Ankieta: Czy zgadzacie sie z Romanem G.
tak, bo to bardzo pomoże ciężarnym nastolatkom
nie, bo to tylko pogorszy ich sytuacje
nie mam zdania na ten temat
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giertych i jego "ankieta majaca pomóc dziewczyną w ciąż
Autor Wiadomość
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jeśli te ankiety spowodują realną pomoc nastolatkom w ciąży ( a może w nich warto też było zapytać, jak sobie te nastolatki taką pomoc wyobrażają), to dobrze,że takie dane zaistnieją.
Jeśli jednak pieniądze podatników zostały wydane tylko po to,aby napiętnować taki stan rzeczy lub też aby przyzwolić na jego istnienie, to zostały wydane na marne.

[Obrazek: mysz4.gif]
16-01-2007 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Myszkunia napisał(a):Jeśli jednak pieniądze podatników zostały wydane tylko po to,aby napiętnować taki stan rzeczy lub też aby przyzwolić na jego istnienie, to zostały wydane na marne.
Nie osądzajmy. Spokój należy zachować i nie zakładać złych intencji. To nie po chrześcijańsku

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-01-2007 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Uśmiech zgadzam sie z X. Markiem...
Ks.Marek napisał(a):Nie osądzajmy. Spokój należy zachować i nie zakładać złych intencji.

jednym słowem pozyjemy zobaczymy...
17-01-2007 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
http://wiadomosci.onet.pl/1467915,11,item.html
Najświeższe info i wyniki ankiet.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-01-2007 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
autor artykułu z linku napisał(a):10718 przypadków ciąż wśród uczennic zgłosili dyrektorzy szkół w ankietach wypełnianych na polecenie MEN. Dyrektorzy deklarowali liczbę ciąż wśród uczennic w latach szkolnych 2004/2005 i 2005/2006.

No nieźle.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-01-2007 05:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
dokładnie!! :/ i teraz można sie tylko samych siebie zapytać czy ta liczba jest w/g nas duża , mała czy pośrednia...
jak na moje oko to zakrawa na dużą...
19-01-2007 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Niezłe to mi się wydają te statystyki z podstawówek! :shock:


P.S. Co ksiądz robił o 4 rano??? Wrócił dopiero z kolędy? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-01-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Offca napisał(a):P.S. Co ksiądz robił o 4 rano??? Wrócił dopiero z kolędy?
Wstałem o tej godzinie, by się położyc spać :roll2:

[ Komentarz dodany przez: Offca: Pią 19 Sty, 2007 15:36 ]
To jest wbrew logice ;P

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-01-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
ej, ksiadz tracaj do tematu.

niestety statystyki sa przerazajace, przynajmniej dla mnie, ale bardziej preraza mnie to, ze w wiekszosci przypadkow uczennice-matki przygotuja swoim dzieciom taki los, jaki je sme spotkal, poniewaz sa nie perzygotowane do bycia matkami, zonami itp. nieopowiedzialnosc, niedojrzalosc... nie chce myslec jak beda wychowywac te dzieci

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-01-2007 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Julia napisał(a):nie chce myslec jak beda wychowywac te dzieci
Odpowiedziałaś sobie na to pytanie. Będą wychowywać nieodpowiedzialnie i niedojrzale...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-01-2007 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
piszac to mialam na mysli konkretna osobe i niestety juz mi szkoda tego dziecka. matka 14 lat, wychowywana tyko przez babcie a ojcec duzo starszy... heh... efekt prawdopodobnie wakacyjnej przygody

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-01-2007 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
dzis w wiadomosciach chyba na polsacie mowili,że panstwo ma pomagac tym matkom.
Ale nie wspomniano o tym, że raczej należałoby się zastanowić nad tym,by te ciąże nie występowały wsrod tak młodych matek

[Obrazek: mysz4.gif]
19-01-2007 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
ciekawe jak chca im pomoc? chyba za nie nie dojrzeja i nie stana sie odpowiedzialni. mozna pomoc finansowo, ale problem najczesciej jest w rodzinach, wiec nalezaloby wziac na terapie rodzinna cala rodzine, a w przypadku tych konkretnych rodzin, gdzie sa ciaze nastolatek taki zabieg jest niemal niemozliwy.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-01-2007 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów