Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zapytania o fragmenty.
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Myszkunia napisał(a):To wobec tego powinnam uznać,że były nie tylko Marie ale i Joanna?
A może warto popatrzeć do Pism Świętego i uważnie prześledzić nurtujące kwestie?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-02-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ks.Marek napisał(a):A może warto popatrzeć do Pism Świętego i uważnie prześledzić nurtujące kwestie?
Ja właśnie kiedyś uważnie czytałam. A że było to kiedyś, a pytanie zostało do dziś, uznałam,że w końcu niech mi to ktoś wytłumaczy, skoro samej nie udało mi się odpowiedzi wydedukować.

[Obrazek: mysz4.gif]
21-02-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Myszkunia napisał(a):A że było to kiedyś, a pytanie zostało do dziś, uznałam,że w końcu niech mi to ktoś wytłumaczy, skoro samej nie udało mi się odpowiedzi wydedukować.
Też dobrze :mrgreen: W końcu, co x głów, to nie jedna, prawda? :wink:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-02-2007 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ks.Marek napisał(a):Też dobrze W końcu, co x głów, to nie jedna, prawda?
W sumie tak.

[Obrazek: mysz4.gif]
22-02-2007 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów