Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świtowe Dni Młodzieży Kolonia 15-21 sierpnia 2005
Autor Wiadomość
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Świtowe Dni Młodzieży Kolonia 15-21 sierpnia 2005
Zjeżdżamy się z całego świata do Volkeroda-my, młodzi związani z katolickim ruchem Odnowyn w Duchu Świętym. Pragniemy przygotować się przed Światowymi dniami Młodzieży w Kolonii, by przeżyć w pełni spotkanie z papieżem. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MŁODYCH DO WSPÓLNEJ DUCHOWEJ PRZYGODY.
Spotkanie przewiduje dwa etapy
1. Przygotowanie do spotkania z Ojcem Świętym ze Wspólnotą Chemin Neuf w miejscowości Volkenroda w dniach 10-15 sierpnia 2005
2. 15-21 sierpnia pobyt w Kolonii i spotkanie z Ojcem Świętym
Więcej informacji oraz pełną listę koordynatorów diecezjalnych wyjazdu znajdziecie na http://www.odnowa.opoka.org.pl/mlodzi/index.html

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
22-11-2004 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Taki wyjazd to niestety duze pieniadze. :cry:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
22-11-2004 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dokładnych kosztów nie mam, ale całość łącznie z własnymi wydatkami powinna się spokojnie zamknąć w kwocie ok 800-1000zł. Każdy wyjazd kosztuje, ale można już zacząć zbierać. W końcu to dopiero w sierpniu 2005.
Ja chcę jechać, ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie. Mam nadzieję, że pozytywnie Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-11-2004 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja dostałem propozycje na ten wyjazd od ks. Andrzeje W. Naszego dawnego wikarego. On chce zorganizowac ten wyjazd. Ale cena jest jak dla mnie wysoka.
Jak mówi Kris, że juz mozna zbierać. To chyba odnosi się do osób, które zarabiają jakieś pieniadze. Nie sądze aby za swoje kieszonkowe można byłu tyle uzbierać.
23-11-2004 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
No tak koszty niestety nie są małe dlatego proponuje tym którzy nie pracują i nie zarabiają wszcząć intensywny markieting bezpośredni wsród rodziny Oczko no i intensywna modlitwę o jak najniższy kurs euro bo od tego zależy najbajdziej koszt wyjazdu. A zatem do roboty Uśmiech

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
25-11-2004 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów