurtów to można śmiało powiedzieć, że w Polsce nie ma faszyzmu. I Bogu dzięki. Jest w naszym kraju natomiast komunizm. To jest poważny problem i tym się powinny media zająć, a nauczyciele historii przypominać o zbrodniach komunizmu. Dlaczego nikogo nie bulwersują koszulki ze zbrodniażem che guevarą, w którch młodzi ludzie bezmyslnie paradują po ulicach naszych miast ? Dlaczego są w Polsce knajpy o nazwie PRL, w których umieszczone są portrety lenina i stalina i symbole sierpa i młota? Dlaczego nie zdelegalizujemy organizacji, które w prostej linii są kontynuatorami ideologi marksistowskiej, których działacze nie ukrywają swojej tęsknoty za tamtymi czasami? Dlaczego ludzie, którzy kilkadziesiąt lat temu mordowali bohaterów narodowych (między innymi przedwojennych działaczy MW) żyją sobie bezkarnie, pobierają wysokie emerytury i mają do dziś wielkie wpływy w mediach i polityce?! (np. Stefan Michnik http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik).
Cytat:Chyba nie jesteście aż takimi kretynami by postępować w ten sposób, co?
nie trzeba komentować.
Cytat:4. Dziwię się, że w MW nie robi się weryfikacji czlonków. Jak to możliwe, że może do Was trafić "pierwszy, lepszy z ulicy"? To chyba nie powinno mieć miejsca?
]
Mało Pan wie na temat organizacji Młodzież Wszechpolska. Pana np. za brak kultury osobistej zapewne byśmy nie przyjęli :?
Cytat:Odmowa wszczęcia śledztwa w sprawie koncertów współorganizowanych przez Młodzież Wszechpolską w Lesznie uważam za kpinę z prawa i porządnych obywateli.
A Pan w dalszym ciągu swoje. Jak można być tak upartym? Nie wiem z czego wynika pańska nienawiść do MW? Zupełnie tego nie rozumiem.
Cytat: Cała MW powinna ponieść konsekwencje, może to Was czegoś nauczy.
]
Ciekawa teoria.
Cytat:Jedyne co mogą zrobić Działacze MW to przyznać się przed sobą samymi, że problem istnieje, bo z przyczyn obiektywnych, tj. głoszonych przez nich haseł i poglądów, ich organizacja znajduje się stale w strefie podwyżsonego zagrożenia i nie ma innego rozwiązania jak ciągle ponawiane odchwaszczanie.
Niech Pan ten ostatni fragment przeczyta jeszcze raz i się zastanowi nad własnymi słowami. Mam poważne obawy o kondycję Pańskiego umysłu, chyba że pisał pan te zdania będą w stanie nietrzeźwym, lub były jakieś inne obiektywne przyczyny tej nonsensowności. A może to Wszechpolacy są wszystkiemu winni Szczęśliwy
Pozdrawiam
08-01-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Panie Rafale, Panie Invader`ze - ośmielam się zauważyć, iż wypowiedź drugiego z Panów jest potwierdzeniem tego, co od dawna niestety mam miejsce w polskim społeczeństwie: bezsensowne bicie piany z akcentem mydlin o zapachu fiołkowym. Jedna myśl zaprzecza drugiej. Czy Pan Invader tego nie zauważa? Może czas wystudzić emocje? Tak bardzo Pan mnie próbował ostudzić, zapominając o sobie, i co? Zagrzała się woda w chłodnicy i wykipiała?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-01-2007 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów