Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help - komp mi ześwirował
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Help - komp mi ześwirował
Obejrzałam sobie film na dvd z wesela kuzynki. Po wyłączeniu filmu, jak sie skończył, sfiksowało mi coś z dżwiękiem.

Głównie odczuwalne na Winampie. Po każdej osobnej ścieżce automatycznie regulacja głośności na wave (rozrywka w akcesoriach - nie śmiać się, ja laik jestem ) spada do zera. muszę dla każdej ścieżki na nowo ustawiać żeby było cokolwiek w głośnikach Smutny Sprawdziłam, że np. dźwiękom z gg to nie przeszkadza, są cały czas.

Ktoś ma powód albo rozwiązanie :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-01-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Może jakiś kabelek się poluzował? No chyba, że masz lapka.

Ja z kolei po 10 formatowaniu kompa z rzędu (a jakże, z powodu zbyt wysoko ustawionych MHz! Ale dopiero przy 10 formatowaniu odkryłam co może być nie tak.) też siedzę w ciszy zaklęta, bo znaleźć u mnie sterownik do audio z cd do płyty głównej to po prostu nie lada wyczyn. Więc sobie tak będę siedziała w ciszy, aż ktoś mondry mi te sterowniki odnajdze :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-01-2007 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Offca napisał(a):Więc sobie tak będę siedziała w ciszy, aż ktoś mondry mi te sterowniki odnajdze
Poszukaj se Offieczko coś takiego, co się zwie Everest Home Edition. To taki mały programosik do diagnozowania systemu. I on ładnie ci wyświetli bebechy twego grata, i tam znadziesz tez linki do sterowników.
pozdro!

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-01-2007 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Moje sterowniki są takie stare (7-latki), że żadnych linków w sieci mi nie odnajdzie. Chyba, że chodzi księdzu o źródła sterowników z cd?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-01-2007 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ks.Marek napisał(a):
Offca napisał(a):Więc sobie tak będę siedziała w ciszy, aż ktoś mondry mi te sterowniki odnajdze
Poszukaj se Offieczko coś takiego, co się zwie Everest Home Edition. To taki mały programosik do diagnozowania systemu. I on ładnie ci wyświetli bebechy twego grata, i tam znadziesz tez linki do sterowników.
pozdro!
Oj tak, to świetny program, polecam nawet jak z kompem wszystko w porządku. Jest taki sprytny, że nawet mierzy temperaturę na procesorze i innych ważnych podzespołach komputera.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-01-2007 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Annnika używasz jakiś kodeków :?:
30-01-2007 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #7
 
DXshowpack

Nie sądzę żeby to mialo jednak cos wspólnego z POWERDVD bo u brata nic nie uszkodziło.

Ja mam konto użytkownika, on administracyjne. U niego jest ok, tylko u mnie.

Kurde, może to mój profil sie uszkodził w winzgrozie :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-01-2007 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jeżeli próbowałaś różnymi programami i w każdym występuje ten sam problem, warto spróbować przeinstlować kodeki albo zainstlować inne. Na razie tylko to mi do głowy przychodzi.
31-01-2007 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Invader Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
AvE,

Jako domorosły informatyk proponuję ponowną instalację sterownika dźwięku. Powinnnaś znaleźć go na CD do płyty głównej (Motherboard). Innym wyjściem może być odinstalowanie winampa i ponowne jego zainstalowanie. Pamiętaj, żeby po deinstalacji winampa usunąć cały katalog "Winamp" z lokalizacji C:\Program Files. Być może to winamp się posypał, ponowna instalacja powinna załatwić sprawę.

Pozdr.

[Obrazek: Metal_Johnson.gif]

Stay Invaderized
31-01-2007 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #10
 
Hmm... teraz to już nie tylko winAmp ale w ogóle wszystko, jak raz zgłośnię sobie ręcznie w "Rozrywce" to po uruchomeiniu kolejnego programu a piać od nowa :/ chyba muszę wypieprzyć mój profi l i założyć sobie nowy :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-01-2007 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Spróbuj jeszcze "Przywracanie systemu" wybierz punkt kontrolny z dnia w którym było jeszcze wszystko ok. Takie banalne, a nie raz bardzo skuteczne Uśmiech
31-01-2007 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Te funkcje brat wyłączył.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-01-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Annnika napisał(a):Te funkcje brat wyłączył.

Błąd i to duży.

Myślę, że nie jest konieczne kasowanie całego profilu, problem nie wygląda na poważny, przynajmniej dla mnie. Jednak trzeba trochę pokombinować i sprawdzić różne warianty.
31-01-2007 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #14
 
Tja... na kombinowane trzeba mieć czas. On też ma sesje teraz Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-01-2007 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
A u mnie świrowania mojego kompa ciąg dalszy Smutny Smutny Smutny teraz już chyba dysk mi padł na amen i będę musiała kupić nowy Smutny

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-02-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów