Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kryzys wiary...
Autor Wiadomość
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
dobrze że przewidziałeś na oczy Kościół to bandycka organizacja żerująca na prostocie ludzkiej wmówili ludziom jedynie słuszną drogę no i ludzie słabi za tym poszli ale ponieważ kościół wie jaki jest polski katolicyzm to bardzo chciał sobie zagwarantować utrzymanie nie przez zwykłego człowieka tylko przez państwo wystarczy zobaczyć dlaczego im tak bardzo zależało na konkordacie pozdrawiam "myśl i obserwuj"
23-12-2006 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
A Ty zacznij pisać po polsku i ze znakami interpunkcyjnymi, bo nie idzie w ogóle zrozumieć o czym piszesz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-12-2006 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Dobrze ,będę pisał ze znakami interpunkcyjnymi, ale mam do Ciebie pytanie:nie chcesz czy nie możesz zrozumieć, tam nie ma nic trudnego chyba, że masz zaindoktrynowany umysł "jedynie słuszną drogą"
23-12-2006 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Mimo mojego wielce zindoktryzowanego umysłu jedynie słuszną drogą, doskonale rozumiem co napisałeś, aczkolwiek nie zgadzam się z tym. Chyba nie jesteś specjalnie zdziwiony :krzywy:

Acha i jeszcze coś. Jeśli Twoja rola na tym forum ograniczać się będzie wyłącznie do obrzucania Kościoła i chrześcijan błotem, bo my "przecież" tacy źli i brzydcy jesteśmy, to niestety będziemy musieli Cię wyprosić. To tak na przyszłość. Pozdrawiam.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-12-2006 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Dobry człowieku (może nawet taki jesteś)ja tutaj nikogo nie obrażam ,nic nie powiedziałem złego na ciebie ani na katolików ,tylko wypowiedziałem się na temat Kościoła kat. no i chyba też nie jesteś zdziwiony moją opinią. Wyproszeniem mnie nie strasz, bo jak się możesz domyślać nie zależy mi tak znowu bardzo żeby tu być .Wszedłem tutaj aby poznać co kieruje wami katolikami i dlaczego daliście sobie wmówić ,że do kontaktu z Bogiem potrzebujecie pośredników, których muszę ja mimo mojego podejścia do sprawy opłacać

[ Dodano: Sob 23 Gru, 2006 16:45 ]
Nie próbój mnie szufladkować OFFCO.

[ Komentarz dodany przez: Offca: Sob 23 Gru, 2006 16:47 ]
Słucham?
23-12-2006 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Podzieliłam temat. O Kościele i podatkach można dyskutować tu: http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...8284#58284

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-12-2006 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Bekonik napisał:
Cytat:Od dłuższego czasu przechodzę kryzys wiary, z każdym dniem coraz mniej wierzę w Boga, nachodzi mnie mnóstwo pytań na które nikt mi nie może odpowiedzieć... Pomóżcie mi, już nie wiem co z tym zrobić...

Będę beszczelny i spytam wprost. 8)
Na czym dokładnie polega Twoje załamanie wiary, jakie to pytania Cię gnębią?

Ja, jak każdy katolik na początku swej drogi, też miewałem krótkie/długie przebłyski wątpliwości typu czy naprawdę istnieje Bóg itp.

Ale to szybko minęło z czasem kolejnych lekcji religi, kazań, a także przez to, że miałem i mam takie niezdrowe zainteresowania sprawami np: stygmatów, objawień, cudów, które za sprawą Boga zdarzają się na tym świecie (także bio... ale to inny wątek Duży uśmiech ).

Albo też jak czytałem/czytam o niesamowitych historiach świętych i czego dokonywali np. o Ojcu Pio, to moja wiara się wzmacnia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ojciec_Pio
(jak ktoś ma fajne linki o świętych to proszę rzucać)

Pamiętam też, jak ksiądz na lekcjach religii opowiadał nam o róznych niesamowitych historiach ludzi świętych, opętaniach i wielu innych interesujących rzeczach.
Z resztą mieliśmy takiego fajnego, ks., który robił wiele szalonych rzeczy np. postrzelił się w nogę, jak kto wymigał się z wojska, jeździł na rolkach i na kogoś/coś wjechał Duży uśmiech itd. ale to już inna sprawa.
W każdym razie brakuje mi tych dawnych lekcji religi, nie tylko ze względu na te ciekawe historje ale też samego nauczania.
Moja rada: lepiej doceniaj lekcje religii tak szybko odchodza...
A kazania w kościele to już nie to samo Smutny

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
10-01-2007 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów