Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs Filip
Autor Wiadomość
odjob Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
o widze że zażarte dyskusje na temat Filipa... hehehe przede wszystkim nie rozumiem ogaw tego pana z włoskim nickiem na G.... w końcu "Filip" jest uznany przez Kościół. tak jak cały program duszpasterski Redemptoris Missio, którego jest cześcią... i kto ma jakieś pojęcie na ten temat wie, że nie podaje on pełnej definicji zbawienia, nie skupia się na tzw, jak to określa mój spowiednik "zbawieniu w nadzieji", ale na roli Jezusa, bo w końcu cały Kościół a także wszystko co sie w Nim dzieje jest Chrystocentryczne, zatem kurs Filip też... nie lubię tak otwratych dyskusji na temat metodologii filipa, bo ja np tyrafiłem tu przypadkiem i przypadkiem mógł tu trafić ktokolwiek i być z lekka okrojonym z treści i zniechęconym ciężką dyskusją... Nie chodzi tu o jakąś tajemnice państwową ale o danie kazdemu możłiwości przeżycia FIlipa, który notabene opiera się na DECYZJACH, A NIE EMOCJACH któryh treści nei moge przytoczyc ze względu na to, by nie zdradzić treści KursuDuży uśmiech to tyle, pozdrawiam wszystkich

A nadzieja zawie?c nie mo?e, gdyz mi?o?? bo?a rozlana jest w secach wszych przez Ducha Swietego któy zosta? wam dany
04-11-2006 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów