Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wszechpolacy" rzuceni na pożarcie lwom
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
SEBASTIANO napisał(a):DARTH HELMUT wspomniał:
Cytat:A tak to już jest, że tych najbardziej widać, którzy najgłośniej krzyczą

A co z tymi Wszechpolakami,którzy nie są krzykaczami.Narażają się na niepotrzebny szwank.Prawdziwi Wszechpolacy i Wszechpolki są kulturalni i wykształceni.A jak takich znaleźć?Oto jest pytanie.
U mnie w Lublinie choćby. Zawsze jak jest jakaś akcja MW na ulice wychodzą naprawdę kulturalni i uprzejmi ludzie, można z nimi porozmawiać, wydają u nas własną gazetę (darmową!). Nie wiem czy to ewenement, no ale tak jest.

Ks.Marek napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja tem trzymam kciuki za MW, że wyjdzie z tego kryzysu jaki obecnie przechodzi, zrobi wreszcie porządek ze swoimi szeregami i stanie się porządną organizacją.
No prosze, jaka dojrzała wypowiedź. Aż miło posłuchać. Skad zatem tyle nienawiści wielu ludzi pod adresem MW
Robota "lyberalnych" mediów. Przez lata rządów tej tak zwanej "lewicy", skrystalizowała się taka tendencja, że głoszenie choc trochę odmiennych poglądów polityczno-społecznych od tego co "obowiązywało" (choćby taki delikatny rewizjonizm) skutkowało serią posądzeń o nazizm, hitleryzm itp.
Wiecie, taka "dyktatura demokracji" - "tolerancja ale tylko dla tych co są nam podobni", taki "demo-faszyzm" Uśmiech
Poza tym wartości, które głosi statut MW dzięki "lyberalizmowi" zostały zeszmacone, zdegradowane. Bo po co kierować się jakimiś zasadami, być patriotą, mieć jakieś idee, skoro można być "lyberałem" i robić co się chce, bo taka moda... gdyby MW propagowała legalizację narkotyków, rozwiązłość seksualna i tym podobne "trendy" pomysły - byłaby pewnie pupilkiem mediów, ciągle jeszcze przesiąkniętych postkomunizmem...

Cytat:Jeśli porównamy skalę występowania różnych nurtów to można śmiało powiedzieć, że w Polsce nie ma faszyzmu. I Bogu dzięki. Jest w naszym kraju natomiast komunizm. To jest poważny problem i tym się powinny media zająć, a nauczyciele historii przypominać o zbrodniach komunizmu. Dlaczego nikogo nie bulwersują koszulki ze zbrodniażem che guevarą, w którch młodzi ludzie bezmyslnie paradują po ulicach naszych miast ? Dlaczego są w Polsce knajpy o nazwie PRL, w których umieszczone są portrety lenina i stalina i symbole sierpa i młota? Dlaczego nie zdelegalizujemy organizacji, które w prostej linii są kontynuatorami ideologi marksistowskiej, których działacze nie ukrywają swojej tęsknoty za tamtymi czasami? Dlaczego ludzie, którzy kilkadziesiąt lat temu mordowali bohaterów narodowych (między innymi przedwojennych działaczy MW) żyją sobie bezkarnie, pobierają wysokie emerytury i mają do dziś wielkie wpływy w mediach i polityce?! (np. Stefan Michnik)
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!
Za noszenie koszulki ze swastyką można pójść siedzieć do ciupy. Noszenie koszulki z sierpem i młotem, z napisem "milicja", z wizerunkiem Stalina (i takie widziałem) - jest co najwyżej kwitowane stwierdzeniem "wow, ala odjazd" pod adresem właściciela. A, do licha - stalinizm był o wiele bardziej zbrodniczy od hitleryzmu jesli już musimy się bawić w liczby!
Komunizm był najbardziej zbrodniczym systemem wszechczasów - a, o dziwo, gloryfikowanie go w Polsce nie wiąże się z ŻADNYMI konsekwencjami, powtarzam ŻADNYMI. I to jest skandal.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-01-2007 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Z tego,co czytałem to są tendencje do przywrócenia MW roli wychowawczo-edukacyjnej i patriotycznej.Na tym też zależy Giertychowi.
10-01-2007 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Invader Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
AvE,

Ks.Marek napisał(a):Zagrzała się woda w chłodnicy i wykipiała?

To jeden z najlepszych tekstów księdza na tym forum :hahaha:

Pozdr.

[Obrazek: Metal_Johnson.gif]

Stay Invaderized
11-01-2007 01:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów