Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
byłam na Woodstocku... telewizja Trwam kłamie!!!
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
byłam na Woodstocku... telewizja Trwam kłamie!!!
Chciałam dziś napisać parę słów o Woodstocku do którego niektórzy z was są nastawieni jak telewizja trwam i propagują nieprawdziwe informacje... ja rozumiem że może wam się tam nie podobać, ale to nie powód żeby pisać takie oszczerstwa...
W niedziele wróciłam z Kostrzyna gdzie w tym roku odbywał się Przystanek Woodstock.
Było cudownie... nawet mój chłopak który pojechał bo niechciał mnie puścić samej bawił się świetnie... przyznaję szczerze że byli ludzie którzy przyjechali tylko żeby się napić trochę się wyszumieć...ale większość przyjechała tam żeby posłuchać dobrej muzy... żeby nie czuć się wyobcowanym i spotkać ludzi ze swojego klimatu...
Oprócz 23 niewielkich kradzieży (info z gazety lubuskiej) jak buty lub ser z namiotów nie było żadnych bójek, ani dymów...
Nie mogę zrozumieć jak katolicka telewizja Trwam może podawać fałszywe informacje w stylu „ilości ofiar woodstocku nie podaje się” albo że liście marihuany na fladze rasta( które często są tylko symbolem )"oznaczają punkt sprzedaży marihuany...."
To totalna obłuda, kłamstwo i fałsz.... kościół powinien komentować takie informacje sam a nie pozwalać na to takiej telewizji nastawiającej ludzi przeciw Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i Woodstockowi ... na woodstocku jest przecież masa księży którzy także się tam bawią...
Czy oni też są satanistami?? Bo tak się mówi o woodstockowiczach...
Niektórzy z ludzi na tym forum zdają się mieć poglądy ojca Rydzyka...
Czy to aby na pewno jest ok. w taki sposób traktować fundacje która wyprowadziła polską kardiochirurgię na czołówkę światową i festiwal zorganizowany dla jej wolontariuszy??
Mówcie co chcecie ale ja wiem swoje na tej imprezie było spokojniej niż w małej dyskotece...w przyszłym roku też jadę i będę namawiać jeszcze więcej osób... bo tam walczy się o równość... i wszyscy są tacy sami... jest po prostu pokojowo... a to wszystko dzięki Jurkowi i całej fundacji która chce nam podziękować... nam którzy tworzymy w jakiś sposób tą fundację i całą tą piękną imprezę na którą czekałam cały rok....!!!!

MIŁOŚĆ PRZYJAŹŃ MUZYKA.....!!!!

....i nic mi więcej nie potrzeba...
02-08-2004 21:45
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
calkowicie sie z toba zgadzam, moze poza tym, ze napisalas "niewielkie kradzieze" - otoz mojej kolezance ktora byla z chlopakiem i kumpel a byla rozbita jakies 5 metrow ode mnie w nocy z czwartku na piatek zwineli namiot z cala zawartoscia. ale to tylko tak sie chwale ze znam takie przypadki. otoz jesli chodzi o moje odczucia dotyczace woodstocku: impreza jest zajedwabista, muza wyczesana (no moze z wyjatkiem punk rocku ktorego nie trawie), hektolitry piwa, klimat itd. --> ale to nic nowego, takie cos uslyszycie od pierwszego lepszego woodstockowicza. jako ze to forum ewangelizacyjne i wiele osob jest nastrawione w stylu woodstock - przystanek do piekla ---> pragne powiedziec, ze na woodstocku czulem sie calkwoicie bezpiecznie. czy dzien czy noc, nie mialem zadnych obaw o swoje zdrowie, no moze troche o mienie, ale namiot zamyjalem na klodke i nic mi nie zginelo. przykladowo idziesz sobie w nocy, kogos zachaczysz - nie wazne czyja wina, kazdy sie odrwaca i na wyscigi przeprasza. a u nas w glogowie? pierwsze co bym uslsyzalk to "chcesz wpier***?" polecam wszystkim ta impreze!
02-08-2004 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Robi - co ty chcesz od punk rocka??? Język Sa tacy, co lubia te klimaty Oczko (aczkolwiek jak w kazdym gatunku sa lepsze i gorsze kapele). Punk to nie tylko 2 akordy -> darcie mordy Język Dezerter czy Armia od strony muzycznej sa jednak rozwiniete Uśmiech

A przechodzac do meritum Oczko - wiekszosc uczestnikow woodstocku wyznaje jednak zasade "zyj tak, jak chcesz i pozwol zyc innym", a w bylejakim miescie wychodzac po zmroku mozna wrocic z nozem w plecach... Nie oszukujmy sie tez - jasne, ze na Woodstocku jest alkohol, sa tez dragi, ale ci, ktorzy z tych uzywek korzystaja robiliby to i zostajac w miejscu zamieszkania.

www.malach.tox.pl
02-08-2004 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Asia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
NIE BIORE! JESTEM O.K.!
W tym roku bylam na Woodstock'u(m.i.n. z Amelia) i wcale tego nie zaluje.Bylo swietnie,przezylam tam niezapomniane chwile.Szczerze mowiac to co tam sie dzialo nie da sie opisac,Przystanek trzeba przezyc samemu,a zapewniam,ze jest po co jechac.Ludzie sa nastawieni do kazdego przyjaznie,tam nie liczy sie Twoj ubior czy pieniadze,tylko dusza,wnetrze czlowieka. Tam nie ma przemocy,tam jest pokoj.Ze sceny Jurek Owsiak oraz zespoly glosza hasla przemawiajace do nas mlodziezy STOP PRZEMOCY!!STOP NARKOTYKOM!!STOP WOJNIE!!To jest koncert,ktory daje duzo do myslenia.Mozna sie takze wyszalec i odreagowac od problemow.Telewizja Trwam podaje falszywe informacje,dotyczac Woodstock'u.Pan Tadek,nie byl na Przystanku wiec nie wiem skad ma on "prawdziwe" informacje dotyczace tego najwiekszego koncertu w Europie.Apeluje do ludzi nie wyrazajcie swoich opini skoro nie byliscie i nie widzieliscie co sie tam dzieje i jak tam jest.A zapewniam,ze jest great!!

NIE BIORE!JESTEM O.K.
02-08-2004 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Asia napisał(a):Ze sceny Jurek Owsiak oraz zespoly glosza hasla przemawiajace do nas mlodziezy STOP PRZEMOCY!!STOP NARKOTYKOM!!STOP WOJNIE!!To jest koncert,ktory daje duzo do myslenia.Mozna sie takze wyszalec i odreagowac od problemow.
Prawda - graja zawsze kapele pozytywne. Llepsze lub gorsze muzycznie, ale komponujace sie z haslami woodstocku. Lacznie z metalowym Hunterem, ktorego teksty sa pacyfistyczne Uśmiech

A spojrzmy na to od drugiej strony - badzmy swiadomi, ze na Woodstocku idealnie nie jest, ale NIE MA IMPRE IDEALNYCH!. Lacznie z roznego rodzaju akcjami religijnymi - na pielgrzymkach tez sie "cuda" dzieja (ale niestety nie takie "cuda" Smutny ), ze o gorszacych wydarzeniach z Lednicy nie wspomne (a sam bylem ich swiadkiem). Ale tamte akcje sie idealizuje a Woodstock demonizuje :? Trzeba wreszie zrozumiec, ze to wszystko kwestia nastawienia konkretnych ludzi - znam osoby, ktore na Woodstocku kropli piwa nie wypily, a na Lednicy widzialem typow, ktorzy juz w poludnie stracili wszelkie zdolnosci motoryczne...

www.malach.tox.pl
02-08-2004 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
Re: byłam na Woodstocku... telewizja Trwam kłamie!!!
Amelia napisał(a):Oprócz 23 niewielkich kradzieży (info z gazety lubuskiej) jak buty lub ser z namiotów nie było żadnych bójek, ani dymów...
W tym roku mialem takze przyjemnosc byc na przystanku woodstock ale ze strony przystanka Jezus. I to co napisalas na temat, ze nie bylo zadnych bojek wynika chyba z tego, ze z poza obrebu swojego namiotu nie wychodzilas. Chodzi mi o to, ze bojki sie tam w znikomej ilosci dzialy. Sam widzialem jak poza polem musiala wrecz policja interweniowac. Widzialem jak skini szukali zaczepki. Choc musze przyznac, ze co do zaczepek jako takich byla dystyplina. Ja jako "Jezusowiec" czolem sie bezpiecznie tam.

Amelia napisał(a):Nie mogę zrozumieć jak katolicka telewizja Trwam może podawać fałszywe informacje w stylu „ilości ofiar woodstocku nie podaje się” albo że liście marihuany na fladze rasta( które często są tylko symbolem )"oznaczają punkt sprzedaży marihuany...."
„ilości ofiar woodstocku nie podaje się”--> nie wiem jak mam to rozumiec. Czy przejechana noga czlowieka zalicza sie do tych ofiar, pomojajac liczne zainteresowanie pokojowego patrolu, ktory nie potrafil udzielic piewrwszej pomocy gdy noga byla zmiazdzona. Czy chodzi poprostu o zgony. Bo o zgonach nie slyszalem ale pogotowie jezdzilo ciagle.

Amelia napisał(a):Niektórzy z ludzi na tym forum zdają się mieć poglądy ojca Rydzyka...
Piszesz o oszczerstwach na temat Owsiaka i telewizji trwam. A teraz co piszesz na nasz temat??

Amelia napisał(a):Czy to aby na pewno jest ok. w taki sposób traktować fundacje która wyprowadziła polską kardiochirurgię na czołówkę światową i festiwal zorganizowany dla jej wolontariuszy??
Tak jest to niesamowite, ze Owsiak zakupuje sprzet dzieki, ktoremu mozna rotowac zycie mlodych dzieci.

Ale zmierzam do tego. Owsiak oprocz koncertow, ktore z opini przystankoiczow "weteranow" w tym roku byly slabe, i hektolitrow piwa cokolwiek cos zalatwil. Skoro haslami jest milosc, przyjazn to gdzie jest czas gdzie mozna naprawde ta atmosfere stworzyc. Bo giedy alkohol sie leje dniem i noca ludzie nie maja na co innego czasu.
Swietnie Owsiak pociesza rodzicow siedzacych w domu, ze na terenie nie ma zadnych narkotykow oraz alkoholu i ze bawimy sie swietnie. Kiedy ludzie od samego rana nie ogarniali co sie dzieje. Jest tak bezpiecznie, ze osoba wroci bez nogo do domu.
Nie mowie, ze impreza jest zla :!:
Owsiak kupuje swietny sprzet dla dzieci. A z drugiej strony daje hektolitry moze tym, ktorym juz zycie uratowal.
03-08-2004 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Daidoss napisał(a):Ale zmierzam do tego. Owsiak oprocz koncertow, ktore z opini przystankoiczow "weteranow" w tym roku byly slabe, i hektolitrow piwa cokolwiek cos zalatwil. Skoro haslami jest milosc, przyjazn to gdzie jest czas gdzie mozna naprawde ta atmosfere stworzyc. Bo giedy alkohol sie leje dniem i noca ludzie nie maja na co innego czasu.
Swietnie Owsiak pociesza rodzicow siedzacych w domu, ze na terenie nie ma zadnych narkotykow oraz alkoholu i ze bawimy sie swietnie. Kiedy ludzie od samego rana nie ogarniali co sie dzieje. Jest tak bezpiecznie, ze osoba wroci bez nogo do domu.
Nie mowie, ze impreza jest zla
Owsiak kupuje swietny sprzet dla dzieci. A z drugiej strony daje hektolitry moze tym, ktorym juz zycie uratowal.
Zwlaszcza bede czapial sie ostatniego zdania:
1) Jak to daje?!?!

Za wszystko trzeba placic - to raz, a dwa, ze zabezpieczenie gastronomiczne, lacznie z piwem, musi byc. Wszystko jest dla ludzi, ale nie kazdy potrafi z tego dobrze korzystac.

2) Jak to ratuje?!?!

Jerzy Owsiak zajmuje sie dystrybucja pieniedzy damych przez ludzi - i to oni tak naprawde ratuja te dzieci. Ja tez moge cos kupic jak mi dacie pieniadze Język Fakt, ze takie dzialania sa w naszym kraju niezbedne, zeby umierajaca sluzba zdrowia mogla jeszcze choc przez chwile funkcjonowac, ale nie przeceniajmy osobistych zaslug Owsiaka w tym temacie (aczkolwiek szacun dla niego, ze potrafil zorganizowac taka akcje jak WOSP)

Daidoss napisał(a):Skoro haslami jest milosc, przyjazn to gdzie jest czas gdzie mozna naprawde ta atmosfere stworzyc.
A jak to sobie czlowieku wyobrazasz? Ludzie sie tam poznaja i jakas nic przyjazni sie czasem zawiazuje. Milosci w rozumieniu chrzescijanskim jest moze niewiele, ale jest takze niewiele nienawisci, a skoro tak, to jest => duzo pozytywnych wibracji, ktorym haslo festiwalu nadalo nazwe milosci.

Amelia napisał(a):To totalna obłuda, kłamstwo i fałsz.... kościół powinien komentować takie informacje sam a nie pozwalać na to takiej telewizji nastawiającej ludzi przeciw Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i Woodstockowi ...
Zgadzam sie, ze to, co robi Radio Maryja, TV Trwam i Nasz Dziennik (wszystkie sterowane przez o.Rydzyka) to po prostu przegiecie paly! A smieszne (a wlasciwie zalosne) jest to, ze przedstawiaja sie jako jedyne polskie i niezalezne madia... Ale nie oszukujmy sie - Owsiak to rownie silna osobowosc jak Rydzyk, obie postacie sa charyzmatyczne i maja sporo oddanych fanow. Obaj korzystaja tez z tych samych zabiegow socjotechnicznych (np. "oblezona twierdza"). Roznia sie tylko grupa odbiorcow. Dlatego nie ufam zadnemu z nich!

www.malach.tox.pl
03-08-2004 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Witam. Nie byłem w tym roku na przystanku woodstock, więc nie będę się wypowiadał na temat tegorocznego przystanku. Ale ponieważ bywałem na wcześniejszych to myślę, że mam na to jako taki ogląd i mogę swoich kilka słów dodać do całej dyskusji lub jak widzę przerzucania się argumentami."Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie". W zeszłym roku z ust Pana Owsiaka dało się usłyszeć obraźliwe słowa w stosunku do mediów, które nie wyrażały się najprzychylniej o całej imprezie. Dostało się również bardzo przychylnie nastawionej do przystanku woodstock i Pana Owsiaka od dawna "Gazecie Lubuskiej". Ale w tym roku to Pan Owsiak przesadził, korzystając z czasu antenowego publicznej telewizji, za którą wszyscy płacimy abonament zaczął wyrażać swoje opinie na temat o. Rydzyka i komitetu mieszkańców Kostrzyna, którzy ośmielili się protestować przeciwko organizacji przystanku. Jak się to ma do propagowanej idei wolności? Nikt z nas nie zaprzeczy również, że rzeczy pokazywane w telewizji Trwam i w Naszym Dzienniku nie mają miejsca na przystanku woodstock. Być może traktowane jest to wszystko bardzo wybiórczo, ale jednak istnieje. Ale nie to miało być tematem mojego postu. Chciałem napisać, że Chrystus nie potępiał nikogo. Bardzo dziękuje za inicjatywę ewangelizacyjną i niesienie dobrej nowiny wśród ludzi, niestety nie mogłem się przyłączyć do głoszenia Chrystusa w tym roku na polu przystanku woodstock. Wielu a raczej zdecydowana większość z tych ludzi, którzy przyjeżdżają na tą imprezę to bardzo wartościowi i inteligentni ludzie, lecz często są zagubieni, czują się wykluczeni ze społeczeństwa i niepotrzebni. Noszą w sobie dużo zranień i bólu zadanego w rodzinach w środowiskach, w których się wychowują a wielu z nich po prostu poszukuje w życiu czegoś więcej niż tylko otaczającego nas z każdej strony konsupcjonizmu. I o takich ludziach także mówi twórca całej imprezy pan Owsiak, że właśnie dla nich organizuje to wszystko. Niestety pojawia się wiele niebezpiecznych spraw przy tym, próbuje się promować sektę Hare Kriszna w imię wolności, która to sekta z równością i wolnością niewiele ma wspólnego, bo nawiązuje do podziału ludzi na kasty. Niestety wielu z tych zagubionych często ludzi, którzy trafiają na przystanek woodstock trafia później do tej sekty. Istnieje również duże zagrożenie związane z samym niewinnym na pozór hasłem "róbta co chceta". Oczywiście nie do wszystkich to trafi i nie wszyscy wezmą to tak aż bardzo serio czego ja mogę być przykładem ale jednak znajdzie się część ludzi którzy wezmą to sobie bardzo do serca. Kończąc chciałbym napisać że to, co powinno cechować tą imprezę a więc spotkanie się dla posłuchania i pobawienia się przy muzyce, której często nie ma w mediach i podziękowanie za finały WOŚP schodzi na plan dalszy a górę zaczyna brać ideologia, która obawiam się nie zawsze będzie przynosiła dobre owoce w przyszłości. Uśmiech Uśmiech
03-08-2004 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Malipo napisał(a):W zeszłym roku z ust Pana Owsiaka dało się usłyszeć obraźliwe słowa w stosunku do mediów, które nie wyrażały się najprzychylniej o całej imprezie. Dostało się również bardzo przychylnie nastawionej do przystanku woodstock i Pana Owsiaka od dawna "Gazecie Lubuskiej". Ale w tym roku to Pan Owsiak przesadził, korzystając z czasu antenowego publicznej telewizji, za którą wszyscy płacimy abonament zaczął wyrażać swoje opinie na temat o. Rydzyka i komitetu mieszkańców Kostrzyna, którzy ośmielili się protestować przeciwko organizacji przystanku. Jak się to ma do propagowanej idei wolności? Nikt z nas nie zaprzeczy również, że rzeczy pokazywane w telewizji Trwam i w Naszym Dzienniku nie mają miejsca na przystanku woodstock. Być może traktowane jest to wszystko bardzo wybiórczo, ale jednak istnieje.
Przeciez wlasnie o tym pisalem! Manipulacja idzie z obu stron. Ale po cos mamy mozgi Oczko I tak jest zawsze, ze jak wybierzesz najbardziej ekstremalne momenty zarowno na plus jak i na minus (jedne pokazuje Owsiak, drugie Rydzyk) to masz zafalszowany obraz swiata.

www.malach.tox.pl
03-08-2004 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Zawarłem dużo myśli w swoim poscie i mógłbym je jeszcze rozszerzać. Ale nawiazująć do tytułu całego wątku uważam że Trwam nie kłamie, a również byłem i to nie raz czy dwa razy na przystanku woodstock. Chciałbym dodać, że nie byłem tam w poszukiwaniu sensacji czy ekstremalnych rzeczy, pojechałem dla muzyki. A podawanie rzetelne faktów wymaga podawanie wszystkiego. W zeszłym roku specjalnie chciałem posłuchać co złego będą mówili o ludziach z przystanku w RM i ile pomyj na nich wyleją. Jakież było moje zdziwienie kiedy usłyszałem co mówili księża, ewangelizatorzy i ludzie którzy dzięki nim spotkali w swoim życiu właśnie tam Chrystusa i się nawrócili. Jakże mocne były ich świadectwa. Nie słyszałem żadnych złych rzeczy na temat samego przystanku czy samego pana Owsiaka. To wszystko leciało w Radio Maryja, które niby manipuluje faktami. Duży uśmiech
03-08-2004 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Amelia, Asia... nic dodać i nic ujac... nikt nie wierzyl tu osobom ktore nie byly na woodstocku, ze tam wcale nie jest tak tragicznie jak to sie przedstawia w TV.. ale moze teraz... wy bylyscie tam i wiecie juz jak to wyglada naprawde... nikt wam nie zarzuci ze nie macie o tym pojecia... dzieki za ten post Amelia, tak trzymaj...
03-08-2004 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Iza ja bylem i wiem jak tam jest. Mnie mozesz tez umiesci obok imion Ameli i Asi. Wszyscy razem wiemy jak tam jest naprawde, ale kazdy z nas inaczej to toleruje Uśmiech
03-08-2004 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Malipo napisał(a):A podawanie rzetelne faktów wymaga podawanie wszystkiego.
AMEN! A tak sie sklada, ze Radio Maryja i TV Trwam pokazuja tylko ciemna strone Woodstocku (ktora, nie zaprzeczam - istnieje). Rownie dobrze moge powiedziec, ze nie podaje sie rzetelnych informacji np. o Lednicy, bo sam wiem jak to wyglada.

Malipo napisał(a):W zeszłym roku specjalnie chciałem posłuchać co złego będą mówili o ludziach z przystanku w RM i ile pomyj na nich wyleją. Jakież było moje zdziwienie kiedy usłyszałem co mówili księża, ewangelizatorzy i ludzie którzy dzięki nim spotkali w swoim życiu właśnie tam Chrystusa i się nawrócili. Jakże mocne były ich świadectwa. Nie słyszałem żadnych złych rzeczy na temat samego przystanku czy samego pana Owsiaka. To wszystko leciało w Radio Maryja, które niby manipuluje faktami.
A ja w tym roku sluchalem audycji w RM przed Woodstockiem. Tam byly wlasciwie tylko "pomyje i oszczerstwa". Powinny mp3 z tym lezec na ich serwerze - przeszukaj archiwum bodajze "Rozmow niedokonczonych".

www.malach.tox.pl
03-08-2004 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Tak się składa ze pracuję w Żarach i mogę posłuchać niektórych opinii mieszkańców Żar, a są naprawdę różne i skrajne. Ale nawiązuje jeszcze raz do tematu wątku "telewizja Trwam kłamie" uważam, że nie kłamie a pokazuje jedną część tej imprezy, która wydaje się być zagrożeniem. A jak już wspomniałem wypowiadano się w zeszłym roku bardzo pozytywnie i przyjaźnie o uczestnikach samego przystanku. Czyli przedstawiono obydwie strony do rozważenia samym słuchaczom i nie potępiano tylko w czambuł jak się sugeruje.
03-08-2004 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
NO dobra - TV Trwam i Radio MAryja nie klamia, ale podaja "polowe (albo i mniej) prawdy" - nie wiem co jest lepsze :?

www.malach.tox.pl
03-08-2004 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów