Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój mąż jest... księdzem
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #211
 
Patrze na te statystyki i... normalnie bym musiała zastanowić się dobrze, czy moi znajomiu księża są "normalni", skoro nie łapią się w tych statystykach. Znam przynajmniej 50 (może nawet więcej ale tak będzie łatwiej statystycznie liczyć), wobec czego by wyniakało z tych statystyk, że 6 z nich prowadzi "podwójne życie". Ciekawa sprawa... chyba muszę ich "uświadomić", żeby zmienili "styl życia" bo nie pasują do statystyk.

Co do odchodzących... trudno wyrokować.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
24-02-2009 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szukacz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #212
re. Rachel
jasne........ Rachel wie najlepiej Język .to jakie są Twoim zdaniem te statystyki????????????????????

chcia?bym wiedzie?....
24-02-2009 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #213
 
szukacz, takie jak zawsze: ja mam 2 auta, ty żadnego, ale średnio statystycznie mamy po jednym Szczęśliwy
statystyka zawsze upraszcza rzeczywistość, a niejednokrotnie sama ją kreuje przez odpowiednie opisanie i skomentowanie.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
24-02-2009 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #214
 
spioh, zawsze na zajeciach słyszałam - statystyki służą tylko celom propagandowym :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-02-2009 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #215
 
"statystykami można dowolnie manipulować"...też ze studiów tekścik...

[Obrazek: mysz4.gif]
25-02-2009 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #216
 
To zupełnie jak z Shoah - mówi się, że wielkie mnóstwo Żydów wymordowano, ale nikt nie kwapi się do powiedzenia konkretnie: ile?

To jest tak zwany dogmatyzm - domniemane założenie, że jakaś teza, która dość często jest powielana, w końcu doczekuje się afirmacji w postaci takiego mówienia: "wszyscy wiedzą, że", kiedy tak faktycznie wygląda to w ten sposób: "wielu wierzy, że". Różnica między wiarą a wiedzą jest dość zasadnicza.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-03-2009 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów