Ankieta: Czy jesteś zwolennikiem tego typu imprez?
Tak
Nie
Wolę stricte religijne "masówki"
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Jezus
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Madalena napisał(a):Jeśli tak to nie ma sensu. Jeśli mamy być żywą Ewangelią tylko raz do roku. "
Ale w tym wypadku, gdy idzie o PJ, to tak właśnie jest. Raz do roku i nic poza tym. Nie uogólniając, oczywiście, bo wierzę, że pośród ewangelizowanych na PJ sa i tacy, którzy kontynuują życie w łasce przez cały rok.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-10-2007 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
May Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Dz8,38 - a Filip szedł dalej swoją drogą...
Dla mnie PJ to bardzo wazna i potrzebna akcja ewangelizacyjna - ewangeliczne wychodzenie jak Chrystus do tych, którzy utracili w życiu sens i głoszenie im Boga.
Dużo zależy jednak od ewangelizujących - jeśli nie poślą do wspólnoty , nie skierują do konkretnych ośrodów oferujących pomoc...
Głosić trzeba. Inaczej kamienie wołac będaOczko
24-03-2008 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
May napisał(a):Dużo zależy jednak od ewangelizujących - jeśli nie poślą do wspólnoty , nie skierują do konkretnych ośrodów oferujących pomoc...
ja tam uważam, że do ośrodków to by trzeba posłać co po niektórych ewangelizujących...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
24-03-2008 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Bardzo dobra inicjatywa ten Przystanek Jezus =D> .
Brawa oczywiście dla Jezusa. =D>
Oby było takich jak najwięcej w każdej diecezji. :jupi:
24-03-2008 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #80
RE: Przystanek Jezus
"Co usłyszałeś ode mnie za pośrednictwem wielu świadków, przekaż zasługującym na wiarę ludziom, którzy też będą zdolni nauczać i innych" 2Tm 2,2

Tak było w 2012r.
http://www.youtube.com/watch?v=PIgJ0cWzyhg

28 VII - 4 VIII - Termin Przystanku Jezus 2013r.

Zapraszamy także nowych ewangelizatorów, by zdobywali praktyczne doświadczenie dzielenia się Jezusem Uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
17-01-2013 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów