Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mów "mama" bo urazisz geja
Autor Wiadomość
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Nie mów "mama" bo urazisz geja
Po przeczytaniu takiego artykułu rodzi się we mnie wewnętrzny bunt przeciw współczesnemu światu. Do jakich absurdów jesteśmy w stanie się posunąć? Co będzie ze społeczeństwami zachodnimi za kilkadziesiąt lat? Powinniśmy się jak najszybciej obudzić i rozpocząć kontratak przeciwko tej zarazie. Każdy krok pedałów wstecz musi powodować dwa kroki do przodu normalnych ludzi, bo inaczej pokolenia które przyjdą po nas zezwierzeceją zupełnie... Mam nadzieję, że na tym forum nie trzeba tego tłumaczyć?

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyda...t_a_5.html

Szkoci kontra homofobia

Kuriozalne wytyczne dla pracowników służby zdrowia w Szkocji mogą się obrócić przeciwko homoseksualnemu lobby

W szkockich szpitalach zalecono unikanie słów "mama" i "tata", aby nie urazić pacjentów - dzieci par homoseksualnych

ANGELA JIMENEZ/GETTY IMAGES

Nowe przepisy, według których personel szpitala nie powinien używać "homofobicznych" słów "mama" i "tata", nie zaskoczyły ekspertów. - Szkocja ostro skręciła na lewo. Gdyby nie szkoccy wyborcy, nigdy nie rządziłaby nami Partia Pracy - powiedziała "Rz" brytyjska ekspert do spraw rodziny Lynette Burrows. - Za zmianami politycznymi poszły zmiany obyczajowe. Szkocka klasa polityczna całkowicie straciła kontakt z rzeczywistością - dodała.

Homoseksualizm już dawno wkroczył do szkockich szkół. Od siedmiu lat prowadzi się tam na ten temat rozmaite pogadanki i lekcje. Wprowadzane są programy mające na celu walkę z dyskryminacją i przemocą wymierzoną w dzieci uważające się za homoseksualistów.

W zeszłym roku zorganizowano specjalne zajęcia, na których instruowano dzieci, w jaki sposób powinno się uprawiać "bezpieczny homoseksualny seks". Oprócz wskazówek czysto technicznych opowiadano dzieciom o prezerwatywach, które mają uchronić przed AIDS, o"emocjonalnej stronie homoseksualizmu" oraz o tym, w jaki sposób skontaktować się z gejowskimi organizacjami.

Realizacja ideału sprawiedliwości społecznej

Wpływy tych ostatnich w minionych latach gwałtownie rosną. Jak przyznała rzeczniczka szkockiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS), dyrektywy dotyczące "walki z językiem dyskryminacji" w szpitalach zostały opracowane przez znaną organizację zrzeszającą homoseksualistów Stonewall Scotland.

- My je tylko zaaprobowaliśmy. Od dawna ściśle współpracujemy z tym środowiskiem. Chcemy bowiem zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim pacjentom - powiedziała "Rz" rzeczniczka NHS. Dokument "Fair wobec wszystkich" sfinansowany został ze środków publicznych.Oprócz bardzo kontrowersyjnych wytycznych, dotyczących np. zamiany słów "mama" i "tata" na "opiekunowie" czy "strażnicy", w szkockich szpitalach pojawią się też nowe formularze dla pacjentów i pracowników. Fragment dotyczący płci zostanie zmieniony ze zwyczajnego "Mężczyzna/Kobieta" na: "Mężczyzna", "Kobieta" oraz "Inne".

Jak bowiem podkreślają pracownicy NHS, komfortowo w szpitalu powinni czuć się nie tylko hetero- i homoseksualiści, ale również transwestyci. "Te przepisy to wyraz naszego przywiązania do ideału sprawiedliwości społecznej i pragnienia, aby służba zdrowia była przykładowym przedsiębiorstwem" -napisał we wstępie do dokumentu "Fair wobec wszystkich" wysoki rangą przedstawiciel NHS Paul Martin.

Słowo "gej" stało się obelgą

-Dzięki poparciu liberalnego establishmentu ugrupowania homoseksualistów stały się nietykalne. Ludzie boją się je skrytykować, żeby nie sprowadzić na siebie wściekłego ataku, nie zostać okrzykniętym homofobem - tłumaczy Lynette Burrows. Według niej środowiska te poczuły się jednak zbyt pewnie i forsując rozmaite karkołomne inicjatywy, strzelają sobie samobójczą bramkę.

- Ludzie są w stanie znieść wszystko, byle miało cień realizmu. Tymczasem zakaz mówienia "mama", "tata" jest po prostu niemożliwy do wprowadzenia. Pielęgniarki i tak będą robiły oko do dzieci i szeptały ukradkiem: "mamusia przyszła". A homoseksualiści staną się tylko obiektem drwin -podkreśla pani Burrows.

Z jej obserwacji wynika, że dzięki takim akcjom ludzie, którzy nigdy nie mieli nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji seksualnej, diametralnie zmieniają zdanie. - BBC od dwudziestu pięciu lat angażuje się w nachalną promocję homoseksualizmu. Efekt jest taki, że dziś w Wielkiej Brytanii słowo "gej" to największa obelga. Takie rzeczy, zamiast zwalczać niechęć do homoseksualistów, wywołują ją -podkreśliła.
PIOTR ZYCHOWICZ

Atak na chrześcijaństwo

To chyba jakiś ponury żart. Przecież słowa "mama", "tata" wypowiadamy jako pierwsze w naszym życiu. Tak jest w Wielkiej Brytanii, Polsce i Afryce. Czy to oznacza, że kilkumiesięczne dziecko jest homofobem? Takie działania homoseksualnego lobby przypominają mi działania komunistów; oni też chcieli zmienić to, w jaki sposób ludzie mówią i myślą. Wpisuje się to w szersze zjawisko: permanentnej wojny z chrześcijańskimi wartościami. Wartości te od stuleci są fundamentem europejskiej cywilizacji, teraz próbuje się je wyprzeć z przestrzeni publicznej. Co powinni robić chrześcijanie? Trzymać się prawdy. W przypadku sprawy, o której mówimy, szpitalny personel powi nien ostentacyjnie używać wszystkich rzekomo homofobicznych słów. Przecież nie aresztują wszystkich chrześcijan.

Daphne McLeod, przewodnicząca konserwatywnej katolickiej organizacji Pro Ecclesia et Pontifice

Wychować w tolerancji

Chodzi o to, żeby uwrażliwić personel szpitalny na ludzką odmienność. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której w szpitalu przebywa dziecko z gejowskiej rodziny. I pielęgniarka pyta, "jak się nazywa twoja mamusia". Dziecku byłoby przykro. To by było okropne. Chcemy, żeby wszyscy pacjenci czuli się komfortowo, czuli, że się ich rozumie. Pobyt w szpitalu jest wystarczająco stresujący i homofobia jest w nim zupełnie niepotrzebna. W przeszłości doszło do wielu nieprzyjemnych incydentów w naszych szpitalach. Wieszanie plakatów przedstawiających homoseksualne rodziny w szpitalach jest niezbędne. Oswaja się w ten sposób dzieci z innym modelem rodziny. Dzięki temu już za młodu będą z nim oswajane i wychowywane w tolerancji.

John Church, członek organizacji homoseksualistów Stonewall Scotland

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyda...t_a_5.html

[ Dodano: Czw 22 Lut, 2007 03:15 ]


I jeszcze jedna "ciekawostka" do tematu:
:shock:

Pary homoseksualne będą mogły adoptować dzieci

AFPWtorek, 30 stycznia (06:23)

Tony Blair zapowiedział w poniedziałek, że nowa ustawa w sprawie równouprawnienia homoseksualistów w dostępie do usług, towarów i świadczeń nie będzie przewidywała "żadnych odstępstw" i stanie się "w pełni obowiązującym prawem" z końcem 2008 r.

Tym samym katolickie i anglikańskie organizacje prowadzące sierocińce nie będą mogły odmówić parze homoseksualistów adopcji dziecka, ponieważ taka odmowa zostanie uznana za przejaw dyskryminacji taki sam, jak w przypadku dyskryminacji ze względu na płeć lub rasę.

Rzecznik Downing Street powiedział, iż oświadczenie Blaira jest stanowiskiem rządu i posłowie nie będą mogli nad nim głosować z pominięciem dyscypliny partyjnej. Ponieważ za wykluczeniem wyjątków dla kościołów opowiedział się też lider konserwatywnej opozycji David Cameron (!!!-kb), oznacza to, iż przyjęcie ustawy przez Izbę Gmin jest przesądzone.

Prymas Anglii i Walii Kardynał Cormac Murphy-O'Connor wyraził rozczarowanie stanowiskiem rządu Blaira i podkreślił, iż ustawodawca powinien uszanować to, iż odwieczna nauka kościoła uznaje małżeństwo za sakrament, a ustawa stawia katolików w konflikcie z sumieniem.

Colin Hart z "Christian Institute" powiedział prasie, iż rząd "dał pierwszeństwo prawom homoseksualistów nad interesem dzieci". Wcześniej kościół katolicki zagroził zamknięciem sierocińców i domów dziecka, jeśli ustawa zostanie na nie rozciągnięta.

Możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualistów żyjące razem w tzw. cywilnym związku przewiduje ustawa obowiązująca już w Irlandii Płn., zrównująca prawnie dyskryminację wobec homoseksualistów z innymi obowiązującymi od dawna ustawowymi formami dyskryminacji ze względu na płeć, czy rasę. Izba Lordów, do której ją zaskarżono, odrzuciła skargę torując drogę jej wprowadzeniu także w Anglii i Walii.

Źródło informacji: PAP
:shock:
22-02-2007 04:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Słyszałam o tym kilka dni temu w radiu. Dla mnie to jest po prostu tak absurdalne, że aż śmiechu warte. A właściwie może nie śmiechu, a płaczu. Jeszcze trochę, a na ziemi sami geje będą się pałętali, bo szczerze wątpię, że homoseksualni tatusiowie lub mamusie będą w stanie wychować takiego dzieciaka na normalnego, zdrowego psychicznie, heteroseksualnego człowieka! Wolę chyba iść do piachu niż patrzeć na to, co się będzie w przyszłości działo z tym światem, jeśli tak dalej pójdzie :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-02-2007 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Nie mów "mama" bo urazisz geja
Rafał Gudzowski napisał(a):Po przeczytaniu takiego artykułu rodzi się we mnie wewnętrzny bunt przeciw współczesnemu światu. Do jakich absurdów jesteśmy w stanie się posunąć? Co będzie ze społeczeństwami zachodnimi za kilkadziesiąt lat? Powinniśmy się jak najszybciej obudzić i rozpocząć kontratak przeciwko tej zarazie. Każdy krok pedałów wstecz musi powodować dwa kroki do przodu normalnych ludzi, bo inaczej pokolenia które przyjdą po nas zezwierzeceją zupełnie... Mam nadzieję, że na tym forum nie trzeba tego tłumaczyć?
Rafał, masz całkowitą rację. Niestety, nasi rodzimi "aktywiści" spod znaku tęczy i spod egidy różnych takich Biedroniów i innych - nie chcą zrozumieć, że wszystkie te żądania "równouprawnienia" pedałów to jest bicz na tyłek normalnych ludzi, to jest obraza, zniewaga dla tradycyjnej rodziny. Pieprzona teoria "trzech kroków" potwierdza się w całej rozciągłości - tylko, że o tym nasi "biedni, gnojeni i gnębieni przez wszystkich kochający inaczej" nie chcą głośno mówić... Cholerna polityczna poprawność, cholerna "tolerancja". Cały czas "tęczowcy" kreują w młodych, głównie, ludziach obraz Polaków jako społeczeństwa skrajnie nietolerancyjnego, urządzającego pogromy na gejów itp. chcąc sobie wywalczyć w ten sposób specjalne traktowanie i specjalne prawa. Wystarczy posłuchać co wygadują publicznie "panienki" Biedroń albo Szymon Niemiec. I większośc młodych ludzi nabiera się na tą propgandę, i gardłuje za "prawami dla gejów" nawet nie zdając sobie sprawy jakie niespodzianki im "kochający inaczej" szykują. Ignoruje się liczne sygnały jak podany przez Ciebie Rafale artykuł, nie myśli się w ogóle. Ale śmiem rónież twierdzić, że mnóstwo z tych krzewicieli tolerancji ma w umyśle zakrzenione obrzydzenie dla zjawiska homoseksualizmu, że jak na przykład widzi dwóch całujących się facetów - podświadomie odwraca wzrok - ale nie chcąc być posądzeni o "ciemnogród", a tym bardziej o "nazizm" (bo zwykle każdy nie odnoszący sie z entuzjazmem do gejów jest o to posądzany)- ludzie ci chowają w sobie swoje uprzedzenia i udają "tolerancyjnych".
Musimy się przeciwstawić rosnącej liberalizacji, coraz głośniejszym krzykom środowisk gejowskich. Bo kiedyś może się okazać, że nie będziesz mógł powiedzieć w towarzystwie do swojej żony "żono", bo będzie to obraza "kochających inaczej" i pójdziesz za to do kicia...

Bo na raie to nasi rodzimi działacze mówią "Spoko, my chcemy TYLKO praw do dziedziczenia i rejestracji związków". Ja w to "TYLKO" nie wierzę, obserwując co dzieje się bardziej na zachód - nie mogę w to wierzyć.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-02-2007 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Miałam nie pisać na razie na żadne poważne tematy, za dużo głupot mówią w mediach. Do tego jednak się odniosę, krótko.
Rozumiem,że homoseksualiści nie chcą być dyskryminowani, bo nikt nie chce. Ale ten artykuł ukazuje absurdalne roszczenia. Jeśli zakażemy mówienia do mamy - "mama" a do taty - "tata", to nastąpi pomieszanie, które spowoduje,że będziemy coraz bardziej zagubionymi jako ludzie. A słowa te są wypowiadane, bo są łatwe do wymówienia dla małego dziecka. Zawierają głoski łatwo powtarzalne. Nie można więc wymagać,żeby pierwszym wyrazem małego człowieka było "opiekun" czy jakieś inne, trudniejsze...
Jedno z tego artykułu zawiera 100% prawdy. Takie idiotyczne roszczenia powodują zniechęcenie do homoseksualistów ( uzasadnione).

[Obrazek: mysz4.gif]
22-02-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bo to już jest wojna. Wojna o naszą godność, o prawo do spokojnego zycia, do posiadania normalnej rodziny, do mówienia wprost co się nam podoba a co nie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-02-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Helmutt napisał(a):do mówienia wprost co się nam podoba a co nie.
Masz rację Helmucie. I w poprzednim Twoim poście także. Jeśli powiemy wprost, że nam się te gejowskie manifestacje nie podobają, to jesteśmy zaraz określani jako nietolerancyjni. Ale tolerancja moim zdaniem też ma swoje granice. M.in. w zdrowym rozsądku.

[ Dodano: Czw 22 Lut, 2007 14:21 ]
Rafale, mógłbyś dać Helmutowi ode mnie punkt "pomógł"? Za ten post z godziny 13.29 Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-02-2007 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja właśnie nie mogę się nadziwić, ileż jeszcze własnych frustracji zostanie nazwanych "brakiem tolerancji". No w prostej linii idzie do tego, że jako mąż i ojciec niedługo zostanę dewiantem, bo posiadanie rodziny, żony to będzie coś nienormalnego.

Może trochę przesadzam, ale jak czytam takie newsy to najpierw wywołuje to u mnie śmiech, a potem przerażenie, że ktoś takie rzeczy robi na poważnie, w ogóle nie zastanawiając się nad długofalowymi skutkami swoich decyzji.

Nie wiem, czy to tylko ja takie mam wrażenie, ale świat pogrąża sie w relatywizmie. Ciągle słychać ze wszystkich stron, że "to zależy" etc. etc. Kiedyś pasjonowało mnie takie przeintelektualizowywanie każdego problemu, ale odkąd zostałem mężem i ojcem to widzę, że świat naprawdę jest o wiele prostszy niż my go czynimy poprzez "poprawność polityczną", która jest jedną wielką kpiną z człowieka, jako osoby.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
22-02-2007 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Offca napisał(a):[ Dodano: Czw 22 Lut, 2007 14:21 ]
Rafale, mógłbyś dać Helmutowi ode mnie punkt "pomógł"? Za ten post z godziny 13.29 Uśmiech
:shock: A za cóż to? Przecie nikomu nie pomogłem....

Cytat:Nie wiem, czy to tylko ja takie mam wrażenie, ale świat pogrąża sie w relatywizmie. Ciągle słychać ze wszystkich stron, że "to zależy" etc. etc. Kiedyś pasjonowało mnie takie przeintelektualizowywanie każdego problemu, ale odkąd zostałem mężem i ojcem to widzę, że świat naprawdę jest o wiele prostszy niż my go czynimy poprzez "poprawność polityczną", która jest jedną wielką kpiną z człowieka, jako osoby.
Tak, ci działacze ruchów gejowskich i pochodnych, oni krzyczą, że walczą "O NORMALNOŚĆ". No to albo ja jestem jakiś głupi albo co, ale gdzie tu normalność? Gdzie jest normalność w mówieniu do rodziców "opiekunie" albo "strażniku"? Nosz.... aż się chce brzydkie słowo powiedzieć.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-02-2007 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Helmutt napisał(a):Gdzie jest normalność w mówieniu do rodziców "opiekunie" albo "strażniku"? Nosz.... aż się chce brzydkie słowo powiedzieć.

Otóż to, chociaż można relatywizować, że jak będę uczył dziecko od początku, żeby do mnie mówiło "opiekunie", to dla niego to będzie naturalne, ale to nie tędy droga, bo przecież po to jest "mama" i "tata", bo to są dwa różne podejścia do życia, dwie różne "psychologie", dwa fundamenty, a nie "opiekun", co oznacza..., co nic nie ozacza.

Ja się po prostu dziwię, że mało kto się zastanawia, co za świat tworzymy, a jak już ktoś się zastanowi i to głośno powie to jest właśnie "nazistą"... ](*,)

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
22-02-2007 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
msg napisał(a):
Helmutt napisał(a):Gdzie jest normalność w mówieniu do rodziców "opiekunie" albo "strażniku"? Nosz.... aż się chce brzydkie słowo powiedzieć.

Otóż to, chociaż można relatywizować, że jak będę uczył dziecko od początku, żeby do mnie mówiło "opiekunie", to dla niego to będzie naturalne, ale to nie tędy droga, bo przecież po to jest "mama" i "tata", bo to są dwa różne podejścia do życia, dwie różne "psychologie", dwa fundamenty, a nie "opiekun", co oznacza..., co nic nie ozacza.
Od wieków była "mama" i był "tata" i nie widzę sensu aby to zmieniać bo grupce zboczeńców się to nie podoba. Paranoja w czystej postaci. A pomyślmy co będzie jak po gejach i pedofile podniosą swoje parszywe łby - już przecież jest precedens. Wtedy może być baardzo niewesoło :/

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-02-2007 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Helmutt napisał(a):A pomyślmy co będzie jak po gejach i pedofile podniosą swoje parszywe łby - już przecież jest precedens. Wtedy może być baardzo niewesoło
To ja już o tym dyskutowałem parę lat temu, jak była głośna kampania w Polsce bilboardowa z gejami i lesbijkami trzymającymi się za ręce, czy coś takiego. No chodziło o to, żeby tolerację w społeczeństwie wzbudzić.
Oczywiście, że jest precedens, więc potem może pedofile, a potem kolejni "file" i wszystko inne, co dotychczas było uznane za nienromalne w imię wzajemnej tolerancji stanie się społecznie akceptowalnie.
Ja mam jednak nadzieję, że gdzieś po drodze ludzie się zreflektują.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
22-02-2007 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Helmutt napisał(a):A za cóż to?
Za darmo Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-02-2007 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Re:Rafał Gudzowski:
Cytat:Homoseksualizm już dawno wkroczył do szkockich szkół. Od siedmiu lat prowadzi się tam na ten temat rozmaite pogadanki i lekcje. Wprowadzane są programy mające na celu walkę z dyskryminacją i przemocą wymierzoną w dzieci uważające się za homoseksualistów.

W zeszłym roku zorganizowano specjalne zajęcia, na których instruowano dzieci, w jaki sposób powinno się uprawiać "bezpieczny homoseksualny seks". Oprócz wskazówek czysto technicznych opowiadano dzieciom o prezerwatywach, które mają uchronić przed AIDS, o"emocjonalnej stronie homoseksualizmu" oraz o tym, w jaki sposób skontaktować się z gejowskimi organizacjami.

Czytając powyższy artykuł ze strony www można by rzec:"homonazizm".Nawet dzieci się odważyli bezkarnie gorszyć.Jednak koniec czasów przyjdzie znienacka niewiadomo kiedy i lepiej nie okazać się niegodnym.
20-03-2007 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów